Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tiste, ki po porodniški niste “šle” v stara oblačila…..

Tiste, ki po porodniški niste “šle” v stara oblačila…..

….ste šle potem kdajkoli kasneje?

jaz 3 leta po porodniški nisem šla v stara oblačila, zdaj pa se jim počasi spet bližam. ampak res gre (vsaj pri meni, in čisto po moji krivdi) zelo pocasi, vidim pa, da se da. in namig: 3 leta sem se stradala in nje slo kake dve kili dol, pa ena in pol gor, skratka, tri leta totalnega nesmisla. zdaj jem petkrat (ampak malo), pijem vodo (kar naprej, po pozirkih), in predvsem telovadim (dvakrat tedensko organizirana vadba, ostalo tek in orbitrek). in gre dol. :)))

No jaz sem imela že tri tedne po (drugem) porodu manj kil kot pred zanositvijo, ampak starih kavbojk nisem navlekla nase več kot pol leta. Ker so se kile očitno mal drugač porazporedile:)

Seveda, drugič “malo” kasneje kot prvič, ampak sem. Ne obupaj!

Jaz po dveh letih še ne – ampak jih še zmeraj hranim. Vendar bolj slabo kaže.

jaz sem šla takoj po nekaj dneh v stare cunje, me je bilo manj v vseh pogledih ne le na tehtnici. ma je nastal problem čez dobro leto, ko pa nisem več šla v te cunje. ma kdo predlog kako to rešit?

odgovor na to vprašanje pa tudi mene zanima:(

A ni lepše imeti NOVA oblačila?

(malo se zezam, ampak sej vem, večina ima doma ene kavbojke iz starih,dobrih časov, ki se z njimi istoveti….)

Po tretjem porodu nisem več prišla na svoje kile (60), no sedaj po četrtem sem nekje na ravni tretjega poroda in imam 69. ja res rada jem in premalo se gibam predvsem pa premalo spim

Jaz sem do predkratkim imela iste težave…. po 1.porodu sem šla po nekaj mesecih še v minus s kg, po 2.pa sem na istem že 4 mesce, niti kg dol! Prav tako sem stradala, diete, … in ni pomagala niti redna vadba (zgleda se je telo navadilo na ta ritem in to vadbo jemalo kot nekaj samoumevnega in nujnega da se dodatno ne zredim a ne da shujšam!).
Sedaj sem se lotila dvdjev z interneta in sem v 2 tednih šla 4 kg dol. Res pa je, da večkrat na dan pojem – kot da bi prigriznila kaj (jabolko, banano, kavo za zjutraj – za kosilo solato, malo kasneje juho- popoldanska malica slane palčke ali grisinije, kakšno sadje, za večerjo kos mesa ali samo krompir/pašto, nikoli pa ne celega obroka (predjed,glavna jed, solata)hkrati kot sem to počela prej…!!! Kakšen dan pojem več, kakšen dan manj, odvisno koliko vadim in imaš posledično manj apetita… si naredim kakšen frutek, limonado, stisnem pomarančo – to vse štejem kot obrok. in res jih je nekje 6 na dan… vode spijem cca 2-3 l. Je pa res, da sem se tudi aktivirala tako, da grem raje s kolesom v trgovino kot z avtom, z rolerji ali kolesom po otroka v vrtec… in ne razmišljam toliko o tem da bi rada shujšala ampak da bi rada na vsak način vadila ! 🙂 meni pomaga… nikoli nisem lačna, telo je že bolj čvrsto in posledično imam več volje do življenja, sem prav srečna in zadovoljna… na tehtnico sem stopila šele po 2 tednih! (prej pa 2-3xna dan)!

Aja…dvdji: JILLIAN MICHAELS (Banish fat boost metabolism; No more trouble zones; Cardio kickbox;30day shred; Maximize full frontal;…. izbereš vsak dan drugo, da se ne naveličaš..)
pa ZUMBA FITNESS: cardio party, sculpt and tone, zumba fitness live- flat abs. To dobiš vse na internetu (lahko tudi youtube) ali si pač downloadaš cele dvdje…

Tek-lahkoten je tudi zdravilo za kg! Pa niti centa ni treba porabiti za vse to! oz še prišparaš 😉

Srečno!!!!!

Mislim, da je tudi pomembno kakšna oblačila si imel pred nsoečnostjo, sama se takoj po porodu ne bi mogla spravit v ozke hlače, krila, majčke, na srečo je bila pred mano vedno porodniška:))) in v tem času so šle kilce dol, v tretje nekoliko težje ampak cote so mi prav.

Če pa imaš že tako nekaj kil viška in nosiš ohlapna oblačila pa so ti ta prav tudi, če iamš še 5 kg viška. Tako, da to z oblačili je zelo relativno.

Ali pa po porodu sem bila takoj enaka kot prej in sedaj vprašanje: kakšna pa si bila prej? ker če si prej zelo suh si po porodu 3 dni težko spet takoj prekla (lastne izkušnje).

Ti se samo gibaj, zdravo jej, dovolj spi in bodo šle kilce dol:))))

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/905782.png[/img][/url]

belina, tvoj način prehranjevanja je mene spravil v presežek kg in posledično ob stare cunje.
glede športaanja pa se strinjam ja, mi bivši aktivni športniki z malo miganja ne dosežmo prva veliko, če hočem kurit moram esktremno migat, za to pa niti vsak drugi dan ni več časa.
včasih mi je žal da sem s eodpovedala aktivnemu športanju, ma nazaj pat je problem. za nazaj v tekomovalnega pa je itak že prepozno.

ja, ampat takrat si bile cunje že čist zastarele:-)

sicer pa, prvič po enem mesecu, drugič po dveh letih, obakrat sem se zredela za 12 kg med nosečnostjo…
uživaj z otrokom, kile bodo že!

imaš prav glede cunj, vedno ko sem se vrnila v službo je bilo treba dokupit garderobo:)))))

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/905782.png[/img][/url]

Ne, nikoli. Sicer si tudi želim ne, tisto je bilo res premalo kil.
Ampak – če bi bila nekje na pol med težo pred porodoma in po njiju, bi bila pa res zadovoljna. Tako pa tistih nekaj kil kar vztraja okoli pasu (ko bi se vsaj primerno porazdelile 🙂

New Report

Close