Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina varstvo živali med dopustom

varstvo živali med dopustom

če odhajate na dopust in ne veste kam bi dali svojega hišnega ljubljenčka ta čas v varstvo…ga jaz z veseljem sprejmem.
sem iz lj.

(pustite kontakte)

lp

Zanima me, kakšne so vaše reference?
Koliko imate lastnih izkušenj s psi, kakšne pse si upate čuvati (velikost, socializiranost, koliko zdrave?)
kaj vse ste v življenju s psi počeli (šolanje, pasji športi, karkoli)
kje živite (hiša, blok)
kaj kužku nudite (sprehode kje, ni isto ali ob vesti, v parkih, travnikih itd.)
koliko znanj o pasji psihologiji imate, da znate s kužkom prav delati, da znate razbrati pasje potrebe, želje, kako reagirati ob strahu kužka, kako veste kateri pes na sprehodu bo do tega, ki ga čuvate prijazen, s katerim se lahko igra,
koliko veste o pravilni pasji hrani, osnovni negi psa, koliko o osnovah pasjega zdravja, kako prepoznate, če kaj ni čisto OK?
ali ste v službi, koliko časa je kuža čez dan sam, kje je takrat
ali čuvate po enega psa ali več

Skratka, kaj več je treba napisati, da se ljudje vedo odločiti in precenijo komu lahko zaupajo svojega psa

Me zanima ali imate dejavnost prijavljeno, ker so inšpekcije tudi v tem poslu poostreno na delu, tako, da če nimate potrebnega znanja, razmer in še neprijavljeno dejavnost, se raje ne oglašujte… Samo prijateljski nasvet.

nova
Uredništvo priporoča

reference,
če vas konkretno zanimajo reference, oz. ”zaupanje” za določenega psa mi lahko pišete na mail; [email protected]

dastyy ima pa tudi prav s prijateljskim nasvetom 😉

lp

New Report

Close