Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

koliko stane v vašem kraju malica v menzi/gostilni -

Default avatar

samo anketa

se meni samo zdi, da so cene postale astronomske? ker delovnika ne zdržim le na sendviču (končam pozno, letim po otroke v varstvo in navadno z njimi direkt na zrak), grem nekaj pojest konkretnega.
cene pa ubijalske. krožnik testenin s paradižnikom 4 eur, pizza 5,50 eur, pohan sir in pomfri 4 eur, pohan šnicl pomfri 4,50 eur, zelenjavna juha 3,5 eur, skledica solate 2,50 eur, naravni zrezek riž 5 eur - kaj so nori?
za moje pojme ok, naj bo naravni zrezek in riž 5 eur, ampak tu not bi morala bit vsaj še solata!! gromozanske cene.
Default avatar

a dej nehi no...

To so čisto ok cene. Pejd v Asa in podobno, pa boš vidla kok je solata, makaroni in podobno:)
Default avatar

poročilo

včeraj:
puran po dunajsko(ogroooomen),
pomes frites,
korenje, grah,
sestavljena solata,
sladoled
- 3.99€
- lokacija Ljubljana.
Default avatar

metka 3

poročilo je napisal/a:
včeraj:
pomes frites,
korenje, grah,
sestavljena solata,
sladoled
- 3.99€
- lokacija Ljubljana.
Kje natančno?
Default avatar

himber

poročilo je napisal/a:
včeraj:
pomes frites,
korenje, grah,
sestavljena solata,
sladoled
- 3.99€
- lokacija Ljubljana.
U, na lokaciji Kranj se pa takale malica dobi za 0,00 ojra.
Default avatar

Morski galeb

samo anketa je napisal/a:
se meni samo zdi, da so cene postale astronomske? ker delovnika ne zdržim le na sendviču (končam pozno, letim po otroke v varstvo in navadno z njimi direkt na zrak), grem nekaj pojest konkretnega.
cene pa ubijalske. krožnik testenin s paradižnikom 4 eur, pizza 5,50 eur, pohan sir in pomfri 4 eur, pohan šnicl pomfri 4,50 eur, zelenjavna juha 3,5 eur, skledica solate 2,50 eur, naravni zrezek riž 5 eur - kaj so nori?
za moje pojme ok, naj bo naravni zrezek in riž 5 eur, ampak tu not bi morala bit vsaj še solata!! gromozanske cene.
Te cene so bolj nizke kot ne. V trgovini s sendvičema in jogurtom ne bi prišla ceneje nikakor.

R
Default avatar

anajmad

Izola-menza, kosilo: juha,meso ali zelenjava kot glavna jed, priloga,sladica ali jogurt in solata....3,85 eu
Default avatar

NatašaH

4 - 4,5€

Jutri bo:

1. GOLAŽ, POLENTA

2. MESNI SIR NA ŽARU, FRANCOSKA SOLATA

3. ŠTEFANI PEČENKA, PRAŽEN KROMPIR, SOLATA

Danes je bilo:

1. GOBOVA ENOLONČNICA, HRENOVKA

2. ŠPAGETI PO MILANSKO, SOLATA

3. RAŽNJIČI, PEČEN KROMPIR, SOLATA
Default avatar

mirijam

Jap, cene se vrtijo od 4-ih€ naprej gor. imamo gostilno zraven pa vidim.
Za kakšno enolončico morda kdaj lahko plačaš le 3,5€.
Default avatar

Lj-Bežigrad

Pri nas je tako:

vegi malica je 4,50 eur, navadna malica je 5 eur (glavna jed in solata).

Če grem jest v menzo od MOP, potem je malica okrog 4 eur.
Default avatar

menza lj bežigrad

Očitno mi kar poceni jemo: malica stane 3,20 ali 3,10 EUR. Imajo tri menije, prvi je dražji. Prvi je recimo zrezek v omaki s prilogo in solato, drugi meni je recimo bograč golaž z manjšo sladico, tretji pa je vedno brezmesni, recimo burek in jogurt.