Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prenočišče v okolici DVorca Jeruzalem

Prenočišče v okolici DVorca Jeruzalem

LP. Vabljena sva na poroko, i bo v Dvorcu Jeruzalem. Ker sva precej od daleč, bova tam nekje v okolici morala prespati. Prosim za pomoč vas, ki ste iz okolice – kje je kak ugoden penzion, km. turizem … karkoli? Brez veze nama je plačevati nekaj dragega za tistih nekaj uric do jutra. Hvala vnaprej.

prespita v Dvorcu Jeruzalem. Ali pa malce naprej v Vinskem hramu Brenholc. Ali pa malce prej v Radomerju Pri starem hrastu (Pihlar).

Hvala. Jeruzalem je absolutno predrag, 160 € za oba, ostala 2 pa na netu nimata cen, bom poklicala.
Ve kdo še kaj cenejšega? Lahko je nekaj km stran proti Celju, ne še S od dvorca.

Mi smo spali na turistični kmetiji Puklavec http://www.slovenia.info/?farm_with_accommodations=2912&lng=1
pribl.25 evrov na osebo za spanje

super, hvala, to je pa že boljša cena 🙂 sem klicala, pa se nihče ne javi. koliko pa je to v km d dvorca jeruzalem? pa je 24 ur recepcija al kako te spustijo v sobo, če prideš ponoči? moraš že prej it po ključ? hvala.

Pozdravljeni,

Mene pa zanima, kako je izpadla poroka v Dvorcu Jeruzalem. Tudi midva z mojo drago razmišljava, da se bi tam poročila, ker nama je lokacija fantastična. Kakšna je hrana? So to tiste male dekorativne porcije ali bolj konkretna. Kakšno je osebje, so prijazni. Zelo vesel bi bil za čim več koristnih informacij.

Hvala, Andrej

Zdravo!

Andrej, sta se vidva poročila pri Brenholcu? Kako sta bila zadovoljna s hrano, ceno in ostalo ponudbo? Sta imela tam civilno in cerkveno poroko?

Hvala, Rok

New Report

Close