Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Plaža slo obala

Plaža slo obala

Jutri bi šli z otroki na slo obalo, kjer nisem bila zadnjih 30 let. Mi lahko kdo brez ujedanja in najedanja pove:
1. kje se da brezplačno ali za človeško ceno parkirat, da je plaža blizu?
2. se sploh da kje kopati brezplačno, pa da je plaža primerna za 1,5 in 5 letnika?
3. nujno plaža s senco (drevesa!)
4. mivke ne rabimo, bi pa bilo fino, če so kakšni kamenčki za igro
5. da je voda kolikor toliko čista

Kraj mi ni važen, lahko je Izola, Ankaran, Strunjan, kjerkoli. Hvala vnaprej!

Nasvet:
Ko ste že na Slovenski obali, pojdite raje do Umaga…malo naprej in desno)
Tam imaš vse, od točke 1-5)

Strunjan pri Salineri bi kar ustrezal.

nova
Uredništvo priporoča

Simonov zaliv; parkiraš pod Belvederjem, med tednom brezplačno (vikend ura 0.60 €), greš ob obali po potki do San Simona (če greš iz hotelske strani boš plačala vstopnino, zato pojdi po tej strani) in uživaš…

Hvala, ampak zanima me izrecno SLOVENSKA obala!

Če boste uspeli priti do 8.30 do Žusterne, se vam lahko uresničijo vse želje.

R

Hvala, ampak zanima me izrecno SLOVENSKA obala!

Svetilnik v Izoli. Sam pa moraš parkirati ob ladjedelnici,zastonj seveda.

A pa ni v STrunjanu plaža in parking, vsak posebej, za plačat??

Kako daleč pa je za peš do tam? A se da z vozičkom, da bi tamali spal opoldan v njem? Kako pa je s čistočo vode? Lani so hudo jamrali, da je voda umazna – je to res?

Parkiraj v postojni pri merkatorju, dvigni prst in štopaj, od kopra do izole se voziš ob morju in voznik naj te vrže ven iz avta, potem pa plavaj do strunjana, tam je senčka in toplo morje, če prideš direkt iz vode na plažo ti tudi vstopnine ne bo treba plačat:)

malo heca, sicer pa srečno, mi ta vikend nismo našli na slo. obali nič podobnega, v strunjanu pa smo plačali 5 eur za parkirnino in po 2,5eur na osebo za vstopnino. Oderuhi. Je pa senca in lušno za majhne otroke.
Aja če se hočeš pa stuširati pa moraš še dodatno plačati 50 centov za minutko tuširanja.

Mislim pa da ima Kopersko kopališče (v centru ob Luki) brezplačni vstop in popoldne brezpl. parkiranje.

Lp

Zdaj je menda že prepozno pa vendar: je nekaj stopnic (15-20), tam ti mora nekdo pomagat z vozičkom, ampak samo na začetku, ob obali je tlakovana potka oz pločnik, tam greš komot z vozičkom, pa pejd bolj zgodaj boš našla senčko za tamauga. Voda je čista, ja, samo eni zamenjujejo mivko v morju z umazano vodo, na plaži pa je tud kamenčkov dovolj za igranje.:)

New Report

Close