Najdi forum

Koliko otrok?

Koliko otrok si zelite?Vec punck ali fantkov?Kaj bi raje imeli najprej-fantka ali puncko?

Savannah mislim, da se poznava.Kot ves si jaz zelim enega otroka in sicer fantka Davida ali Markota ali Anzeta, ce pa bo puncka pa bo lahko ocka izbral ime 🙂

Včasih sem trdila, da hočem met najprej fantka pa pika. Ampak mi je postalo vseeno. Sam da bo, pa je. Njavečja fora bi mi bila met dvojčke.

Majcika,ti ze ves:)Majcika,ti ze ves:)))))Zakaj pa ne bi ti izbrala ime za puncko?
Kako se ti pa zdijo imena:Branko,Jernej…STANKO?

PS:kako to,da me zmeraj najdes?:))))Pa se eno ime imam…Jure?Ja,enega otroka pa res:)))))saj mogoce ti bo pa celo ratalo:)))bom pomagala:))))Hecam se,saj ves:)))))Uzivaj!Pappa

1 največ.

jez bi pa najmanj 3…spol ni pomemben, oboje je fino. najrajs bi jih mela 6 al pa 7, sam to je pa ze mal velik an…

Mislis resno?Ce mislis,potem SUPER!Res!Kar zacni:))

3- sam ne vem al 2 fantka pa 1 puncko al 2 puncke pa 1 fantka-to ful se ne vem.
ce bi blo tko da 2 fantka pa 1 deklca pol tko: f f p
ce pa 2 deklce pa 1 fantk pa :d f d
al pa: d d f

=)))) tko nekak

Jaz po pravici povedano ne bi rada imela dvojckov (zmesa se mi ce jih dobim, razen ce so dvojajcni..pol bi se sprejela ) pa tut puncke po eni strani ne bi mela..Ceprav mi je pa na koncu koncev cist vseeno. Ce bi ze imela puncko, bi rada da bi bla pred njo dva brata al pa vsaj eden. Drgac bi pa mela dva fanta najrajs. Nekak mam raje fantke, pa tut lazje jih je vzgajat pa vse..Na splosno je s fantki lazje..v dostih pogledih no..Pa se to..pri katerih letih pa tako..vi planirate imeti otroke?? Mislim, a vam je vseeno al razmisljate v tej smeri da najprej si ustvarit svoje zivljenje pol pa sledi zivljenje z otroki. Ce stekate kaj mislim ? Ah, malo se zabluzla. Skratka, jaz ga pred 25. letom sigurno ne bom imela. No, vsaj planirala ga ne bom. Sele tam okrog 27, 28, 29, 30…Eh, sej je vseeno 🙂

lp

Jaz si pa zelim 2-3 otroke.Najprej fantka,ki bi bil izrezan ocka,potem hcerko,ki bi bila podobna meni.Tretji otrok pa naj bi bil podoben obema,ni mi pa vazno,ce bo fantek ali puncka.No,to so moje zelje.Se vam zdijo cudne?Pa niso.Potem,ko bom noseca,mi bo po moje res vseeno kaj bom rodila.Vendar pa si res zelim sina kot prvorojenca.No,vcasih sem si pa puncko:))Edino,kar mi bo pomembno,je to,da bo otrok zdrav,moj in pa od fanta,s katerim se bova ljubila.

Meni je na prvem mestu kariera.Vendar pa,ce bi zanosila med studijem,bi vsekakor rodila.Splav pri meni ne pride v postev!Posvecala bi se lahko po moje obema.Zelo si zelim druzine in sem hkrati zelo ambiciozna.Tako,da po moje ne bi bilo prevelikih problemov…
Otroka pa planiram pri nekje 25.,26ih…

Najmanj dva otroka da se lohk igrata pa tepeta pa te fore-> otroske zadeve pac

Jaz mam dva brata pa se mi zdi da je to ful boljs kot ce si edincek.

Jaz sem edinka in mi tako zelo pase. Vendar pa si velikokrat zazelim da bi imela se kaksnega brata al pa sestro, kr vcasih mi je tolk tecno, da bi bla zadovoljna tut s prickanjem in fajtanjem in podobnimi forami, ki jih imajo bratje in sestre. In ravno zarad tega kr sem edinka, si zelim imeti vec kot enga otroka…

Sam sem edinec pa tudi želim si le enega otroka. Mi je čisto vseeno kakšnega spola. Mogoče bi imel celo raje pupico. Bi se ful ukvarjal z njo pa da bi razvijala sposobnosti na več interesnih področjih in še kje mogoče nahcala tipe. Gene bi že imela prave. Hehe. Bila bi pa Neja, Kaja, Sara ali pa Aisa.

Enega, vseeno kateri spol..

1,2,3 … pri 3 bi se ustavil,… ne vec kot 3,…oz toliko kolikor jih bom /bova lahko vzdrzevala, … fantki ali pucne, vseeno… samo da je ljubezen … !

Kaj bi najprej imela in koliko punck in fantkov, se mi sploh ne zdi pomembno!

Zelim si jih veliko! 🙂
no, vse je odvisno od nekaterih pomembnih dejavnikov (npr. denarja);
– ce bo financno stanje srednje/povprecno : 3 otrocke…
– ce bo nadpovprecno/super, potem pa se vec:)

a vec kot eden, mora biti !!! vsaj dva !

lp-

Jaz bi pa rada tri male škratke. Vseeno kakšnega spola.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close