Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek temprerature avgusta v Tuniziji

temprerature avgusta v Tuniziji

Odločamo se za dopust v začetku avgusta v Tuniziji. Zdaj pa sem že kar nekajkrat slišala, da je takrat tempreratura tudi čez 40 stopinj in da te hitro opeče. Zdaj pa malo “cvikam”, ker mamo majhne otroke.
Je kdo bil tam avguta in mi lahko pove iz prve roke.

Hvala.

Bila točno začetek avgusta v Tuniziji. Ja, vroče full, ampak mi smo komot zdržali. Jeba je edino, ko udari vlaga, takrat so bile plaže čist prazne, ker dobesedno ne mores dihat. Skoz si moker in tud brisače se ne sušijo. Je blo pa to dvakrat v 14 dneh. Uglavnem…nč skrbet. Super se boste mel!

pa kaj ma veze vročina, glavno, da je poceni….40 ti pa nabije že junija…tak da…

Kaj tebi mogoče kdo plačuje za nesramne odgovore?

Mi gremo letos že drugič. Obakrat konec julija in z 2 otrokoma. Vroče je res, ampak se da komot zdržat. Tudi v Sahari, ko je bilo 50°C, ni bilo panike. Se hladiš v vodi, veliko piješ, otroke namažeš večkrat na dan z zaščitnim faktorjem… in to je to. Mi nismo bili niti opečeni, niti zdehidrirani…

http://vancka.moj-album.com/

Tudi tukaj lahko izveš še marsikaj zanimivega

http://travel.over.net/

Letos bo v avgustu pričetek ramadana ( 19.8 do 21.9. 2009) v vseh muslimanskih državah. To pomeni,da osebje v hotelih običajno nič ne je in ne pije ali/in kadi do konca dneva (torej od sončnega vzhoda do zahoda) in posledično temu primerno so zaposleni “sitni”.

Ker bo letos to v času, ko je dan še zelo dolg, pomeni, da bo tudi izvenpenzionska ponudba malo šepala. Bodo pa cene v agencijah zato verjetno nižje (Tunis, Egipt) že v ponudbi, ampak kaj ko vas nihče na to dejstvo ob prijavi ne opozori. Toliko da se ve.

Če nič ne vem, še vprašat ne znam

Kaj ti si plačana za take nesramne odgovore?

Bil dvakrat na Djerbi konec junija in že takrat je vroče, če se mažeš z kremami ni problema, tamala dva sta bila cel dan v vodi pa nista bila opečena. Pazi samo da jih vsak 2 ure namažeš. Žena je sicer prvo let bila opečena, drugo leto pa je šla pred dopustom v solarij da je dobila malo podlage in ko smo bili dol se je “pržila”kot čevap pa je ni opeklo. Imejte samo dovolj pijače pa ne bo prblemov. Obe leti smo bili zelo zadovoljni.

New Report

Close