Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Lukšičeva spolna politika

Lukšičeva spolna politika

Tole je pa še huje kot Drobničeve tangice:))))))

http://www.mojevro.si/251713/Dr{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}BEavi_manjka_spolna_politika

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

…….. Minister za šolstvo in šport Lukšič je na novinarski konferenci o pomenu vzgoje za zdravo spolnost, ki so jo pripravili na Inštitutu za varovanje zdravja (IVZ), še pojasnil, da bi se država prav zaradi tega morala začeti zavestno ukvarjati s to problematiko. Dodal je še, da na ministrstvu za šolstvo in šport razmišljajo o tem, da bi za dijake pripravili tudi izjavo, v kateri bi se zavezali k odgovorni spolnosti…….

Hmmmm na kaj me že to spominja….?

---------------------------------------------------------------------------------------- ....... MAJ 2009 registriranih 84.519 brezposelnih oseb ---------------------------------------------------------------------------------------- ..... JUNIJ 2009 registriranih 86.481 brezposelnih oseb ---------------------------------------------------------------------------------------- V primerjavi z decembrom 2008 se je brezposelnost do julija 2009 povečala za 30,6 %.

kaj je pa sedaj narobe???

hvala bogu, da je nekdo začel razmišljati v to smer, otroke je treba spodbujat k odgovornosti, pa tudi ko gre za spolnost!!!

hmmm kar se podpisa izjave tiče, ja če izjavo prebere vsaj polovica srednješolcev in če zraven še pozorno poslušajo njeno ograzložitev, je to že uspeh, če se jo pa drži četrtina pa še večji!!!

kritik na kaj te spominja, si kadarkoli v mladosti moral podpisovati kakršno koli izjhavo????:)))

hahaha, kako mi je smešno, prov nobena zadeva, kar naredi ta vlada ni niti približno vredna razmisleka, kaj šele kaj drugega!!!:))))

Spomni me na sezname in izjave, ki so jih morali študentje posredovati Lukšču, po tem, ko so vohunili, kaj se ljudje pogovarjajo po maši.

---------------------------------------------------------------------------------------- ....... MAJ 2009 registriranih 84.519 brezposelnih oseb ---------------------------------------------------------------------------------------- ..... JUNIJ 2009 registriranih 86.481 brezposelnih oseb ---------------------------------------------------------------------------------------- V primerjavi z decembrom 2008 se je brezposelnost do julija 2009 povečala za 30,6 %.

Daj no ninej, umiri se malo.

Minister za šolstvo naj spodbuja mladino k učenju, ta del pa naj prepusti raje ministru Svetliku. V tej vladi bi skoraj vsi radi nekako opravljali delo nekoga drugega, svoje pa zanemarjajo. Morda zato tako hitro tonemo ker sprejemajo odločitve, zaradi katerih se nam že cela Europa smeji.

Hitro so nam zapravili ugled, ki ga je Slovenija imela pred enim letom, po končanem predsedovanju.

hmmm mik, jaz sem pa mislila da spolna vzgoja spada pod šolstvo, kaj zdej ja al ne??? 🙂

kdo se nam smeji, zaradi katerih odločitev, me res zanima???

hmmm ninej, nevem. Ko sem jaz hodil v šolo je bilo učiteljem o tem nerodno govor’t. Po moje je bolje, da jih učijo matematike, ekonomije, tujih jezikov, pa slovenščine, so jo mnogi že skoraj pozabili.

malo pobrskaj, saj znaš. Kaj mislijo o nas Francozi, Italijani, Švedi, Angleži, Čehi, Hrvatje, ……

hmmm ninej, nevem. Ko sem jaz hodil v šolo je bilo učiteljem o tem nerodno govor’t. Po moje je bolje, da jih učijo matematike, ekonomije, tujih jezikov, pa slovenščine, so jo mnogi že skoraj pozabili.

malo pobrskaj, saj znaš. Kaj mislijo o nas Francozi, Italijani, Švedi, Angleži, Čehi, Hrvatje, ……[/quote]
Mladina je in bo sexala, ampak ninej ve da je treba mladino prisilt v podpisovanje nekega pildiča na katerega se tako ali tako vsak p…….
Mladina bo počela kar se nje zljubi in če tebe ninej to moti se obrni na pretekle LDS-ovske vlade. Le te so otroke ujčkale in učiteljem dvigovale plače…zdaj ko so pa otroci zrasli čez glavo vsem bi pa neke prisile uvajali. To je kot BUTEC in BUTEC, če povzamemo film v obliki prejšnjih LDS vlad. Otroci nimajo več okolja v katerem bi zdravo odraščali in kjer bi z normalno vzgojo otroci odrasli v normalne osebke. Otroci podpirajo parade ponosa, v šolah tepejo učitelje, zaničujejo starše in še bi lahko naštevali…to je prosto po LDS in ninej…

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

hmmm ninej, nevem. Ko sem jaz hodil v šolo je bilo učiteljem o tem nerodno govor’t. Po moje je bolje, da jih učijo matematike, ekonomije, tujih jezikov, pa slovenščine, so jo mnogi že skoraj pozabili.

malo pobrskaj, saj znaš. Kaj mislijo o nas Francozi, Italijani, Švedi, Angleži, Čehi, Hrvatje, ……[/quote]

eh naše šolstvo itak potrebuje dobro prenovo, smo dobili opozorila in črno piko!!!!

mah veš kaj od vseh naštetih držav le Hrvatje dobro poznajo slovenijo, no ja ne vsi!:)

frančišek, nič ne more nadomestiti tvoje vzgoje, žal!!!:)

Odgovor pričakovan…prosto po ninej….

Počakajmo še kakšnih 10 let, bomo takrat o tem debatirali…

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

…mah veš kaj od vseh naštetih držav le Hrvatje dobro poznajo slovenijo, no ja ne vsi!:)…[/quote]

Motiš se. Prav v vseh državah vejo, da imamo pri nas na oblasti spet … ah, brez veze…

ma koga???

ma sej ti ninej pa že veš koga, a ne!

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

noup ninej ne ve….ona je živel v vzporedni dimenziji :))))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Ne bi ti bilo treba tega spraševat, če bi si ogledala oddajo, ki sem ti jo priporočil.:-)))

Ne bi ti bilo treba tega spraševat, če bi si ogledala oddajo, ki sem ti jo priporočil.:-)))[/quote]

Ta link ki si ji ga priporočil ni prišel po mejlu iz Murgl, tako da je to za ninej drugorazredna tema. Komentira pa vseeno ker brez ninej pač ne gre:)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

Ma, včasih že tudi jaz razmišljam, da iz tega konca dobiva navodila.:-)))

kaj je pa sedaj narobe???

hvala bogu, da je nekdo začel razmišljati v to smer, otroke je treba spodbujat k odgovornosti, pa tudi ko gre za spolnost!!!

Kaj ni vzgoja — tudi spolna — otrok predvsem naloga staršev? Začeti o vanri psolnosti ozaveščati srednješolce je namreč mnogo prepozno.

ja dobro. a bom zvedla al ne???:))))


[/quote]

Moj ata je imel navado reči: škoda vpiti in teči, ko je vlak že odpeljal. Točno ta izrek mi je padel na pamet, ko sem tole brala. Nekateri bi radi, da bi že 16-letniki imeli volilno pravico – torej naj bi se obnašali odraslo. V isti sapi pa naj bi podpisovali neka pravila obnašanja v spolnosti? Dragi g. Lukšič in velecenjena ninej – mladino je potrebno osveščati mnogo mnogo prej, preden jih začne razganjati puberteta in mladostniška nadpamet. Ja, prvi so za to poklicani starši, nato pa vzgojitelji in učitelji. Na žalost pa noben papirček dijaku ne bo spremenil njegove vzgoje, če je ta bila že zdavnaj zamujena.

twist, a bejš no, še dobro da si mi povedala, drugač niti približno ne bi vedela za puberteto!!!

mimo grede, a si prebrala moj odgovor frančišku?:))))

ninej ti že sanjaš…sej mi nisi nič odgovorla…zgleda da si mejle od škrata zamenjala:)))

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

frančišek od toliko murgelskih depeš dnevno, ki priromajo v njen nabiralnik, bi se tud tebi zrolalo :))

frančišek od toliko murgelskih depeš dnevno, ki priromajo v njen nabiralnik, bi se tud tebi zrolalo :))[/quote]

Jaz sem imel delovni vikend in nisem pripet na jasli, tako da mene to ne more spravit s tira;)

AVSENIKI IN GOVEJA ŽUPCA, TO SMO PRAVI SLOVENCI:-)

“… iščem in iščem, toda ne najdem, vračam se …” tako nekako gre ena slovenska pesem.

Očitno pa res ne veš, kaj je puberteta, če misliš, da bo košček nekega papirja, ki btw. nič in nikogar ne zavazuje k ničemer, spremenil mladino, da bo čez noč postal vzoren in discipliniran del populacije! Vse skupaj je že davno zamujeno – veliko pa je k takšnemu stanju pripomogla zgrešena Gabrova šolska politika!! žal in še enkrat žal, da je tako! Veliiiiiko staršev bi to potrdilo.

New Report

Close