Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vonj po kondomih

vonj po kondomih

Poročena sva 8 let in imava sedem let starega sina.
Približno dva meseca že opažam, da ima njena češplja vonj po kondomu, kljub temu,da jih midva ne uporabljava. Včeraj zvečer sem kljub njenemu tuširanju, med lizanjem zaznal izredno močan vonj po latexu. Ona sicer pravi, da si domišljam in, da se vonji pač spreminjajo, jaz sem pa že pošteno v skrbeh. Drugače se najin odnos ni nič spremenil, je, pa pred enim letom menjala službo in mora včasih malo dlje delati.
Sprašujem tiste, ki imate izkušnje; ostane vonj po kondomu, oziroma je lahko naraven vonj podoben kondomu?

pretežka tema za torek zjutraj

kako pa veš, da je to kar navajaš, če jih ne uporabljata?
in , zakaj ji ne verjameš?

nova
Uredništvo priporoča

Hmmm. Nikoli ne seksam brez kondoma, ampak češpelj pa ne ližem, zato ti moj odgovor verjetno ne bo blazno pomagal. Je pa pri tičih tako, da ko snameš kondom in ga daš v usta, je tako, kot bi lizal kondom, ampak res. Ampak potem, ko ga umije … Mogoče, da se še malenkostno voha. Je pa res, da tiča laže umiješ kot notranjost nožnice. Drugače pa kondomi imajo zelo močan vonj, kolikor se spomnim. Že celo večnost nisem seksala. 🙂

To ne pomeni, da jih nikoli nisem uporabljal.

Reč ji, naj začne uporabljat kondome z vonjem sadja 🙂

To ne pomeni, da jih nikoli nisem uporabljal.[/quote]
zakaj ji ne verjameš???

Med ženskami si, sumničav. Če kakšna napiše, da jo mož mogoče vara, sledi big time raztrgavanje tega moškega. Če vara ženska ali obstaja sum, da vara, sledi iskanje tisoč in enega razloga, zakaj je nedolžna. Samo počakaj, ko se bo začelo kopanje po tem, ali pomivaš posodo, pomagaš pri likanju itd. In seveda, pisanje tega, da tudi ti gotovo varaš ženo. Zato si tudi vprašan o kondomih, kako veš.

Ne bom trdila 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}; toda, če pomislim, da ostane vonj kondoma na penisu, potem je možno, da ostane tudi na (v) češplji.

Le zakaj? Njena češplja ima vonj po kondomih, ki jih ne uporabljata. Če bi tvoj prišel domov in bi njegov tič imel vonj po kondomih, vidva pa jih ne bi uporabljala, bi pomislila kaj???

he,he,he… ti si pa za štose.

Se popolnoma strinjam,… postavi jo pred dejstvo…

Bega me, ker drugače nimam nobenega razloga za sum. Še vedno je ljubeča in pozorna, sex super in pogosto, ne ponočuje s kolegicami.
Edino ta vonj po kondomu, ki je zelo pogosto prisoten.

Potemtakem, ti ostane samo preverjanje. Enkrat oz. na štih probe preverjaj če res dela, ko dela v službi.
Ja, bog pomagej včasih se je treba tut česa takega poslužit, da si si na jasnem.

punce, kako pa diši diafragma? nima podobnega vonja kot kondomi?

ne sodi prehitro


očitno ponočuje s kolegi, ki uporabljajo kondome, he,he,he

kaj pa njen dildo? Mogoče pa ima ta takšen vonj, po zažgani ali kakšni že gumi:))))

mogoče pa ima kakše sintetične spodnjice, ki puščajo tak vonj po plastiki- latexu. Kar vprašaj jo.
jaz sem tudi zamenjala intimno milo, ker mi je blazno smrdelo in tudi možev penis mi ni bil za v usta če se je z milom prej umival.
jaz bi ji pa rekla..
lp

moje mnenje je, da se vonja, da. meni se je vedno zdelo da sem potem še naslednji dan dišala po tisti gumi in tisti snovi s katero so kondomi premazani, predvsem po le-tej. po tem premazu ti dišijo tudi roke-pa čeprav jih umiješ…

pojdi jo enkrat obiskat, ko bo mogla delat malo dlje-reci, da si ji pripravil presenečenje in da jo želiš odpeljati iz službe (presenečenje tudi dejansko pripravi, to niti ni težko, kaj ne). lahko pa pošlješ kakega detektiva v akcijo(samo to stane)…

evo tole je tudi men prišlo na misel, ker eni imajo res vonj kot kondomi..

na grmado s prešuštnico

Saj ne misliš resno, da bi jih potem, ko si ji povedal za vonj po kondomu, z morebitnim jebačem še zmeraj uporabljala? Ker če bi bila tolk nora, potem ti pravzaprav hoče povedat, ne zamolčat!?!

Ah, dejte no. Kakšni resni odgovori, meni se zdi to čist ena navadna zajebancija. Kateri moški bo pa šel take oslarije spraševat na Starševski čvek!!!!

HALOOOO!

ja itak,to sam babe delajo:)))

New Report

Close