Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kitajska jed “mravlje plezajo na drevo” – kaj je to?

kitajska jed “mravlje plezajo na drevo” – kaj je to?

V kitajskih restavracijah sem na jedilnih listih videla jed “mravlje plezajo na drevo”. Natakarjev, ki komaj kaj razumejo slovensko, pač nisem mučila z vprašanjem, kaj je to. Verjetno bi rekli: “Ja.”

Mogoče kdo ve, kaj je to?

To tudi mene zanima. Sem bila pred nekaj meseci v kitajski, pa me je mikalo, da bi naročila, ampak ker sem vegi, raje nisem 🙂

nč posebnga. tko kot vse kitajske jedi.meso+zelenjava+riž…sam kaj use je ta zelenjava pa vrsta mesa-to je razlika…

nova
Uredništvo priporoča

To pa po moje ne bo držalo. Ker so to testenine, ki, ko jih preliješ z vročo omako, se začnejo čudno zvijat in od tod ime . Ne pa riž. Ne kar nakladat brez veze.

Pri tej jedi so riževi špageti, ne pa riž.

jaz sem zraven dobila riž:-S zihr je blo to, sm naročila glih zarad imena, kr me je firbec matral. hm….mogoče jim je zmankal rezancu pa so mi dal riž? kr tist je bil 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} riž…tole je čudn…

Jaz sem to naročila. V bistvu je bilo klasično meso v glutenu ( kakor vse pri njih ), zraven so mi dali liste solate, da si nadevaš meso vanje in zaviješ, pa ješ z roko. Vse mi je padalo ven iz tiste endivije. Še danes mi ni jasno, v čem je finta.

a mi govorimo o isti jedi? men sploh ni jasno tole sedaj…:-S svašta…

a mi govorimo o isti jedi? men sploh ni jasno tole sedaj…:-S svašta…[/quote]

Prisežem, naročila sem mravlje na drevo, pa sem dobila to.

Drage moje

res sem se prav nasmejala ob vaših odgovorih. Kaj vse ne boste pogruntale kaj dobite na krožnik.

Kitajske restavracije se razlikujejo nekoliko po vsebini, pa čeprav je ime hrane isto.

Torej originalno mravlje plezajo na drevo vsebuje:
Riževi rezanci ocvrti na hitro v olju, čez rezance se polije omaka ki je sestavljena iz mesa (goveje, svinjsko, piščanec) po želji, nato pride zelenjava: korenček, kitajsko zelje, čebula, bambus, gobe (fungus) in šampinjoni, paprika, vse to se praži na olju v voku dodane začimbe, sol, poper, čili, kitajsko vino, soja, spet olje, kitajski sladkor pa verjetno sem še kaj pozabla.

No v glavnem je to – to.

Pa dober tek!

a mi govorimo o isti jedi? men sploh ni jasno tole sedaj…:-S svašta…[/quote]

Prisežem, naročila sem mravlje na drevo, pa sem dobila to.[/quote]

zanimivo. torej imamo sedaj 3 variante – dobiš rezance, riž, meso z endivjo…a nebi naj bili meniji po celi slo enaki? ali jim mogoče določene sestavine zmanjka pa…?

ha, ha, saj tudi hrustljava račka ni račka. Ko bi vi vedeli, kaj vse tam ne skuhajo. Meni je bilo vse zelo slastno, dokler nisem izvedela, kaj sem jedla. Zdaj me ne spraviš več v kitajsko.

Ne delaj se pametne. Pri meni ni bilo sledu o kakih rezancih. Podušeno meso in listi solate iz tuša.

ha, ha, saj tudi hrustljava račka ni račka. Ko bi vi vedeli, kaj vse tam ne skuhajo. Meni je bilo vse zelo slastno, dokler nisem izvedela, kaj sem jedla. Zdaj me ne spraviš več v kitajsko.[/quotev

kaj pa si izvedela?kaj si jedla v bistvu?

aha, torej se restavracije med seboj razlikujejo? torej je le možen moj riž:-P bambus je bil notri ja, pa gobe tudi…hm…

ha ha ha, bljak ja kaj si pa ti dobila ko si naročila hrustljavo račko, me prav zanima? Kako si pa izvedela kaj si jedla, če ne račko če si jo naročila? Ja pa še to, kaj pa tam vse kuhajo mi tudi ni jasno, daj malo preciziraj, da bomo še ostali vedeli.

Irenea, a mi lahko zaupaš v kateri kitajski restavraciji si to jedla, mislim lokacija me zanima, da si to dobila kot neke vrste tortilijo ali kaj?
Pa brez zamere nič se ne delam pametne, ti mogoče drugič kaj več povem in te razsvetlim.

Lep pozdrav!

Ej, raje ne, ker sicer rada jem v tej restavraciji. Bilo je pa tako, da je gospa, šefica, to prinesla na mizo in me podučila, da moram to meso ( bila je tudi zelenjava zraven ) zaviti v list solate in jesti z roko. Povedala je tudi, da se pri njih to je zavito v drugo zelenjavo, ampak tu je bila pač endivija. Bilo je pa naravnost hecno, no. Ostalo, kar sem jedla tam, rescimo mongolsko meso, mi je super. Je pa res, da je vse, ampak vse, pri njih narejeno z glutenom. Tudi tebi lep pozdrav!

Meni je Kitajska hrana ogabna. vse mastno, kaloričeno in orto nezdravo. Ves meso se popeče, enako zelenjava (kao vok), pol pa notr par žlic gustina, zalijejo z vodo, in evo vam jed. Naravnost ogabno.

Še dober, da ti ni mus it tja, a ne?

Uff, res smo lahko srečni, da nas s štrikom ne vlečejo.

Še dober, da ti ni mus it tja, a ne?

Uff, res smo lahko srečni, da nas s štrikom ne vlečejo.[/quote]

Itak, mirijam. Samo povem pa lahko, a ne? Al kako?

Kako pravzaprav kuhajo v kitajskih restavracijah? Eni pravijo, da z gustinom, ki glutena praviloma ne vsebuje, drugi s tapiokino moko, ki ga prav tako ne, da pa delajo z običajno pšenično moko, pa težko verjamem? Riževo?

ŠKROB ni enako kot GLUTEN!

Jaz sem pred mnogimi leti, ko sem še hodila v Kitajca, vprašala kelnarco in mi je odgovorila, da v vsako jed dajo jedilni škrob. Itak se mi je to že dozdevalo, ampak včasih se je kuharju očitno malo streslo in so se omake tako očitno vlekle…kot smrkelj. Se mi je zagravžalo in v Kitajca več ne hodim.

Js sem pa že mislil, da je ktera brala Jančarjev roman Drevo brez imena…

A tega pa nobena ni opazila, da riževi rezanci v ustih “pokajo” in “migajo”, ko jih začneš gristi? Zaradi tega ima jed tudi tako ime – asociira na miganje mravelj.

Originalno in šampinjoni? si ziher?

New Report

Close