Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ODDAM 3 sobno stanovanje 91m2 + 38m2 terase

ODDAM 3 sobno stanovanje 91m2 + 38m2 terase

Oddam 3 sobno stanovanje v Kamnici (Maribor). 1 km do centra Kamnice. 2,5 Km do Lidla in Term Fontana, Do centra Maribora cca. 3,5 km. Je predvsem za ljudi, ki želijo biti v naravi obenem pa nekaj minut do centra mesta.
Oddam družini ali pa od 4 do 6 študentom. Najemnina 350€ na mesec. Ob podpisu najemne pogodbe plača najemnik varščino v višini dveh najemnin oz. po dogovoru.
Sem najemodajalec s katerim ne boste imeli težav :-). Tudi sam sem bil nekoč najemnik.
Stanovanje ima 91m2 + 38 m2 terase.
Za več informacij- 02/620 81 99

Zdej boš fajn davek na luksuz pojahal

To pa je poceni. V Lj. je najemnina za 60m2 okoli 600€.

nova
Uredništvo priporoča

Oj.

Zanimame, ce nameravate oddajati stanovanje dalj casa in…ce se da pri najemnini najti se kak kompromis. Kaksni priblj. pa so stroski kurjave?

LP

Stanovanje se bo oddajalo dalj časa. Centralna pa je na trdo gorivo. Poraba je cca. od 8 – 10 m3 na leto. nasekana drva se v naših koncih dajo dobiti tudi za 45€/m3. Torej od 360€- 450€.
Za ostale informacije pa je najbolje, da me kar pokličete.

to je pa res ugodno, midva oddajava manjše dvosobno stanovanje na Obali za 330€ in nama vsi pravijo, da je prepoceni… Pa je 42m2! Kar ne morem verjet, kako se res razlikujejo cene po Sloveniji…

S stroški prideš na 800 EUR mesečno, zato ga ne lomi z izjavami v stilu :…to je poceni.
Pa ne spet blebetati o tem, da so takšne cene – cena je takšna kot jo postaviš.

V MB so stanovanja ceneje kot v LJ. Sicer ne poznam točnih cen v MB, ampak zgornja ponudba je kar v redu.

New Report

Close