Najdi forum

KAJ NAJ NARDIM

živjo

stara sem 16 let in imam fanta, ki ga mislim da ljubim!!no vsaj mislila sem, sedaj se že nisva videla dober mesc, po ircu pa sem spoznala fanta, ki sem ga že videla, le da nisem vedela da je on!!! lagala sem mu da sem nevem kaj, čisto vse drgač, rekla sem mu da prihajam z doljenjske, da mi je ime …., da sem stara…., skratka izdajala sem se za sestro. Sedaj pa imam en velik problem, mislim da sem se zagledala vanga. Misli da sem suha, da sem nevem kaj. Poslala sem mu udi sliko, samo ne mojo temveč od sestre. problem pa je tudi da imam fanta, katerega ljubim, ko ga imam ob sebi, ko pa nisva skup pa se mi jebe. Ponoči se mi blede o tem fantu ki sem ga spoznala. Kaj naj nardim!!???

To kar si tu napisala, mu pošlji po e-mail-u, pa še opravičilo, pa še pravo sliko dodaj poleg. Če se drugega ne spomniš.

Hja, sama si si skuhala tako godlo. Pa dvomim, da ti je do ktregakol od teh dveh kej več. Vseen se mi zdi še najboljš, da obema poveš resnico, k bo tko najboljš za vse.

Mislim, da si ena huda smotana kura! Kaj se kr neki špilaš brez veze. Samo upam, da ti bo to ena fajna izkušnja za dalje, da ga ne serješ več tako! Hjojooj, pojma nimaš, kaj pomeni nekoga ljubiti. Ti svojega sedanjega fanta sigurno ne! Sicer pa, vse pride z leti, izkušnje, zrelost, vzponi, padci itd… V bodoče pa daj kaj več na resnico o sebi, ker se obratno vedno slabo konča.

p.s. za podnapise in preprostejšo razlago sem na voljo na tem forumu

Jula, Jula ti si čudna mula ! Dokler imaš tipa, ki ga ljubiš le, ko je ob tebi lahko narediš kar hočeš, ker nimaš kaj izgubiti. To namreč ni ljubezen …

Si še premlada in nezrela, da bi kaj naredila. IRC-aj naprej in se prikrivaj, ker ko boš nekoliko starejša boš morala tako ali tako stopiti v realnost. Zato v tvoji mladosti uživaj v imaginarnem, ker za resnega fanta še nisi zrela.

Jaoooo kaj dekleta delate sive lase…. ok vsa ne!! moram priznat! Moja simpatija ne!

Kaj ti je narediti? Najprej odrasti..potem pa ostalo!!
pa Srecno!
lp!
Nina

najprej se nauči slovensko, ker te nisem čisto nič razumela!!!!!!!!!!!!

Tja, resnica je edina možnost…Svojega fanta zgleda ne ljubiš, ker če bi ga se ne bi kar tako zaljubila v enga tipa ki ga spoznaš na ircu in si ga vidla sam 1x. To kar si si pa sama zakuhala…si pa čist sama kriva. Če bi bla jst tist tip z irca, bi nate gledala s prezirom…Ker če se izdajaš za nekoga drugega, se zgleda ne spoštuješ dovolj al pa zajebavaš folk…Sama si si kriva! Upam samo da se boš iz te izkušnje kej naučila in ne boš ponovila napake.

Ja jst bi se kar strinjala z ostalimi. Svojega fanta ne ljubis, lahko ti je le vsec in fajn, imas ga pa zato, da se neki dogaja okoli tebe. Ce bi ga LJUBILA, ne bi sanjala o tistem tipu z irca. In kot zgleda si tudi kar precej nezadovoljna sama s sabo, ce po ircu posiljas slike svoje sestre. Vedi, da se laz nikoli ne splaca in pretvarjanje da si nekdo drug, se ti vedno posteno mascuje – govorim o ekstremih, v katerega si se podala ti in tudi o majhnih lazeh o sebi. Lahko dosezes, da te imajo ljudje na tak nacin bolj radi, ampak vedi, da nimajo radi TEBE, ampak samo predstavo, ki jo imajo o tebi, ki pa ni resnicna, saj jim tega niti ne pustis.
OK, razumem, da imas 16 let in da se ti malo mesa, kar je normalno, ampak naj ti bo to ena taka izkusnja za naprej.
Glede irca pa ti povem naslednje: nic ni narobe, ce ircas vsake toliko casa, ampak tistim, ki dosti ircajo, se spremeni komunikacija in velika vecina se jih zna sprosceno pogovarjati le, ce imajo enkran pred sabo. Poleg tega te ircanje zasvoji in preden se zaves cele dneve pocenjas samo se to, ostanes brez hobijev, brez zanimanj, itd. Ni pri vseh tako hudo, ampak opozarjam te: PREVIDNO Z IRCEM!

LP, Petra

Ja Jula, res si čudna mula :)))

Človk, od kje si se ti uzeu. Kr neki… Mislm

Kdo si je drznu uporabit moj nick?

em ne vem najbrz sm biu jst. Kaj ti misles? hehe moj odgovor, ti nobenga od teh nimas rada. Ne se prevec sekerat, nared kar ces, kar sama najbol ves. Zarad mene mas lahjko tut oba naenkrat 😉 hehe joke
LP Zlehty

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close