Style.Over.Net

Poroka in poročno potovanje

MAKE UP ZA POROKO

Default avatar

Riss

Lep pozdrav punce!
Sem nova tu in opažam da me nobeden ne jemlje resno al sem ga pa kje pobiksala,da mi nihče ne svetuje,piše?? Namreč Septembra se poročim in nimam glih ne vem kakšnih izkušenj glede ličenja,na koga se obrniti,poznate katero punco ki lepo liči in ni predraga? Kako je kaj z tem, "na domu" ??
Lepo prosim za nasvet,izkušnje..Hvala
Default avatar

a.

Jaz sama sem za poroko za ličenje angažirala kar mojo malo sestrično, ker se nisem hotela ubadati še z iskanjem profija za ličenje. Poleg tega pa sama nimam praktično nič izkušenj z make-upom. Lahko razmisliš o podobni varianti (torej angažiraj svojo žlahto ;) ), drugače se pa lahko obrneš za pomoč (in že prenekatero odprto temo s to tematiko) na forumu Najina poroka (najporoka.com/forum). :)
Default avatar

BRANKA P.

Pozdravljeni,

lahko mi pišete na mail.

Lep pozdrav
MODERATOR Ličenje make up
Branka Pavlovič - VIZAŽISTKA

BRANKA BEAUTY CENTER
Branka Pavlovič-make up artist
Igriška 5
1000 Ljubljana

www.brankapavlovic.si

[email protected]
05 995 40 10

040 829 988
Default avatar

Urša Vrbančič

Živjo,
ja glede makeupa ti mogoče jaz lahko kaj pomagam,profesionalno se ukvarjam z ličenjem že kar nekaj let,drugače delam na televiziji in v gledališču,delam pa tud konstantno poroke in druge prireditve,pridem pa seveda tudi na dom...lahko me pokličeš na tel 040 388 002 če te še kaj zanima..
l.p.
Urša
Default avatar

TATJANA

Živjo, mene je naličila prijateljica. Opravljen ima tečaj ličenja. Prej sva naaredile probo. Na koncu je ful hudo izpadl. Liči za vse priložnosti, punca obvlada.
Default avatar

BRANKA P.

Pozdravljena Urša,

žal se telefonskih številk ne sme objavljati na forumu.

Lep pozdrav

BRANKA BEAUTY CENTER
Igriška 5
1000 Ljubljana

www.brankapavlovic.si

[email protected]
05 995 40 10

040 829 988
Default avatar

Aika

Pozdravljena Branka P. - če se telefonskih številk ne sme objavljati na forumu, zakaj jo vi lahko, drugi pa ne? :)
Default avatar

BRANKA P.

Pozdravljena Aika,zato,ker jo moderatorji forumov lahko objavljamo.Za vsa ostala vprašanja,pa je najbolje,da se obrnete Aika na uredništvo.

Lep pozdrav

BRANKA BEAUTY CENTER
Igriška 5
1000 Ljubljana

www.brankapavlovic.si

[email protected]
05 995 40 10

040 829 988
Default avatar

varuska.ljubljana

Mene pa zanima koliko ljudi dejansko pade na vaš trend make up delavnico ? delavnica poteka od 10 do 17 ure, kar pomeni 7 ur. in za 7 urni tečaj, računate 250 eur. na uro zaslužite 35 eur.

Wow ! To se pa splača metat folku pesek v oči...

Tečaj priporočamo vsem, ki jih zanimajo najnovejši trendi na področju make up-a,ne glede na predhodno znanje.

Končala sem NPK vizažist, pa če sem iskrena ne morem reči, da obvladam. Zavedam pa se, da so potrebne izkušnje in delo, delo še naprej kot do sedaj.

Kaj za vraga pa naučite človeka, ki prvič drži čopič v rokah, in niti ne ve ali ima ta pravega ? Kako se naredi podlago ali kaj ?....:))) Mislim, to mi je smešno...

aja, pa še nekaj...na web : http://www.brankapavlovic.si/index5-3.html

ne piše se " otkrivanja skrivnosti in trikov. " ampak odkrivanja....

slovenčina ni "piši što govoriš"

Kar se pa tiče OGLAŠEVANJA na forumu, bi bilo edino FER, da ne sme noben napisat kontaktnih informacij in oglaševat svoje firme, tudi vi ne...
Default avatar

BRANKA P.

Pozdravljena,

cena tečaja je res 250 eurov,ampak v vednostna na trend tečaju gostim vedno vrhunskega vizažista.Recimo g.Roberto Albertini vrhunski vizažist svetovnega kova,ki ima svojo Make up for ever akademijo v Boloniji ima res visoko ceno,če vas zanima kolikšna je cena njegovega enodnevnega predavanja se oglasite pri meni vam z veseljem pokažem.Potem je tukaj prevoz,hotel ,hrana.....Trend tečaj obiščejo kolegi vizažisti,ki še kako dobro znajo držat čopiče v roki,pa verjemite še kaj drugega znajo narediti zelo dobro.Nekdo,ki pa se prvič sreča z make up-om,pa se mu posveti na drugačen način.Vabim vas na individualni tečaj,pa se sami prepričajte koliko se lahko naučite v enem dnevu in na kaj sem vse pozorna pri mojem delu s tečajniki.Hvala,da ste me opozorila na napake na moji spletni strani,bom posredovala mojemu oblikovalcu.Sem krvava pod kožo tako kot vi,se trudim svoje delo opravljati profesionalno,pošteno,mislim,da so mi moji tečaji za katere vlada veliko zanimanje potrditev,da to kar delam ,delam predvsem pošteno in profesionalno.Z mojim delo se ukvarjam več kot 10 let.Kar se tiče reklame se obrnite na uredništvo.Mimogrede,še enkrat si preberite,kar ste napisala (veliko slovničnih napak).

Vam želim veliko uspeha pri vašem.

Lep pozdrav

BRANKA BEAUTY CENTER
Igriška 5
1000 Ljubljana

www.brankapavlovic.si

[email protected]
05 995 40 10

040 829 988
Default avatar

Sosedova Marjetka

Haha Branka, ste ga pa pihnili ;-)))

Poznam Uršo Vrbančič, poznam njeno delo in jo toplo priporočam!
Default avatar

BRANKA P.

Pozdravljena sosedova Marjetka,

mislim,da ga nisem nič pihnila.Glede oglaševanja,je tako,da se telefonskih številk ne objavlja.Pravila so taka,tako nam narekujejo iz uredništva.Kolegico Uršo ne poznam ,spoštujem vse kolege in kolegice vizažiste.Z vsemi sem v zelo dobrih odnosih.V naš salon je prišlo narediti make up zelo veliko vizažistov,velikokrat jih pokličem,ko sama nimam časa.Velokokrat tudi sama stranka reče,da ima vizažistko in ji omogočimo,da lahko ima make up in frizuro pri nas v salonu.V mojem postu ni bilo čutiti nastrojenost proti Urši Vrbančič,saj je ne poznam,želela sem samo opozoriti na pravila igre na forumu.

Vsem želim srečno,zdravo in uspešno v letu 2010.

Lep pozdrav

BRANKA BEAUTY CENTER
Igriška 5
1000 Ljubljana

www.brankapavlovic.si

[email protected]
05 995 40 10

040 829 988
Default avatar

Petra P

Gospa Pavlovič, tudi Vi imate cel kup slovničnih napak (rodilni, rodilnik!) pa polvikanje uporabljate pa nestično pišete vejico pa tako naprej ... Če še ličite tako, mora biti precej ... hmhm.
Default avatar

BRANKA P.

Gospa Petra P,

vabim Vas na ličenje,da se sami prepričate.

Lep pozdrav

BRANKA BEAUTY CENTER
Igriška 5
1000 Ljubljana

www.brankapavlovic.si

[email protected]
05 995 40 10

040 829 988
Default avatar

Puki

ahahahahaah ;D
Default avatar

MakeUpGeek

Pozdravljene!

Sem iz Mb in vas lahko naličim za različne priložnosti. Možnost ličenja na domu (probni makeup - da vidimo če ste zadovoljne) :)
Več info na:
[email protected]
Default avatar

Isabelllla

Mene je pa ličila na poroki Urša iz salona She v Bežigradu - nič poskusnega make upa, v tričetrt urce sem bla namazana in to noro dobro!! V živo ni bil premočen, na slikah pa super :)) Priporočam, itak!!