Najdi forum

sexy, sexy, sexy

Fantje!!Kakšna je za vas zares SEXY punca?Kaj je za vas sexy?
(mini krilo, tangice , ki se ven vidjo, oprijete hlače, …)

taka punca je predvsem kurba

ja sexy je marsikaj,ampak….ko se “sexy” punce nagledaš in tičko stoji pokonci,spregovoriš par besed z njo…..tičko pade v žvečkasto stanje…….jaz mislim,da je “sexy” zelo kompleksno vprašanje……

Mislim, da preveč na splošnoin s tem nepošteno ocenjuješ.Osebe ne smeš označiti samo po videzu. JAz se na primer oblačim vedno v mini krilca, minimalne majčke, tangice, visoke pete,…Pa nisem kurba.Sem še devica.

in zakaj se tako oblačiš? to da si devica nima veze z oblačenjem. če se tako oblačiš je za druge razvidno to da se ponujaš vsem okoli

Piko as ti mau neumn?

ti si pa res en mal neumn tipson.Sploh nimas pojma,kaj je kurba (kurbe so ponavadi tiste zenske,za katere si sploh nebi mislil da so) in v velikih primerih to sploh niso zenske,ki se rade lepo in mogoce mal pomankljivo oblecejo.Ce se ne ves,je blo tud v svetovni zgodovini tako,da so zenske poudarjale dekolteje itd pa zato se niso ble kurbe! Pac zenske smo take da se rade lepo oblecemo in da smo opazene! Na zivce pa mi gredo taki debili kot si ti,ki znajo ljudi soditi samo po videzu in ne po tem,kaksni so v resnici! Najprej mal pri seb postimi,pol bo pa ql…ja pa tud to sm se hotla povedat,zdej se vecinoma vse punce tkole oblacjo in zdej bos pa reku,da so vse kurbe? hehe
No pa da se sama odgovorim na vprasanje..ja men se zdi sexy vse to,kar neki punci pase in v tistem dobr zgleda.Sama mam izkusnje glede stylinga in tega,mislim pa da je se vedno najbolj sexy,da ne pokazes vsega ampak vseeno dovolj,da se na cesti ozirajo za tabo 🙂

Piko, a pol je zate seksi raztegnjena majca in hlače ki na punci visijo kot na obešalniku? Tut jst se oblačm v oprijete hlače, tope in nosim visoke pete…pa nism kurba! Seveda pa more tut tle bit neka mera….Čeprov mislm, da večina tipov s tem ko se ženska obleče sexy misli, da se ponuja naokrog…Kar sploh ni res! Res je to, da se ženska tko oblečena počuti samozavestnejšo, ja, pa do določene meje nam je tut všeč da pritegnemo tipe…kar pa še ne pomeni da se ponujamo naokrog in prosimo da nas kdo “nategne”… Strinjam se s tabo, Caprice…

jst ne vem..nebi rad vidu da bi se moja zenska okol v ne vem kaksnih krpicah podajala…take spljoh nebi hotu…
upam da kle ne uzge tist rek da zarecenga krüha se najvec poje

Seveda piko.Ti jih pofukaš kolikor hočeš, zajebeš kolikor hočeš( če seveda katera neumna ustreže takemu tipu, kateri jo bo takoj ocenil kot kurbo)..In kljub temu ostajaš čist, nedolžen fantek.Jaz pa si oblečem krilo.Pa sem kurba, ne?

Tanci, tak ki se najbl čistga in nedolžnga dela je ponavad najhujši…tist ki pa največ govori pa pobnavad bl naklada kokr je u resnici… Ne sekiri se zarad takih kot je Piko in še naprej oblači minice in tope…

raje povej zakej se vecina punc tko oblaci. ker jim pase? yeah right!

kot prvo, nic nimam proti krilu ravno obratno. mini krilo je pa druga stvar. s tem hoces nekaj drugim pokazat. in pokazes to da se hoces razkazovat. zakaj raje ne hodis naga okoli?

nism neumn. sam ne prenasam zensk (punc), ki se razkazujejo okoli samo zato, da fante vlecejo za sabo.

kako naj povem. s tem si prakticno povedala da je edina stvar pri vas vredna moskega pozora vase telo

glede tistega “…take spljoh nebi hotu…” se popolnoma strinjam s teboj

blondy. naj recem samo to da pri meni ta tvoj opis sploh ne drzi

No, pustimo pikota in njegove srednjeveške poglede…Torej, kaj je sexy? Sexy je zame kombinacija dobre in zanimive notranjosti in okusa za ličenje, obnašanje in oblačenje. Še mal inteligence in razgledanosti pa je. Vsekakor pa zame ni sexy samo prazna lupina.
Aja, čeprav sem ženska, naj povem, da mi je absolutno najbolj mim roza in bela kombinacija, ki je totalno out.

Piko veš Dušan Mravlje je ultramaratonec, ti si pa ultrabudala.

Drugače je pa sexy na ženski mini krilo in oprijta majčka. Lahko so pa tut oprijete hlače, ki jih dones nosi že večino žensk, pa zaradi tega niso kurbe. Kurbe se mi zdijo bolj tiste ki so našminkane z 2 kilama šminke in imajo kratko široko kiklo.

Men je skorej vsaka punca sexy na svoj način.
Ene z oblačenjem, ene z možgani.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close