Poroka

Prodam poročno obleko vel.40-42

Default avatar
Pozdravljene!

Še vedno prodam poročno obleko. Trenutno velikost št. 40-42.

Je šampanjc barve, posuta s cirkončki in biserčki. Vlečka je lahko speta oz. dvignjena od tal ali pa spuščena. Obleka je prijetna za nošenje, lahko jo nostite z naramnicami ali brez (ne uhaja iz telesa).

Obleka je sveže očiščena v kemični čistilnici in je pripravljena za novo nevesto.

Slikce pošljem na email! cena 240 EUR
Default avatar
Zdravo *V*!

Vidim, da si tudi ti imela obleko s kristalčki. Zanima me, ali so ti kaj komplicirali s čiščenjem? Če se ne motim si iz Velenja. Si jo dala čistit k Roku?

Tudi sama bom dala svojo očistit in jo bom potem tudi prodala. Vendar se še nisem spravila v čistilnico. :))

LP, Bani
Default avatar
Pozdravljena!

Ne ker so predragi in traja predolgo. Čistilnica v Planetu TUŠ Celje je cenejša in še hitrejši so! Jaz osebno sem z njimi zadovoljna! Lp
Default avatar
Kakšna pa je razlika v ceni (Rok - TUŠ)?

Jaz sem slišala nekaj drugih negativnih izkušenj z Rokom, zato še oklevam s čiščenjem pri njih. Razmišljam celo o Polaku (pri štadionu).

Kako so se odnesli pri čiščenju tvoji "dodatki" - perlice, kristalčki, ki so bili na obleki? So ostali celi?
Default avatar
Ja dala sem jo na čistit na lastno odgovornost, ker ni etikete za čiščenje, pač sem raskirala tako, da je vse ostalo nepoškodovano! Obleka je res kvalitetna. Pri oblekah so rizične perlice, kristalčki, oz. dodatki, ker se pri kemičnem čiščenju "ponavadi" laho pokodujejo ali pa kaj odleti, stopi - če ni kvaliteta! Osebno moje menje v Celju so bile prijazne in so mi povedala kakšen je riziko. Pač ni jim šlo za denar, kot drugje. Pa še seznanjena sem bila prej preden bi doživela šok, ko bi prišla po obleko! Tako jo lahko vsaj prodam in ne vržem stran! Cena 15 eur pri Roku pa je odvisno kaj morejo delat oz. cena se izve na koncu, misli, da je rekla gospa po telefonu od cca 35 eur naprej!
lp,
Default avatar
O, to je pa res že razlika. Se bom tudi jaz raje odpravila v Celje. Hvala za info. Pa upam, da jo čim prej prodaš.
Default avatar
Še vedno na prodaj!

Pozdravljene!

Še vedno prodam poročno obleko. Trenutno velikost št. 40-42.

Je šampanjc barve, posuta s cirkončki in biserčki. Vlečka je lahko speta oz. dvignjena od tal ali pa spuščena. Obleka je prijetna za nošenje, lahko jo nostite z naramnicami ali brez (ne uhaja iz telesa).

Obleka je sveže očiščena v kemični čistilnici in je pripravljena za novo nevesto.

Slikce pošljem na email!