Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Včeraj na Vršič s kolesom

Včeraj na Vršič s kolesom

Punce moje, saj vem, da ni ravno lepo sebe preveč hvalit, samo moram pa vam povedati, da sem včeraj uspela prisopihati na Vršič s kolesom. Samo res prisopihati. Namreč, z možem sva šla na romantičen podaljšani vikend v Martuljk..da se malo spočijeva, pocrkljava, naplavava, nasaunava…japajade…Prvi dan sva prekolesarila 50 km, pa je vse malo v klanc, no drugi dan je fejst deževalo pa sva športala po ikei ;-))), tretji dan sva imela triatlon…sva šla v mojstrano, pa na aljažev dom, ubitačni klanci, ko sem videla tablo 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} klanec, me je vse minilo, pol 1 uro hoje do ledenika, popoldne pa še plavanje v hotelu…zadnji dan pa sva rekla, da greva malo bolj na izi, malo do jasne pogledat…potem pa sploh ne vem, kaj nanju je vleklo norca do prvega ovinka, pa še do drugega…v glavnem, ko sva prišla na pol, sva rekla, da nazaj pa ne greva, pa če bova peš gor prilezla… Pa sem šla malo peš, pa nazaj na kolo, pa sem se na tla sesedla, pa sem upala, da mogoče mi pa kdo ustavi in mi ponudi prevoz…še kravo bi zajahla. Na vrhu sem se one table, kjer piše prelaz Vršič in 1611 m kot pijanc plota oprijela…Oh, drage moje, prvič je bila nevednost, drugič pa bi bila že neumnost!
Že zelo dolga časa nisem bila tako sesuta, samo se pa tudi že dolgo časa nisem imela tako lepo.
Dobro da je danes prvi šolski dan, da sem pupiko lahko peljala v šolo, jaz pa izležavam in sanjam o naslednjem romantičnem oddihu!!!

MM

Čestitam. Naslednjič pa še v smeri Trbiža do Višarij.

kaj pa je to takega? Jaz sem gor sopihal s kolesom že pred 20 leti. Pa pod vršič sem se pri pelal brez satelitske navigacije. Sem bil frajer, ane?

Dobra sta. Sicer bi si jaz romantičen oddih mal drugače zamišljala;))))

(Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde. Pravico imaš biti tu. In če to veš ali ne - vse v vesolju poteka natančno tako, kot je prav.)

ni treba slabo govort o drevesih in zvezdah :-))))))))))))

seveda vse poteka kot je prav, če si zlomiš nogo je bilo to za nekaj nujno potrebno, verjetno res, ker drgač zvezde tega nebi imele zapisano

Kaj sta pa počela na kolesu/v bazenu, da se je vikend lahko deklariral kot “romantičen”? ;)))

Hja…romantičen naj bi bil še v petek zjutraj, preden sva odšla…potem pa pa je bil samo še mazohističen…Je bilo hecno, ko sva šla v soboto čez Korensko sedlo (z avtom, da ne bo pomote), pa vidiva enega kolesrja, ki se matra, res, fejst matra, pa si misliva, ja bumbar, kje pa ti lezeš…no, čez dva dni sva bila na istem.
Ko greva naslednjič na predvidoma romantičen vikend, iz varnostnih razlogov kolesa pustim doma…eh, samo moj se bo ziher česa drugag spomnil…me bo pa Triglav vlekel…najbolj, da ga naslednjič na en otok 20 kvadratov peljem…;-)))

dokler izležavaš leno, debelo rit na kavču pač ne moreš vedeti kaj je lahko na kolesu / v bazenu / na fitnesu / na teku / pri hribolazenju ….. lahko romantično!

mogoče je romantično potem, ko prideš nazaj poln nove energije, prijetno utrujen, se spraviš pod tuš…

fajn a ne!?

MM: bravo! ko bi blo vsj več takih babnic!

To pa je za čestitat!!!
Bravo

Kapo dol. Letos smo se peljali z avtom s trentarske smeri in sem občudovala te kolesarje. Pa nisem tak brez kondicije, pa ne vem če bi meni to kdaj ratalo.Na to si res lahko ponosna!

Čestitam!!
Jaz sem letos tudi dopustovala v kranjski gori in z možem sva veliko kolesarila(mož je isto kot ti na vršič,s tem,da on že drugič).Drugače sva se peljala v tamar,pa v italijo na belopeška jezera,pa v mojstrano in gor do slapa peričnik……Super je blo,veliko boljše kot kako poležavanje nekje na plaži.

Tudi midva sva letošnje “romantične” vikende v dvoje preživljala v hribih in neznansko uživala. Resnično sva se sprostila, veliko pogovarjala in prišla domov vsa zadovoljna, da sva nekaj za svoje telo in duha naredila!!!
Te čisto razumem in čestitam!

Čestitam!

Meni je kolesarska v Kranjski res super. Letos smo šli v Radovno. Tisti klanec ni niti 10 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Vršiča, pa nisem mogla…. Še peš komaj… Ampak skozi Radovno na Bled je pa tudi lepo.

Bravo,MM,je kar prav ,da se pohvališ:)))))))

Oooooooooo, punce, kar smeji se mi…ja, res je fajn občutek, ko enkrat prideš na cilj, ko si dosegel, kar se ti je pred pol dneva zdelo še nedosegljivo…ja, pa potem se čudiš samemu sebi, ko se dol pelješ…a tole sem jaz zvozila…s tem da imam letos na biciklu samo 100 km…ja nič, gremo dalje, danes laufat, jutri na bodypump…
Punce, res iskrena hvala za vaše čestitke, veliko mi pomenijo!!!

lep večer, MM

dokler izležavaš leno, debelo rit na kavču pač ne moreš vedeti kaj je lahko na kolesu / v bazenu / na fitnesu / na teku / pri hribolazenju ….. lahko romantično!

mogoče je romantično potem, ko prideš nazaj poln nove energije, prijetno utrujen, se spraviš pod tuš…

fajn a ne!?

MM: bravo! ko bi blo vsj več takih babnic![/quote]

Ne sodi po sebi. Če ti vidiš samo ta dva ekstremas, je to tvoj problem. Eni vidimo še kaj drugega, kot pa le ubadanje s svojim telesom, ki ga prenašamo naokoli (pa da ne bo pomote, se redno rekreiram in nasploh je moje edino prevozno sredstvo kolo in zaradi tega še izpita za avto do sedaj nisem uspela narediti, rekreiram se pa vsaj trikrat tedensko), in meni je misel na romantični vikend iti na kak dober koncert, uživati ob kvalitetnem filmu, iti na kako razstavo ali pa tudi na sprehod, ki dovolj nenaporen, da se lahko ob tem pogovarjava, da o poslušanju kvalitetne glasbe ne govoim.

Tule res se ceni samo še to, koliko se kdo peha in goni v tem besnilu po “zdravem in rekreiranem telesu” (ki je preseglo že vse meje), da bi kdo omenil, da je prebral res kak dober roman (kakega klasika, ne victorie holt ali kaj je že), kak dober film, dober koncert (pa ne Danijela ali Dragojevič ali kaj so že), to pa itak tu ne vidiš.

Vidite samo dvoje: uni, ki so kul, se pehajo in v neskončnost rekreirajo, uni, ki so bedniki, se pa valjajo po kavču. Za vas obstajata samo ti dve varianti, kar žal, res meče zelo slabo luč na vaš intelektualni domet.

Pa to ne leti na Malometuljko, katere zgodba mi je zelo simpatična, ampak na babnice, ki dajejo take puhle izjave, kot je bila zgornja.

MalaMetulja, čestitke k tvoji osebni zmagi! Vem, da je to več, kot pa ne vem kaj.

New Report

Close