Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek terme banovci

terme banovci

http://www.terme-banovci.si/aktualno.php?id=1251
Na omenjenem naslovu sem najdla nekaj zanimivega . A mogoće katera ve če je ta cena za osebo ali kako.

Lp

Jaz to razumem za eno osebo. Je pa res ugodna ponudba, sploh ker sta otroka zastonj.

Cena je na odraslo osebo-do dva otroka z 2 odraslima do 12 let bivata in imata obroke in animacijski program gratis.

Če ste ljubitelji nemasovnih term, potem boste tu preživeli odlične počitnice – mir,odlična prekmurska hrana-letos so naredili še dnevno restavracijo z dobro ponudbo, imajo zelo dobro organizirano ekipo kopaliških mojstrov, čistoča in vse na visokem higienskem nivoju, ravno prav veliki bazeni, dva tobogana primerna tudi za mlajše otroke, veliko igral, dober sladoled na kepice znotraj kompleksa, in zelo prijazno osebje.
Smo pa dobili občutek, da se starejši otroci od 10-ih let bolj kot ne dolgočasijo in nočejo tako pridno sodelovati pri organiziranih animacijskih igrah, sploh zvečer, ko imajo na programu kino in starši mislijo, da njihovi otroci pridno ngledajo film, ti pa se veselo podijo po temi po naselju..Animacija je odlična za otroke v starosti od 5 do cca. 9let, ko jih zanima in še sodelujejo. Se pa animacijski team zelo lepo trudi – še nikjer v Sloveniji nismo doživeli tako zagnanih in delovnih animatorjev! Vse pohvale!

Če že greste, poskrbite, da boste bivali v apartmajskem naselju in ne v hotelski sobi, sploh če so otroci večji, ker je v sobi ena pomožna sofa širine 140 cm, ki je potem mišljena za 2 otroka – med starši bi en otrok težko spal, ker so ločeni jogiji in je vmes luknja.Če se radi stiskate in so otrci še bolj majhni, potem vam ne bo problema, pri starejših otrocih od 10 let pa je taka postelja premalo prstorna za dva. Če ste pa z enim otrokom, pa verjetno ne bo nobenega problema.

V Banovcih je fletno. Mene je motilo edino to, da v celem kraju ni neke slaščičarne, da bi človek šel na kavo še kam drugam. Drugače pa brez pripomb. Prijetne sobe v apartmajskem naselju, vse čisto in urejeno, dobra hrana, prijazno osebje, animacija je bila tudi super (sem mislila, da so gusarje ukinili, ker o tem nič več ne piše na netu), sploh ta varianta z dvema otrokoma zastonj je super in zelo ugodna.

New Report

Close