Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek slabost

slabost

Naš 2- letnik v avtu ogromno prebruha. Kako naj to premagamo, s čim si pomagate? Hanzaplast na popku pri nas ne deluje!

hanzaplast na popku?
Upam, da se hecaš, da ni na svetu več takih debilnih mam….vsaj ne v razvitem svetu.
Obstajajo tabletke, vendar niso za 2 letnike. enostavno pomeni to, da pomaga le vrečka…
Naj gleda samo naprej, sedi na sredini v avtu, ki naj bo dobro prezračen, klimatiziran, večkratno ustavljanje…
srečno.

To na popku sem že marsikje prebrala. Otroku prijateljice dejansko pomaga. Prej je veliko prebruhal, odkar mu lepijo popek, je v letu bruhal samo 2x, pa so res veliko na poti. Tako da je kljub temu, da se sliši neverjetno očitno možno, da pomaga.

Asetihecaš, ja to resnično drži, tudi moji nečakinji pomaga, svakinja učiteljica v šoli pa ponavadi polepi popke vsem otrokom, ko gredo na kak izlet. Tako da ne bi o debilnih mamah…

Drugače se pa menda dobi v lekarni (tudi za otroke) ena taka zapestnica, ki naj bi pomagala pri slabosti v avtu. Kolegica in njen sin sta zelo zadovoljna. Poizkusi!

To na popku sem že marsikje prebrala. Otroku prijateljice dejansko pomaga. Prej je veliko prebruhal, odkar mu lepijo popek, je v letu bruhal samo 2x, pa so res veliko na poti. Tako da je kljub temu, da se sliši neverjetno očitno možno, da pomaga.[/quote]

A sploh veš, zakaj slabost v avtu?

“Kaj je potovalna slabost?
Potovalno slabost povzroča gibanje, na primer vožnja z avtomobilom, avtobusom, ladjo ali letalom. Najverjetneje jo povzročijo nasprotujoča si sporočila, ki jih center za bruhanje dobiva iz oči in organa za ravnotežje v notranjem ušesu.
Najpogosteje se pojavlja pri otrocih, s starostjo pa je vse redkejša. Zelo redka je pri dojenčkih in majhnih otrocih do drugega leta starosti.”

In kaj naj bi pri tem pomagal prelepljen popek???

v lekarnah imajo po novem akopunkturne zapestnice: izgleda kot gumica za lase s kroglico, ki pritiska na določeno točko na roki (ti bodo v lekarni razložili)
nabavila za hčero, preživela 10 urno pot z avtom b.p.

Mi smo tudi kupili tole zapestnico in ni bilo nič slabosti. Stane okoli 13 EUR, ampak če pomaga je vredna svojega denarja. Poskusite, mogoče pomaga tudi vam.

Meni so razložili, da naj bi bile okoli popka akupresurne točke, ki vplivajo na center za ravnotežje, torej posledično na možno slabost v avtu. Tudi meni pomaga če si pred vožnjo zalepim popek (fora je v tem da stisneš luknjico). Izkušenj po forumih je ogromno, nekaterim pomaga, določenim pač ne.
ČE ne poznaš se še ni treba norca delat iz ljudi.

Magnetne zapestnice so tudi učinkovite, celo bolj kot obliž.

Moj 5-letni sin ima vrtoglavico, pa mu hanzaplast(original) na čelu več ne pomaga…

KAJ NAJ STORIM?

Dramine tablete kupi v lekarni. Četrtinka tabletke je dovolj za tako majhnega otroka. In preverjeno deluje.

lp

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Kaj pa, ko ne pomaga čisto nič od naštetega?

Ko ne pomaga nič od naštetega, se:

1) voziš z otrokom čim manj
2) voziš z otrokom čim manj
3) voziš z otrokom čim manj
4) voziš z otrokom čim manj…





potem pa MINE !!! (največkrat) če pa ne, pa glej prvo točko…

in OHHHH, zdaj je pa res napočil trenutek, da se poslovim od MoN-a za dolgo časa….ker takih debilnih vprašanj pa že dolgo nisem slišala.
Lep dan-

Debilni so lahko le odgovori, kakršen je npr. tvoj.
Ne, ne mine vedno, z leti lahko postaja vedno slabše, tako hudo, da ne zdrži niti 500m vožnje. In ker vse našteto zgoraj ne pomaga, me zanima, ali obstaja morda še kaj drugega.
Ja, se vozi čim manj, ker ga v avto sploh ne spraviš več, če ni res NUJNO.
Adijo, no, pa upam, da te ne bo nikoli več nazaj na MON :)))

New Report

Close