Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hudičevka v Pradi

Hudičevka v Pradi

Ali je katera brala? Jaz jo sedaj, pa zraven crkujem od smeha…Kakšna se vam je pa zdela?

Meni je bila zelo, zelo všeč. Pa film tudi!

FAJNFAJN, ti povem še ene par luštnih, na ta način:
– Moje skrivnosti – Sophie Kinsella
– Strastna zapravljivka – Kinsella
– Str. zapr. in njena sestra
– Str. zapravljivka in njen otrok,
– Kdo si, Alibrandi? – ne vem avtorja

Men je bila tut ful dobra, od te knjige naprej, obožujem svojo šefico:))

– Moje skrivnosti – Sophie Kinsella (A je že prevedena? Je to Can you keep a Secret?)
– Strastna zapravljivka – Kinsella (prebrala – SUPER!)
– Str. zapr. in njena sestra (prebrala – SUPER!)
– Str. zapravljivka in njen otrok, (še čaka na branje)
– Kdo si, Alibrandi? – ne vem avtorja (ne poznam, bom pa prebrala).

Drugače sem prebrala še Shopaholic Ties the Knot, Shopaholic Abroad, oboje v ang.
Preberi še Suši za začetnike in pa Le kako ji to uspe! Tudi tidve sta zelo fajn! 🙂

Sem ravno na morju prebrala Hudičevko v Pradi. Res ful dobra, sam konča se premalo dorečeno. Mislim, jaz bi rada vedela, ali se je pol pošlihtala s tipom ali ne, pa kaj je bilo potem z unim pisateljem, ki se ji je nametaval?

Želela bi si, da bi od hudičeve šefice odšla bolj na spektakularen način in da bi Miranda dobila kakšen hud nauk in kazen za svoje vedenje.

Sicer je pa tudi moja šefica iz pekla (le da ne iz tako globokega)…

Aja, pa knjigo “Stava” najtopleje priporočam (žal ne vem avtorja). Bral že kdo morda?

Sedaj pa še Strastna zapravljivka osvoji Manhatann.

Moje skrivnosti so pa že fuuuuuuuuuuul dolgo prevedene.

men je bla super, sem se nekako lahko poistovetila (seveda v veliko manjši meri) s svojo bivšo tajniško službo :)))

jeniffer crusie, ima še par lahkih, v slovenščini je še ena z neko slikarko v gavni vlogi, ista avtorica….

drugače so pa novejše od Jill Mansel… mislim da so vsaj štiri prevedene

Film mi je bil ful všeč, knjiga mi pa ni nekako ni sedla…

jeniffer crusie, ima še par lahkih, v slovenščini je še ena z neko slikarko v gavni vlogi, ista avtorica….

drugače so pa novejše od Jill Mansel… mislim da so vsaj štiri prevedene[/quote]

Od Jeniffer Crusie poznam Spletke, Stava in Noro zaljubljena – vse tri so dobre. Drugače ima pa lahko in romantično branje tudi Catherine Woodiwiss.

jeniffer crusie, ima še par lahkih, v slovenščini je še ena z neko slikarko v gavni vlogi, ista avtorica….

drugače so pa novejše od Jill Mansel… mislim da so vsaj štiri prevedene[/quote]

Od Jeniffer Crusie poznam Spletke, Stava in Noro zaljubljena – vse tri so dobre. Drugače ima pa lahko in romantično branje tudi Kathleen E.Woodiwiss.

Meni pa ni sedla, sem jo prebrala tam nekje do polovice in odložila.

New Report

Close