Forum.Over.Net

Mladi, ljubezen in spolnost

Mladi se srečujejo s številnimi mladostniškimi težavami. Problemi s starši, neuslišana ljubezen, odnos s fantom/dekletom, dileme v spolnosti, nezaželena nosečnost, telesni razvoj in drugo lahko mlade ohromi. Na tem forumu se lahko posvetujete med seboj ali vprašate za nasvet.

Moderator: Matjaž P. (jwslo)

nega telesa

Default avatar

Maja21

Lep pozdrav vsem skupaj!
Vprasanje bolj za punce, lahko pa odgovorite tudi fantje.Zanima me kaksne kreme za telo in obraz uporabljate ter kaksne parfume.Jaz recimo porabim veliko denarja za te stvari.Koliko denarja porabite vi za to?
Default avatar

Framen

ogromno jaz sem nor na parfume, sam jih imam kar nekaj.
Default avatar

Kr_ena

Jst sicer nisem tak tip človeka, ki bi dal veliko na kreme in parfume, ampak do sedaj so mi najboljše kreme Nivea (te včasih zamenjam tudi s kakšnimi drugimi.... nimam vedno ene in iste) .Kar se pa parfumu tiče, pa poleti uporabljam predvsem take ...hmmm....osvežujoče - najboljši tak je Nivea, pozimi pa včasih tudi kakšnega z bolj izrazitim vonjem. Za vse to pa ne porabim veliko denarja....
Default avatar

"Štumpantel"

Si slišala za JATTO-Kurja farma
Sloh ni daleč pa še zelo poceni
Koža postane zelo napeta samo sčasoma začne poganjati perje, tako da se ti tudi v poletnih dnevih ne bo treba DEPILIRATI

"Štumpantel"
Default avatar

imogen

a zato delaš tako reklamo, ker si ti tisti petelin, ki ga uporabljajo za reprodukcijo
Default avatar

"Štumpantel"

Šala ne škodi !
Reprodukcija - Zaenkrat sem ponosen nase in malo reklame ne škodi ......

cao

"Štumpantel"
Default avatar

Bridget

Prisegam na niveo ;) res mi je najboljsa, kar sem jih zdaj uporabljala.. kozo naredi zelo mehko, nezno... res - nivea soft je najboljsa (meni trenutno;), potem mi je vsec tudi krema za po britju od nivee, ki ublazi sokirano kozo;)..........
Moj najljubsi parfum pa je SunMoonStars (od Lagerfelda) - samo je kar drag, pa ga imam za posebne priloznosti:) in ko sem fulllll dobre volje, pripravljena za cago..
in potem celo noc disim:) dolgo drzi...