Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje dobiti poceni kolo?

kje dobiti poceni kolo?

Torej- rada bi kupila mosko kolo, pa da ne bi bilo spet toliko drago. Ko sem gledala v tehle sportnih trgovinah so bili vsi po vsaj 250 eurov, iscem pa nekaj za 100 eur max-pa me zanima ali mi res ostane samo se bolha ipd? Mogoce bi imeli kaj v kaksnih intersparih, mercatorjih ipd? Je kdo kaj zasledil mogoce? Hvala in lp

Na parkirišču pred Namo.Đabe!!

spletni portal za prodajo in nakup rabljenih stvari – bolha.si

Če se bo kolo redno uporabljalo oz. se bo uporabljalo za namene rekreacije in ne le prevozu od točke A do B, vam svetujem, da ne kupujete kolesa v raznih Mercatorjih, Sparih ipd.

Rekreativno kolo mora imeti vsaj Shimano Deore opremo, vse ostalo je le nadgradnja, najpomembnejši pa je kakovosten okvir (ALU), saj ostale dele kolesa kasneje še vedno lahko zamenjate.

Poglejte še ponudbo koles na bolhi in predvsem preberite kak kolesarski forum, da ugotovite kakšno kolo sploh potrebujete. Pomembna pa je tudi velikost kolesa.

LENČKA, TUD U ŠPARU PA MEČKATORJU DOBIŠ DEORE, NČ BAT ( UPS VELIKE ČRKE, KAR JE PA JE….) ŠE U TUŠU MAJO.

Odvisno od namenov porabe, poznam veliko ljudi, ki imajo dobra, draga kolesa le za prosti čas, za vsak dan recimo za v službo, ko obstaja možnost da ti ga endvatri ukradejo pa imajo kolesa, ki jih kupijo na raznih sejmih ali baje MOL organizira nekajkrat letno prodajo izgubljenih reči, kjer je neka moja znanka za male pare kupila kolo….

Tudi policija na Brdu ima občasno dražbe najdenih koles, se mi zdi. To je primerno, če rabiš res poceni kolo za prevoz iz A v B.

New Report

Close