Med.Over.Net

Iščete delo, delavca?

Odgovarjajo: Moja zaposlitev = Optius

iscem delo v popoldanskem casu- čiščenje poslovnih prostorov

Default avatar

yyy312yyy

Pozdravljeni. Ali morda kdo potrebuje v popoldanskem času čistilko za čiščenje poslovnih prostorov v okolici Kamnika.Sem pridna,delavna,poštena. Ker je moja plača minimalna in imam dva otroka , bi rada nekaj dodatno še zaslužila. Že v naprej se vam zahvaljujam za vse odgovore. Lp
Default avatar

jhgfcuim-.

mislim,da imaš pri dveh otrokih doma dovolj za čistit,kajne
Default avatar

jhgfcuim-.

res,vendar se jim je treba maksimalno posvečati,kar je velika prednost če si doma,....zakaj se ne lotiš čiščenja ceste okoli tvojega doma,verjetno je tudi potrebna
Default avatar

hgdzurtuijkm

res,vendar se jim je treba maksimalno posvečati,kar je velika prednost če si doma,....zakaj se ne lotiš čiščenja ceste okoli tvojega doma,verjetno je tudi potrebna
Default avatar

ojojj

saj ne morem verjet, kako nekateri otresajo svoje nesramne gobce...
Default avatar

Marjetka3012

Ja res ja.....pa meni še nekaj ni jasno,kaj taka oseba sploh dela na tem forumu....očitno ne išče dela, niti ga ne ponuja....ja,ja otresa in pljuva po drugih....mah res lepo,kapo dol takim.....
Default avatar

slikicaa

Nezaposlena oseba je to, ki se ji ne ljubi delat, pa ima cajt pljuvat po tistih, ki bi radi delal..
Default avatar

yyy312yyy

Bravo slikicaa , marjetka3012 in ojojj. S takimi se mi sploh ne da obadati.Drgega tako ne zna kot po drugih pljuvat. Sam-a je pa verjetno en kup gnoja.
Default avatar

yyy312yyy

Bravo slikicaa , marjetka3012 in ojojj. S takimi se mi sploh ne da obadati.Drugega tako ne zna kot po drugih pljuvat. Sam-a je pa verjetno en kup gnoja.
Default avatar

Fatima Ahmetović

Iščem delo za čiščenje na pet ur ker trenutno nič ne delam pa potrebujem denar ker imam dva otroka in delala bi vsak dan v okolici Trbovlja ali v okolici Zagorja. Če me hočete zaposliti prosim pokličite 030 391 618. V naprej se vam zahvaljujem.
Default avatar

kimete jakupi

iščem delo za čistilko ali v kuhinji in vse dele o ene gospo v kranju

tel:030326365
Default avatar

podjetnikkkkk

Pozdravljeni,

Zaposlim rednoi čistilko za 6 ur dela se 3 ure v dopoldanskem času 3 pa popoldan...če koga zanima naj pokliče 031 495 602
Default avatar

čistilka

pozdravljeni

če kdo rabi pridno čistilko, za čiščenje poslovnih prostorov ali tudi čiščenje doma, pospravljanje likanje javite na [email protected] sem pa iz Maribora .

lep pozdrav

Moderatorji

Moja zaposlitev = Optius
Optius