Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kia ceed karavan vs. novi megan berline

Default avatar

izkušnje

Imate kakšne izkušnje, na katero stran bi se obrnili?
Default avatar

mala.biba

Kia vs. Renault, ni treba veliko razmišljat. Je kia nekoliko cenejša, normalno. To je enako, kot Nova Škoda, ki je kopija Passata ( ima tudi njegovo podvozje), ampak še vedno je Škoda in ko se vsedeš v enega in v drugega, čutiš takoj razliko, da ne govorim, ko narediš en krog.
Pojdi ne testno vožnjo enega in drugega, pa boš videla.
Saj tudi "Reno" ni neka huda firma, pa vseeno.......

Moje mnenje
Default avatar

ahhjaa

Meni se pa tanovi megane berline ful dopade. Se tudi spogledujem, da ga kupim! Ampak sem v dvomih....strah me je, če je to res, ko pravijo, da Reno so pa res jajca- se skoz nekaj kvari.
Zbiram pogum, da ga kupim. Če se bo pa res kaj kvarilo, ga bom pa prodala;)))
Default avatar

pinja

Pred letom dni sem kupila kia ceed karavan in avto je odličen. Za to ceno dobiš dosti. Svakinja ima tega novega megana in je zadovoljna, vendar pravi da bi raje imela mojega ceeda (posojala sem ji avto, ko je bil njen stari na popravilu, tako da ima izkušnje z obema avtomobiloma).

Sama pretehtaj kaj želiš in naj te ne odvrnejo od nakupa predsodki do Kie. s Ceedom je Kia naredila velik korak v razvoju.
Default avatar

predsodek

Ko je govora o inferiornosti Kie napram Renaultu ne gre za predsodke ampak za popolno nevednost in ignoranco.
Default avatar

ana250

Nas je Renault razočaral s kvaliteto (pa ne novi Megan, ampak Espace).
Default avatar

MrKc

Vsak ti bo povedal po svojih občutkih. Pomoje je najbolje, da se vsedeš v oba avtomobila in greš na testno vožnjo, tako boš videla kako se vozita in kateri ti bolj ugaja. Glede drugih stvari, kateri se bolj kvari ti pa ne morem pomagat.
Default avatar

rimljancek

kia
SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI!

RAZGLEDNICE
UTRDBE NA SLOVENSKEM
Default avatar

sploh ne bi razmisljala

Itak da bi izbrala KIO.

Nikoli ne bi imela Renoja. Ni vreden toliko denarja. Saj noben ni, samo pri Kii vsaj dobis nekaj za svoj denar.

Doma imamo znamke ala Nissan, Hyundai, Mitshubishi in smo maksimalno zavovolnji.
Default avatar

spisek sporočil

Včasih sem bila tudi sama proti renoju. Danes imam megana in sem ful zadovoljna, je prostoren, lep, ni še pustil na cedilu. Baje so se včasih res precej kvarili, ampak to so časi, ki jih ni več oz ravno toliko kot pri kateri drugi znamki.
Default avatar

rimljancek

je pa nekaj

čez renault sem slišal ogromno ljudi jamrati, čez kio ali pa hyundai pa nobenega
SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI!

RAZGLEDNICE
UTRDBE NA SLOVENSKEM
Default avatar

Joooooooooooooj

Nič od naštetega, če bi se pa vseeno morala odločit pa definitivno Renault. Tista Kija bo čez dve leti vredna še 3 jutrje :)))
Default avatar

aha,,,

rimljancek je napisal/a:
je pa nekaj

čez renault sem slišal ogromno ljudi jamrati, čez kio ali pa hyundai pa nobenega

seveda si slišal, a si tud slišal kolk renojev se proda v sloveniji?????
Pa kolk kije ????

In več je prodanih avtomobilov, več je možnosti okvar.Ampak še vsakega ko vprašaš reče; ja sem slišal da se kvarijo, a jaz ga mam že dolgo in nikol problemov....
Default avatar

aha,,,,

ampak kijo dobiš že za 9 jurjev, megan pa je kar precej dražji.Disel recimo, ne taboljš oprema, pač pa srednja je okol 18 jučkov....
Default avatar

DRRR

Jebeš ceno! Kokr sta za en k...., sta oba precenjena !
Ene stotič še napišem: male pare-malo muzike..pa ne mislim o opremi ampak o naknadnih stroških...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

izkušn

No, odločili smo se za Megana. Sicer pa sta oba diesel, oba cena okoli 17.000.
Default avatar

kiki22

jaz imam novega megana coupe 1,5 dci, diesel 85, pa sem zelo zadovoljna z njim. poraba je dokaj majhna 5,1l in ga priporočam !!