Najdi forum

kateri avto?

Živio!
Malce se bomo oddaljili od pravopisa ( kakšen hrup lahko povzročijo pike in vejice !!!) , pa vas sprašujem naslednje:
kateri avto imate in katerega bi radi imeli ?

no jest bi zzeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllloooooooooooooooo rada imela……..

(ne mercedesa, kdor z malim ni zadovoljen, velikega vreden ni….)

enega twingota ali eno OPEL TIGRO! Trenutno imam ŽE S5 5KO (PETKO). Nedolgo nazaj, v teh časih sem imela celo bolho! Samo auspuf mi je čist skoz dol padal, pa sem kupila enega golfa starega več od mene! Zdej mam pa to, kar imam!

PA SEM ZADOVOLJNA!!!!!!!!

lp

Nimam še avta, bi pa imela Peugota 206, al pa W Polota, oba v plavi barvi.
Moje sanje. Nimam keša. 🙁

nova
Uredništvo priporoča

Ljubim moc in zunanjost mojega sanjskega avtomobila…..aaaaaa….a mi je trenutno se zelo nedosegljiv….. to je —->
…………….porsche 911…………….
aa, kaksen lepotec;)

Jaz pa vozim Peugeota 206, imela bi pa CC-ja! A ni srčkan?!
Imela tudi Mercedesa SLK!

Trenutno vozim Opel Corso, bi pa rada nekoč imela peugeot 306 ali toyoto yaris – mi je full luštkan avto. Če pa zadanem kdaj na lotu, pa si takoj kupim BMV-ja! Srebrnega!

GET REAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sedaj imam Yarisa, sam bi spet šel nazaj na hondo. Vam povem japonci so zakon.

Trenutno imam twingota, moj sanjski avto pa je….. VW passat ali Opel vectra.
Oh, ja, pobožne želje…
No ja, tudi s twingičem sem čisto zadovoljna.

Merceses razred C , srebrn, – klasika, eleganca, moč, prefinjenost -čisti užitek …… Lp

PS: ne povem kaj sedaj vozim.

Ti pa res ne poznaš šale!

japonci zakon?

Jaz vozim volvota s40. Drgac pa sanjski avto BMW M3, ki mi pa nikdar ne bo dosegljiv…:))

Želim si VW Beetla – rdečega ali rumenega ali zelenega ali …
Ampak ful stane – žal…
Čau :))

emm jes se trenutn prevazam s peugeotom 206 alpa z oplom omego (odvisn kdo ud tastarh je duma)

drgac najraj b mu pa kej k ni mans k pa pet metrou kej ameriskga, pa tut ksnga jaguarja se neb branu an:)

hmm..no pa naj se jaz povem svoje zelje, morda pa postanejo cez par let resnicnost, uglavnem..
moji res cool avtomobilcki so naslednji:
najprej marcedes, in sicer CL 500 ali 600..matr je dobr, sem se ze peljale v njemu in se pocutila prav orgazmicno…
potem mi je vsec tudi nova SL oblika, ceprav mi je stara morda se boljsa…
no, ce pa povdarim se kaj sportnega.. tale novi novi m3, ki ga bodo dali vn leta 2001, prijatelj si ga je narocil..matr je to dobra zverca…
sam vseeno, sama ga ne bi kupila, enostavno mal mal prevec denarja, sploh ker je sportni avto ..
no , ok tudi porsch gt turbo ni slaba zadeva, sam matr je drag!

aja pa kksn jaguar x type.. sej to je tist coupe .. ful ful mi je cute.. tak pickohvaten, bi rekli dedci…

aja.. drugace pa moje prevozno sredstvo v osebni lasti, rolerji in bicikl..prevazam se pa kr s tipovim avtom, kaj ces , studentka, veliki apetiti, prazna denarnica…
no, ampak nikoli se ne ve…. vazno je, da je clovk na dobri poti!!
vsekakor pa pazite kako vozite!
nesreca nikoli ne pociva..pa ce imete marcedesa ali yugota, na cesti nikoli nisi varen, sploh ce nisi previsen..

bratranec mojega fanta je imel mesec dni starega E-ja, ogromen avto, ampak kaj ko je zaspal na avtocesti za muenchen, se z 200 na uro zaletel v drevo, in od marcedeza ni ostalo nic, za njem pa samo zena sama s tremi malimi otroci..
pol se pa vprasas, kaj ti bo se ne vem kako dober avto!!!

no, pa srecno voznjo!
lp!
Nina

hmm..no pa naj se jaz povem svoje zelje, morda pa postanejo cez par let resnicnost, uglavnem..
moji res cool avtomobilcki so naslednji:
najprej marcedes, in sicer CL 500 ali 600..matr je dobr, sem se ze peljale v njemu in se pocutila prav orgazmicno…
potem mi je vsec tudi nova SL oblika, ceprav mi je stara morda se boljsa…
no, ce pa povdarim se kaj sportnega.. tale novi novi m3, ki ga bodo dali vn leta 2001, prijatelj si ga je narocil..matr je to dobra zverca…
sam vseeno, sama ga ne bi kupila, enostavno mal mal prevec denarja, sploh ker je sportni avto ..
no , ok tudi porsch gt turbo ni slaba zadeva, sam matr je drag!

aja pa kksn jaguar x type.. sej to je tist coupe .. ful ful mi je cute.. tak pickohvaten, bi rekli dedci…

aja.. drugace pa moje prevozno sredstvo v osebni lasti, rolerji in bicikl..prevazam se pa kr s tipovim avtom, kaj ces , studentka, veliki apetiti, prazna denarnica…
no, ampak nikoli se ne ve…. vazno je, da je clovk na dobri poti!!
vsekakor pa pazite kako vozite!
nesreca nikoli ne pociva..pa ce imete marcedesa ali yugota, na cesti nikoli nisi varen, sploh ce nisi previsen..

bratranec mojega fanta je imel mesec dni starega E-ja, ogromen avto, ampak kaj ko je zaspal na avtocesti za muenchen, se z 200 na uro zaletel v drevo, in od marcedeza ni ostalo nic, za njem pa samo zena sama s tremi malimi otroci..
pol se pa vprasas, kaj ti bo se ne vem kako dober avto!!!

no, pa srecno voznjo!
lp!
Nina

Naokoli se prevazam s Peugeot 406.Moj sanjski auto pa je Mercedes slk,ampak res sanjski!!!
Bye

aaaaaaaaaaaaaa, čez bawarca ga ni!
ni bolšga!
BMW Power!

hudo hudo….vsaj men…..

Upam da bo kmal pršu..v bliznji prihodnosti…vsaj ena 5ka 🙂

Samo sanje….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close