Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dr. Ravnikar – Izola

Dr. Ravnikar – Izola

Trenutno imam v bolnišnici starejšo sorodnico, danes je ona skrbela zanjo, pa me zanima, kakšne izkušnje imate z njo.
LP

Kaj konkretno vas zanima?

Višina, teža, barva las, letnica specializacije?

Oprosti, ker sem napisala kar pač sem.Nedopustno se mi zdi tako spraševanje po forumih.

Lahko sem fouš sodelavka in bom rekla da naj kar diplomo vrne ali pa mama, ki bi še svetniški sij dodala k sveti podobi.

Očitno so na fakulteti presodili da zadevo strokovno obvlada, če se pa jaz laično ne strinjam z njenim mnenjem imam vso pravico poiskat nekoga drugega.

Dr.Ravnikar je moški. Ginekolog.

Zelo direkten zdravnik tako, da ni za kakšne občutljive duše. Sicer pa izredno strokoven in res odličen ginekolog. Je v več kot odličnih rokah.

kot zdravnik je OK…..vsi, ki imajo opravka z njim tako pravijo.
Samo kot oseba je pa podn….totalen

Ne, ni ginekolog, pač pa zdravnica na internem oddelku.

Ljubica, pomiri se.
Nič nisem napisala, ali sem zadovoljna z njo in njeno strokovnostjo ali nisem, letnico specializacije lahko tudi sama poiščem, hvala. In zakaj domnevaš, da sem nezadovoljna z njo? Veš kaj, česar jaz ne? Bi me moralo skrbeti???
Ko in če bom jaz zaposlena v javnem zavodu in prejemala plačo iz proračuna (torej tudi iz tvojega žepa), od mene pa bodo odvisna življenja in počutje ljudi, boste pa lahko tudi mene z imenom in priimkom vlačili po forumu, kapiš?
Sploh pa se tu vsak dan pojavi vprašanje o kakšnem zdravniku, zobozdravniku… Če ima kdo kaj za povedati, pozitivnega ali negativnega, naj, debate o primernosti takih vprašanj pa so že bile in jih ni treba ponavljati.

potem je pa to kakšna nova zdravnica. Žal ne poznam.

hmmmm kakšne besede? Ga poznaš, da si upaš to trditi? Res je zelo direkten in marsikatera nežna duša je takoj užaljena. Jaz pa ne bom pozabila kako je ta isti zdravnik z mano jokal v sobi, ko mi je prišel povedat, da ni več srčka in da bo potrebna abrazija.

kitty……ti si očitno imela srečo viseti tudi njegovo boljšo stran.
Jaz tega privilegija nisem imela……

Po moje ni nova zdravnica, ampak je sinova žena. (Tudi sine je zdravnik, ampak mislim, da sem enkrat zasledila, da je kirurg v Valdoltri).

lp n

Dr.Ravnikar Tinkara je internistka, poročena z dr.Ravnikar Gregorjem,ki je kirurg v Izoli, njegov oče je pa res ginekolog.
Glede ne to da jih vse poznam, nimam o nobenen nič slabega povedat.Vsi so odlični zdravniki.

Dr.Ravnikar Tinkara je internistka, poročena z dr.Ravnikar Gregorjem,ki je kirurg v Izoli, njegov oče je pa res ginekolog.
Glede ne to da jih vse poznam, nimam o nobenen nič slabega povedat.Vsi so odlični zdravniki.[/quote]

O vidiš tega pa nisem vedla. Ma sin je pa eden najbolj prijaznih zdravnikov kar sem jih jaz kdaj srečala 🙂

k i t t y, prepričala me pa ne boš, da je dr. Ravnikar jokal z tabo v sobi ali kjerkoli že. Osebno ga poznam in ga bom vprašala, ker me zanima. Res pa je, da je njegov sin dr. Kirurgije v Izoli je tako prijazen in ustrežljiv zdravnik, da takšnih skoraj NI več ZDRAVNIKOV!

So trije ki se pišejo Dr.ravnikar je ginekolog potem je Dr.Gregor Ravnikar ki je njegov sin in je kirurg potem pa je tukaj še žena od Gregorja in to je Dr.Tinkara Ravnikar!

Ja no ženska očitno sprašuje za Tinkaro Ravnikar, pa dajte ji že povedat kej… smo dojeli kdo vse se piše Ravnikar, ja.

O mati moja, osebno ga poznaš in sedaj se boš osmešila pred njim. Po moje si ful ponosna, ker ga osebno poznaš, on pa se ti reži v fris, ker se tako klanjaš pred njim. Boga.

Kako pa Matevž Ravnikar, direktor ZD v Kopru paše v to družinsko deblo.
A je sin od dr. R. ginekologa in brat od GR?

Mene je ravno odpustil. Brezdomna sem. Po prometni nesreči. Se hodit ne morem. Gnoj je. Je rekel da če ne grem do 18h, čez dve uri bo poklical varnostnika. Sem radovedna če žena in otroci vejo kako djubre je.

New Report

Close