Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje “Nacrtovanje” nebesnega znamenja

“Nacrtovanje” nebesnega znamenja

Lep pozdrav,

nisem se zasledila te teme vendar me firbec matra, ce se katera od vas ukvarja z vprasanjem nebesnih znamenj, ko se odlocate za malcka ali malcico? Se izogibate kaksnega doticnega meseca iz razloga, da vam karakteristike nebesnega znamenja niso vsec?

POzdravljena!

Jaz osebno se ne ukvarjam s tem, je pa moj dragi namignil da so mu ribe tak neljubi znak in sedaj se oba smejiva, ker kot kaže bo najin otročiček ravno rojen v znaku ribe:-))
Načeloma pa mislim da je važno samo to, da se otrok rodi zdrav, njegov karakter pa je pol tak odvisen od marsičesa, še najmanj se mi zdi od horoskopa:-).

lp, mikimiska

Saj če malo človek pomisli, je kar vprašanje, če lahko verjame horoskopu, ki se nanaša na dan in uro rojstva otroka, ko pa dandanes sprožajo porode prej, kot bi to storila narava sama…. Npr. če dobiš umetne popadke za pospešitev poroda, se lahko otrok rodi nekaj ur (ali celo dni) prej kot bi se sicer rodil!

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem 100% ena tistih, ki strogo pazi, da ne naleti na napacno znamenje… no jaz se se najbolj izogibam devicam in kozorogom… Delam pa na ognjenih znamenjih. V prvo je ratalo, v drugo pa je slo ze 2x narobe, obakrat SS. Ta mesec delava na ovnu!!! Emso dela svoje… sem ze cez 40 in kaj dolgo si ne morem vec zmisljevat.

Vsekakor pa se mi zdijo zelo pomembne ta prave kombinacije. Ravno tako pri izbiri partnerja in prijateljev. S hcero in s partnerjem se fantasticno razumemo in bi mi bilo zelo hudo, ce bi se v naso familijo rodilo dete, ki se ne ujema z nami….

se opravičujem …..
ampak eni imaste resne probleme….

No No Silence, upam da to ni letelo name??? Ali je kje videti, da se jaz s tem ukvarjam ali da jaz kaj v tej smeri planiram? NI moj nick Happy Go Lucky brez razloga, ves?!
3x vdihni in pojdi s kolegico na kavico-ce te bo zelela prenasati, predno se kaj zaljivega napises.

Nimam kaj dihat, saj se ne razburjam, ampak se čudim, kako si ljudje “delajo” otroke po nebesnih znamenjih…..res sem vesela, da obstojajo takšne ženske, ki si dajo umetne popadke, zato da majo kozoroga….mislim, pa saj to je čisto normalno…..
sam da še začnemo barvo oči, in las zbirat, pa bo….
in če je bilo to žaljivo, potem pa ne vem, kaj si ti prebrala…

Rada bi te videla kako boš naštimala rojstvo na točno določen datum/nebesno znamenje. Ti si že lahko misliš, danes bomo pa delali otroka, da bo tehtnica. In pol bosta delala, pa se ne bo prjelo prvi mesec, pa gre tehtnica po gobe. Če pa vama že rata, se pa kaj lahko zgodi, da se otroček rodi predčasno ali pa potegne ravno čez datum, evo pa je tu devica ali škorpijon :). Bolj je pomembno, da otroka vzgojiš v dobrega človeka kot pa v duhu določenega nebesnega znamenja :).

tudi jaz se strinjam z “Miicko”. Vsak človek ma svoje muhe, vsi vemo bit trmasi in tečni pa še kaj zraven. Važnoi je to kako ti otroku pokažeš kakšno je obnašanje dostojnu človeku in da ga vzgojiš v dobrega, pametnega človeka z vrednotami, ki nekaj pomenijo danes.

želela sem samo, da ne bo vodnar. tud enga v redu ne poznam, tko, da ja-sam ne to! in ni blo, hehe.

ce vam tako dobro gre, da zanosite tocno v enem mesecu, verjamem da porodijo tudi taka vprasanja. jaz sem se 4 leta matrala, verjetno bo skorpijon, pa sem presrecna da sploh bo kaj, tud ce mi je skorpijon najmanj vsec.

res? ker jaz jih pa poznam kar nekaj, ki so o.k.
tudi moja mala je vodnarka:)=))

jaz sem si pa želela, da ne bi bil škorpijon ali pa ribi; ko bo drugi v delu bom “pazila” na ta dva:))

Pa saj niste resne!?
Dajte malo na temo neplodnost pogledat koliko LET se nekateri pari neuspešno trudijo in koliko umetnih oploditev je neuspešnih.

Ah, dejte no … Malo v razmislek: nam sicer “ratajo” otroci takoj v prvem mesecu, sam so se vse tri pupe rodile v drugem mesecu, kot je sprva kazalo … Itak se otroci lahko rodijo po 2-3 mesece prej.
Upam, da pri otrocih ne nacrtujete tudi drugih lastnosti.

o ženske, samo da je otrok, pa saj znamenja so tako kot tisto…vsi dolenjci so pijanci, vsi gorenjci so škrt…pa to ni res!

Eni pari “delajo” na spolu, drugim je strasno pomembno kako je otroku ime…nekatere zenske se striktno drzijo diete, da se med nosecnostjo ne bodo prevec poredile itd…vsaka zenska, vsak par, ima svoje “muhe” svoja prepricanja, zelje itd. in kaksna je razlika med temi podvprasanji in pricakovanji in nebesnim znamenjem? Je ni, to je edino cloveska kaprica pa zato res ni potrebno zganjati cirkus. Vprasanje je bilo namenjeno le kot predmet debate, nova nit, ki jo se nisem zasledila. Jaz ne nacrtujem znamenja, mogoce se samo malo podzavestno izgobibam skorpijona, da pa bi namensko delala na tem, da to znamenje zaobidem-ne to pa ne…

LP

New Report

Close