Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

je najlepša plaža na jadranu

Default avatar

Tisa .

Zanima me je je najleša plaža na jadranu (Hrvaška)
- čisto morje?
- plaža primerna za otroke?
- bližina kakšnega mesta?
- laho je tui gužva na plaži samo da je morje dokaj čisto?
Default avatar

dsimon1

dgj je napisal/a:
Seveda, najbolj resničen je prvi kriterij. Mogoče če primerjaš s Koprom.
Me pa zanima, kaj boste odgovarjali, upam, da nr bodo takšni odgovori kot ta prvi.
Videla sem marsikatero plažo, najlepše so bile na Visu, nekaj na Hvaru, Lumbarda na Korčuli, tudi okrog Makarske. Najbližja je mogoče Straško, kamp v Novalji.
Default avatar

Enka

Najbližje verjetno res na Pagu, s tem da bližini mesta ustrezata le dve - Straško in plaža pri mestu Pag.
Default avatar

trinity2

Meni osebno je ena lepših Saharun na Dugem otoku. Bela mivka, dovolj sence v bližini in prekrasno, čisto morje. Vendar pa ne izpolnjuje tvojega 3. kriterija.
Default avatar

Onja

Pozabila si dodati še en pomemben kriterij - dostopnost.
Najlepše plaže na Jadranu (po moji oceni tudi na svetu) so dostopne samo s plovilom.
Letos me je prepričala Uvala Šunj na Lopudu pri Dubrovniku. Dokaj obljudeno.
Jadranski otoki jih premorejo nešteto. Najlepše so na otočkih, kjer ni nič poseljeno.
Default avatar

Titi

Meni osebno Pakleni otoci. Je pa res, da ni niti bližine mesta in da se moraš do tja pripeljat s kakšno barčico.

Zadovoljna sem tudi s plažo v Punatu na Krku (bolj na koncu, ne v mestu in s plažo v kampu v Biogradu.
Default avatar

Petja11

Mestece Ugljan na Ugljanu!
Na enem predelu bel pesek, kristalno čista voda, nobene gužve, z avtom se pripelješ do plaže (če nisi glih nastanjen prav blizu), naši otroci so uživali. Ta stari smo pa tud.
Default avatar

nena***

Vrsar
Default avatar

NatašaH

Otoček Supetar v Cavtatskem zalivu.

Že dolgo je odkar sem bila tam, tako da ne vem kako je sedaj. Ampak to je tisto, ker se meni zdi najlepše.

Veliki gladki kamni brez mivke ali peska. Prodnat dostop v vodo, ki je le v začetku plitva, potem pa takoj primerna za plavanje. Kristalno čisto morje, da se vidi par metrov globoko dno. Otoček dostopen le s čolnom, zato je bilo na njem največ 30 ljudi. Brez elektrike, sladke vode, brez tušev, wcja in ostalih civilizacijskih sledi ... da ne omenjam otroška igrala in razni tobogani, ki se mi zdijo na plažah popoln balast!

No, to je po mojem okusu najlepša plaža na Jadranu, ki ustreza samo prvemu kriteriju.
Default avatar

ZA ONJO

zaljubljena v Irsko je napisal/a:
Ti, pa verjetno še nisi videla drugih plaž po svetu, hehe.

PA BREZ ZAMERE!
Default avatar

ZA ONJO

Ups, se opravičujem, moj komentar je bil namenjen Onji.
Default avatar

Onja

Že marsikje po svetu, pa je Jadran zame najlepši, hehe.
Pa brez zamere, ker je tako.
Default avatar

NINA

Ma takih plaž je na Jadranu veliko. Lahko bi se strinjala z predhodnico in izbrala Pag. Drugače pa smo bili mi letos v Šibeniku, Solaris in mi je bila plaža in morje zelo vseč, pa tudi veliko se dogaja za otroke. Popoldne pa je nastala manjša gužva, vendar pa je morje bilo vseeno čisto. Naš nadebudnež je užival.
Default avatar

hana,

Silba, pa un mali otoček, ne spomnim se zdaj imena, pride se z malega lošinja z barko. Gor so ljudje, ki jim parvijo, da so se med sabo sorodniki poročali, pa so dost čudni kao.Tam je ena ful lepa plaža, na njo se pride le z čolnom, no mogoče so od takrat , ko smo bili mi tam pot uredili.Evo, sem se spomnila, Susak.Tu je bilo zelo zanimivo, ko smo prišli so nam rekli domačini, da gremo v kino; to je , da ko pride barka, se vzame šajtrge in se gre na pomol čakat kdo pride.Ful dobro res.

Ja pa Bol na Braču je meni res lep, lepo čisto morje, sem bom pa še šla.
Default avatar

t-inca

Murter, ena plaža pri (sicer bolj švoh) kampu Slanice.
Default avatar

PIA3

Rabac,tisti mali zalivčki.
Default avatar

ribar

ena jačih je porat na otoku biševu...

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net