Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek seznam upravičencev za neprofitna stanovanja

seznam upravičencev za neprofitna stanovanja

Kje ga lahko najdem?

http://jssmol.si/JSS.asp?tekst=aktualno.inc

Džizus, kaki priimki so na vrhu 🙁

Sami ta pravi, dokler bo lahko vsak ki samo prdne v SLo postal državljan SLO bo tako. Pa čeprav ne zna niti besedice slovensko.Delam s takimi in vem, da ne znajo govoriti slovenščine pa čeprav je pogoj za pridobitev državljanstva…

Aja pa nimam nič proti bosancem, srbom, albancem, samo proti temu sem da vsak lahko postane državljan SLO…brez da zna govoriti naš jezik…

mene bolj kot priimki ustrahuje dejstvo,da nekateri dobijo neprof.stan.pa imajo kje živeti(tam kjer bi lahko živeli tisto oddajajo za lepo najemnino),dokler se boste ukvrjal z priimki bojo goljufi veselo goljufali dalje.

Če je to res, kar pravi Monica … Kako pa je to mogoče?

ČE NISI NA IĆ,NI TREBA GLEDAT

sledeči primer

ona kao samska mamica,prejema minimalno preživnino z dva otroka,seveda ima partnerja,samo se dela da ga nima,njen partner oddaja hišo za zelo lep denar,ki je lastništvo staršev vendar starši živijo drugje tako da bi oni komot živeli v tej hiši,oni-družina pa vsi lepo v neprofitnem stanovanju,ker je ona nezaposlena on ima kao malo denarja so jim še najemnino zmanjšal,seveda sociala nima pojma o tem kako je dejansko in takih lopovov je kar nekaj!

Predvidevam, da govoriš o konkretnem primeru.

Res žalostno. In najbolj še to, da če si pošten, res nikamor ne prideš. Lahko se jeziš v neskončnost zaradi takih primerov, ampak pomaga pa prav nič 🙁

ja govorim o konkretnem primeru,dotičnemu gospodu sem jasno povedala kaj si mislim in če že goljufa naj saj bo tiho o tem,ne pa da ponosno razlaga kako so socialci glupi,žal dokler bo tako bodo tisti ,ki so res potrebni pomoči te ne imeli,tisti ki je pa ne rabijo si jo bojo pa na goljufiv način pridobili..

Sem prelistala seznam in se strinjam, da imamo res pester seznam “slovenskih prosilcev”

Vsakič ista pesem…

Pejte raje otroke delat, ali pa kako drugače ustrezajte kriterijem. Sej so isti za vse.
In če poznate konkretne primere goljufanja, jih pejte prijavit – ta lista ni dokončna in tudi zaradi prijav se lahko še spremeni. Majhen korak za človeštvo, ampak nekje je treba začet. Najlepš je po forumu anonimno jamrat.

Jim ne moreš nič tudi če jih prijaviš. Imajo tudi firme pa niso pisane na njih. Pa stanovanja tudi. Pa so na tej listi

Živi in pusti živeti.

Živim v Zeleni jami. Vsak dan grem mimo objekta, v katerega so se pred par dnevi vselili kao reveži-najemniki neprof. stanovanj. Mogoče za stanovanje res nimajo imajo pa za avte-take nadpovprečne.


Prijavi take, za katere veš, da so po krivici dobili. Če pa samo nakladaš, potem pa tiho bodi.

no to pa danes dejansko ni več mogoče. eden od pogojev za pridobitev slovenskega državljanstva je dejansko tudi znanje slovenščine. oproščeni tega pogoja so samo starejši od…se mi zdi da 65 let. ta pogoj ni bil potreben edino za tiste, ki so za državljanstvo zaprosili takoj po vojni.

ne morš govorit na pamet…

no to pa danes dejansko ni več mogoče. eden od pogojev za pridobitev slovenskega državljanstva je dejansko tudi znanje slovenščine. oproščeni tega pogoja so samo starejši od…se mi zdi da 65 let. ta pogoj ni bil potreben edino za tiste, ki so za državljanstvo zaprosili takoj po vojni.

ne morš govorit na pamet…[/quote]

To “znanje” slovenščine je zelo diskutabilno.

Oh, veš, zadnjič sem bila na zavarovalnici, ker se je nekdo zaletel vame.
In čakam da cenilec opravi svoje, pa gledam tam na pultu vloge drugih.
Nisem brala, ampak prav bodlo je v oči, ko je bilo od osmih avtomobilov, ki so tam čakali, 7 last raznih avtohiš, leasing hiš itd.
Samo moj mali avtek je bil lastniški – vse hude makine pa očitno na kredit ali leasing.
Meni je to vse povedalo.
Narod se zadolžuje za premičnine, za streho nad glavo pa nima, uf.


Prijavi take, za katere veš, da so po krivici dobili. Če pa samo nakladaš, potem pa tiho bodi.[/quote]
zakaj bi jih jaz prijavila,če jih je nekdo že pred mano pa ni učinka??

na tem novem seznamu je na vrhu seznama tudi en konkreten primer, kjer je ona slovenka, lastnica več nepremičnin, podjetnica, eno stanovanje oddaja in še nekaj lokalov, ima veliko avtomobilov, dela v svojem lokalu in mož, uradno sta nezapolsena, vse pa so prepisali na mamo, in so sedaj soc. problem, dobili bodo novo stanovanje, čeprav jo skrbi, če bi bilo bolje ostati v svojem ker bo najbrž najemnina prevelika-pričakuje veliko stanovanje, ker so velika družina,stanovanje, pa kot se rada pohvali potrebuje samo za čas, ko si zgradijo hišo.

Vse to je bilo opozorjeno na sklad, pa so rekli, da če je prepis na nekoga drugega, je vse v skladu z zakonom in jim nič ne morejo, oni nimajo ničesar, od države bodo še pobrali vse mogoče subvencije, da bi pa kdo preverjal datume prepisa in kdo dela v lokalu in podobno, pa najbrž niso za to plačani in ni v njihovi pristojnosti, in zato jim dajo stanovanje.

Da ne govorim o teh južnjakih, ki bodo potem še nezmožni za plačevanje najemnine in bodo od države dobivali še to subvencijo in najbolje je, če jim že damo stanovanja, da zgradimo še dve džamiji, da se bodo lahko udomačili in počutili kot doma.

Mene pa zanima, če se sploh preverja plačilna sposobnost potencialnih najemnikov neprofitnih stanovanj ali se že ob oddaji stanovanja tako in tako ve, da bomo davkoplačevalci poleg vseh socialnih transferjev, ki jih prejemajo nekateri, plačevali še njihove najemnine.

Ta primer sem tudi jaz mislila

Živi in pusti živeti.

Zanimivo se mi zdi opazovati, koliko imate za povedat. Pravila so enaka za vse. Prepišite svoje imetje na druge, boste enaki revčki na papirju, pa vam bodo stanovanje kar dali. Čist simpl, ne.


ne ni čist simple,kar je moje je moje ,na kraj pameti mi ne pade,da na koga kaj prepisujem..v temi sem podala samo primer kaj se pri nas dogaja,to pa ne pomeni da raBIM neprofitno stanovanje,imam svojega,stanovanja naj se dajo res tistim,ki jih rabijo-država je na hojladri in zato se to dogaja,zakoni pa so luknasti ko sir in vsak goljuf dela kar hoče.

hahahahahahaaaa…kok sem se nasmejala!! Faaaaak,kakšni priimki in imena! Pa to moraš prvo črkovat,da ti ga uspe v celoti prebrat…hahahaha…Če je od celotnega seznama 10 Slovencev,je tud dobr.Torej sam čeuraj,oreng čefuraj dobiva stanovanja. Super je to,res!

New Report

Close