Najdi forum

Ali sem noseča?

Imam eno ful hudo uprašanje. S fantom sva gola ležala en zraven drugega, ALI SEM NOSEČA??

Prosim za čimprejšni odgovor (preden obupam)

Hvala

Ne vem vpraš fanta

Ti si pa res zmedena. Sicer pa ne vem a se zajebavaš, al si pa tok tupa!

nova
Uredništvo priporoča

Ja kaj a je mel fant izliv?

Ne ni meu izliva samo ležala sva gola en zraven drugega, in zdej ne vem če sem noseča.

Zmedena, lepo te prosim! A ti ni nihče malo več povedal o tem? Seveda ne moreš biti noseča! Za zanositi je treba seksati v polnem pomenu besede z izlivom vred. Še, če bi fant imel izliv, pa ne bi prišlo v nožnico, ne bi zanosila. Brez izliva pa pač res ne gre! Zato: pomiri se, če pa bosta v prihodnosti imela spolne odnose, uporabi kondom, pa bo vse v redu!

Tako je Rea.Mislim, da moznosti za nosecnost ni ce sta gola lezala drug ob drugem.Drugace je ce sta bila drug na drugem in se je njegov ud dotikal noznice.Ampak to so take male moznosti, da ni za govorit.
Adijo.

A se ti delas malo norca? oziroma, koliko si stara?

sam res ane…..sm prav debel pogledala tole vprasanje ane=)))

Ja zmedena, vsak dan bolj! 🙂

Zmedena, po mojem si noseča,ker sta ležala gola……..hihihihihihihi…..močno priporačam za naslednjič,da imaš oblečene spodnje hlačke, ker ležanje v spodnjih hlačkah definitivno obvaruje…….če pa si premlada,da bi ti ginekolog predpisal kontracepcijske tablete,potem kupi v lekarni aspirin,ali pa kakšne druge, če imaš doma, važno da so tablete……no vzemi eno takšno tabletko si jo položi med kolena in močno stisni…..važno je,da močno stisneš in ne popusti,dokler ležiš gola poleg fana…..tako sigurno ne moreš zanosit,pa še lepše bo,ker boš lahko ležala gola…….če imaš pa še kakšno vprašanje,ali če me ne zastopiš,pa kar vprašaj, rad bom odgovoril,saj sem od stroke…stanujem namreč blizu lekarne……

Ja, Jože! Pa si res nasramen, ne aspirin, to je blo včasih k’ drugih tablet ni b’lo. Kapsule, te, te so taprave =:)

Inštitut za raziskave nosečnosti na daljavo, pri Akademiji za seks, ki jo vodi dekan prof. dr. Miškolin, daje, glede na vaše zahtevno vprašanje, nasledni odgovor:

Spoštovana Zmedena. Po opravljenih raziskavah in testih, ki niso dale zadovoljivih rezultatov, smo vaše vprašanje posredovali dolgoletnim sodelavcem iz Accademy of sex and penetration iz Washingtona. Odgovorili so, da glede na vse parametre definitivno niste noseči, če je bila razdalja med vama večja od 65 centimetrov. Če je bila manjša, pa morebitna nosečnost ni popolnoma izključena. So pa raziskave tudi potrdile veliko možnost, da je najverjetneje noseča vaša najboljša prijateljica, na katero je v tistem trenutku intenzivno mislil vaš fant – glede na neizpolnjene želje z vaše strani. Upamo, da ste z odgovorom našega Inštituta zadovoljni.

Še vedno pa ostaja odprto dolgoletno vprašanje neznanega obupanega dekleta izpred parih let, ki kroži po slovenskih medicinskih krogih. Posredujemo ga javnosti in ponovno prosimo za pomoč:

“Sem mlado, zdravo in pametno dekle. Pred nekaj dnevi sem dobila novega fanta. Včeraj sva šla prvič na ples v domačem kraju. Med igranjem počasnih pesmi in občasnem stiskanju k fantovemu telesu sem na spodnjem delu fantovega trebuha odkrila nekakšno izboklino – nekaj podobnega steklenici. Sedaj me pa močno zanima, če ni moj novi fant mogoče alkoholik? Pomagajte prosim.”

Spoštovani dr. Miškolin !
Z vsem spoštovanjem do vašega naziva (ne vem sicer ali ste zdravnik ali doktor znanosti,ker pri nas ta naziv pač zlorabljajo zdravniki ….ampak to je drugo področje), toda inštitut ki ga navajate je bil 25 let nazaj res znan po vsem svetu,danes pa je žal jasno že vsem faliranim doktorjem,da omenjeni inštitut ne pomeni drugega kot eno usrano goljufivo podjetje,ki se ukvarja zadnje čase zgolj s prerokovanjem in horoskopi………pa ne bi o tem…..namreč, že sama misel na nekaj (pa četudi je to sex) še ne pomeni gotovega dejstva, dragi kolega…….
kar pa se tiče vašega zadnjega prispevka okrog “alkoholika”, pa me čudi,ker navajate,da je vprašanje še vedno odprto (kar me napeljuje k temu, da dvomim o vaši izobrazbi, oziroma vaših izkušnjah s tovrstnimi zadevami)…..namreč tukaj ni dileme…….če je fant pred erekcijo popil enormne količine alkohola in je v fazi vstajenja uda v udu samem alkohol pomešan s krvjo potem je fant nedvomno alkoholik…..če pa je obratno,da je kri pomešana z alkoholom,potem pa fant alkoholik NI…..ampak to je jasno že vsakemu tamalmu……….

…..zmedena ….definitivni si noseča….kajti oplojena si bila …tako kot devica marija…brezmadežno…..amen

hehe

Spoštovani gospod Jože. Odgovarja vam čistilka Ančka, ker je danes sobota in je profesor Miškolin odšel na zaslužen vikend nekam v hribe. Drugih pa na inštitutu tudi ni. Skratka celoten naziv Miškolina je prof.dr.med.soc.ph.gyneko.,mr.fr. Tisto zadnje sicer ne vem kaj pomeni… Kar pa se našega inštituta tiče, je to častitljiva inštitucija, z visokokvalificiranimi kadri, ki celo od nižjih uslužbencev zahteva visok nivo znanja. Jaz sem recimo končala visoko šolo za čistilke, sedaj pa delam magisterij z naslovom Digitalno krmiljenje metle pri pomivanju. Tisto o prerokovanju in horoskopih je čisto natolcevanje – čeprav smo imeli slavnega Dannya en teden na opazovanju na našem inštitutu.

Sicer pa vašega dopisa itak ne jemljemo resno. ker je v naših krogih že dolgo znano, da se pod nickom Jože skriva konkurenčno podjetje, ki bi nam rado prevzelo posle glede raziskav telepatskih procesov pri seksu. Pa veliko uspešnih ejakulacij vam želim. Pozdrav. mag.čistl. Ančka

Ha ha. Spoštovani prof.dr.med. (etc…)Miškolin! Vaša vrla in strokovno usposobljena čistilka Ančka me je popolnoma prepričala v kompetentnost vašega instituta. Skorajda sem že prepričana, da bi se celo jaz podvrgla vaši najnaprednejši terapiji, seveda če imate koncesijo. Vaši Ančki pa izročite moje najboljše želje! Lepo vas pozdravljam.

Velecenjeni dr.Miškolin

Vsekakor,ste me prepričali,o uspešnosti vašega cenjenega podjetja.Se oproščam,iz dna srca,to je storila vaša uslužbenka mag.dr.Ančka.
Vsem prijateljem,znancem in naključnim mimoidočim,bom nemudoma prenesla
moje pozitivno mnenje o vašem podjetju.
Sem vesela,zadovoljna,da ste med nami z vsem vašim znanjem in strokovnostjo.

Prisrčen pozdrav,tako vam kot vašim zaposlenim
Jana

fr……fr je naziv še iz časov yuge in pomeni fizički radnik…..tako da mi ni jasno,kaj ima ta kratica za opravit v tako slovečem nazivu pri Vas spoštovani dr.prof…..itd…….sicer pa zanjega pisma spoštovane Ančke ne bi komentiral……

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close