Forum.Over.Net

Mladi, ljubezen in spolnost

IZREDNO STANJE V ZDA

Default avatar

Vivaldi

teroristi napadli Pentagon. ......IN NEW YORK

Trenutno na POP TV IN TELETEXT
Vivaldi
Default avatar

erica

Debata na Srednjih letih!
Default avatar

Vivendi

sorry!
Default avatar

johnny

A ni noro,a?
Default avatar

The Saint

kojemu k....-ju se je zbledlo, da je to naredo ???
Default avatar

supergirl

Mene je pa strah...kaj ce pride do 3. svetovne vojne ??? Ok, sej mogoce pretiravam, ampak vseeno..
Default avatar

erica

Yep, se strinjam s tabo Supergirl.
Default avatar

iceman

Jaz mislim, da do 3. svetovne ravno ne bo prislo, bo pa ta dogodek definitivno zaznamoval politicno sceno na celem svetu. Koliko bomo mi pahnjeni v to tezko recem. Upam, da ameriska vlada v besu, zalosti in ogorcenju, kljub grozodejstvu, ki je bilo prizadejano ameriskemu narodu, ne bo povlekla napacnih potez, oziroma potez, ki bi lahko imele hude posledice za celoten svet.
Ce me ne bi v Sloveniji zadrzalo delo in pomanjkanje casa, bi mislim, da ravno v teh dneh letel proti USA in, ce se pomislim, da je bila ena od destinacij tudi New York mi gre kar kurja polt. Hvala ti sef, da si me tako zasul z delom in, da ste mi na faksu uturali se en izpit na urnik.
Default avatar

psjan

kako trpijo americani sedaj in vse... RES GROZNO !!! toda...
se je kdo vprasal kaj so ti ''americani'' (pac predniki) storili indijancem...
crncem....
kaj pa vietnam....
komu prodajajo orozje...

mogoce gre pa tu za to: kar das - dobis nazaj ... v nekem dolocenem smislu seveda. mogoce...

sicer pa... kdo sem da bi koga obsojal...

peace
Default avatar

Jan

V Kabulu že poka!!!

Pred več milijardami let je baje prišlo do velikega poka v vesolju, očitno se zdaj bližamo naslednjemu. Svet je nor!!!!!!!!!!!!!
Default avatar

maca

This mutherfucking world is coming to an end...
Default avatar

Karina

V zvezi s tisto 3.sv.vojno. Tud jaz sem nanjo pomislila včeraj. Že Nostradamus jo je napovedal, napovedovali so sicer že, ko je bila vojna v BIH, sam zgleda, da ni to to. Bolj mi sedaj zgleda možnost nanjo. Kot je napovedal naj bi bila to sveta vojna med islamci in zahodom. In če bodo američani povračilno udarili na Afganistan in tistega terorista, ki je sam velik verski fanatik, se zna zgoditi, da se bo to razširilo v vojno med islamci in ostalim svetom.
Upam sicer da ne.
Default avatar

Liftmaster

Kdo pa pravi, da tu ne bi tudi debatirali?
Default avatar

tangica

Za 3. sv. me ne skrbi, ker mislim, da se bo sedaj koncala vsa ta "norija". Res je grozno, zivljenje je izgubilo okoli 1000 ljudi ( naenkrat), okoli 300 gasilcev, in okoli 100 policajev. Ocividci pravijo, da so ljudje v paniki skakali kar cez okna!! Mnoge bodo se nasli pod rusevinami. Too mach, kaj je mozno, da se je zgodilo v Ameriki, pa ceprav sem si vedno mislila, da se v ZDA ne more nic tako groznega zgoditi. Hudo je zopet to , da je nastradalo popolnoma nedolzno ljudstvo. Res nihce ne ve , kje te caka .......!

Zato, pa je treba uzivat dokler si ziv in zdrav, kaj zdaj tistim pomeni na kupe denarja, ko pa si zelijo le eno.....!

Peace, Tangica.
Default avatar

Liftmaster

Podobno kot Ice, tudi jaz mislim, da do III.svetovne vojne ravno ne bo prišlo, bo pa dogodek zaznamoval Ameriko kot 2. Pearl Harbor. Tudi največja velesila je popolnoma nemočna, ko je gre za presenečenje takšnega tipa (vsi ne vem kakšni high-tech nadz sistemi so odpovedali od CIA in FBI tudi ni bilo nobene informacije - glave bodo padale... V bistvu so jih zadeli z njihovimi lastnimi sredstvi v njihova simbola - ponosa (Twins WTC, Pentagon). Verjetno jih bo streznilo, da le niso edini in edinstveni in nedotakljivi na svetu in bodo začeli vodit drugačno politiko na političnem in gospodarskem področju. Drugač pa totalno obsojam vse zločine proti civilnemu prebivalstvu.
Samo res je bilo šokantno, twina sta še stala - čez pol ure ni bilo več nobenega-faak ej!!! Kolko žrtev. Mogoče se samo malo bojim, da bodo USA zraketirale, če ugotovijo, kdo je krivec. (po Pearl Harborju so takoj šli zbomardirat Tokyo)

Me zanima, kdo bo prevzel krivdo za to. Obstoječi na črni listi v ZDA (Bin Laden & co.) ali pa kakšna x nova organizacija. V Jordaniji je v uredništvo nekega cajtnga klical en, v arabščini s tujim naglasom, češ da gre za napad "rdeče armade" Japonske - maščevanje za Hirošimo in Nagasaki.

Cel hudič se dogaja ej!
Default avatar

Liftmaster

So zatrdili, da je šlo za interne spopade v Kabulu - sem se jaz tudi sprva prestrašil, da se USA maščujejo. Pol bi bla pa res pi..darija.
Default avatar

Sigmund

Mislm... too much!

... ravnokar je bilo po radiu, da so Američani prestregli klice, ko naj bi teroristi poročali Bin Ladnu (al kaj je že tist fanatik), da je bil napad uspešen in to...

Sicer pa moram reči, da osebno nisem presenečen nad tem, kar se je zgodilo.
Ne pravim, da jim je prav! Ravno nasprotno: to ne želim nikomur!
Zakaj nisem presenečen: Amerika se gre po celem svetu policaja, oni so najboljši in najbolj humani, ... Vpletajo se v spore med drugimi državami kot mirovni posrednik, vendar niso nikoli nevtralni! Vse kar so naredili "za dobro stvar" (Bosna, Jugoslavija, Palestina-Izrael, Kuvajt, ... Vietnam, Koreja, ...), kot oni pravijo, so naredili v glavnem zaradi svojih interesov. Vse se vrača, vse se plača. Na žalost (v tem primeru)!

Ampak ne na tak način, zakaj mora stradati folk, ki nima nič s tem?!

LP Sigmund
Default avatar

tami

jaz pa pravim tak, dokler bo vera na svetu bo vojna. ce pogledamo nazaj so se ze v starih casih zaradi vere tepli. muslimani pa majo kot zgleda cudne poglede na vse to. ok saj ne pravim da so bli ti vpleteni, ampak najboljs sumijo na te.
jaz se samo vprasam kaj se dogaja v glavah teh ljudi? kako je lahk nehce zmozen kaj takega naredit? ne vem nerazumem!!! res pravi sok. gres v ameriko v new york na dopust in evo ti ga!!
ma ne vem enostavno nerazumem da se kaj takega v danasnjem svetu dogaja!!
Default avatar

Jana

uf, maca, spet te je iztirilo.
lp, Jana
Default avatar

supergirl

A niste pomislili, da pa si mogoce americani zasluzijo to kar so vceraj fasali. Mislim, ne ciljam na nedolzne zrtve, ampak..Oni so se non stop povsod vtikali in delali kaj so hotli.. Npr, takrat bi lahko celo Jugoslavijo unicli in s tem 20 milijonov ljudi pa se noben ni ganu, zdaj ko so pa bogi amricani napadeni, pa gre celi svet narobe..Mislim, sej res gre..politicno in gospodarsko..Ampak, naj zdaj vidijo kako je, ko si napaden in nemocen..Naj malo okusijo tega obcutka in dogajanja, ki v nekaterih drzavah vlada ze desetletja.