Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Melodije morja in sonca 2009

Melodije morja in sonca 2009

Danes so pa Melodije morja in sonca spet. Baje jih RTV namerava vrniti na ne vek visok nivo. Boste spremljali?

Letos bodo bolj Melodije luž in oblakov … Upajmo, da bodo vsaj komadi dobri.

A so že bili kdaj?

Z enim očesom bom sigurno spremljala. 🙂
Se mi pa zdi edino prav, da je festival spet pod okriljem nacionalne RTV, ker je postalo že prav žalostno vse skupaj.
A je lani festival sploh bil?

Meni je bil MMS veliko boljši pod okriljem Stojana Auerja- tu mislim predevsem na glasbeni izbor, letošnje so neke depresivne in jokajoče, pa saj je vendar poletje, ne pa pogreb… 🙁

Prav nihče od nastopajočih me ni prepričal. 🙁

Malo gledam. ŽALOST! Se strinjam z andrejaqueen.

Konec, tekmovalnih pesmi. Sedaj so pa same lepe 😉
Mar so res najlepše pesmi že napisane?

Da, najlepše pesmi so že napisane. Bravo Andraž, Anika, Slavko in Tinkara, lepo je bilo. Anika bravo, uspelo ti je – zmanjšati obseg. To punca, to se dela. Letos pa bo zmagala…. Pečovnikova morda, ker je najboljša pi….. Kaka žalost, pa sej to ni res, no. Se mi bo še za Helenco začel kolcat, pa Nacetom, da o Faraonih in ostalih ne govorimo. No, torej zmagala je pesem….gremo gledat.

Hahahahaha, še dobro da je strokovna žirija glavna. Ma kaj smo bili na MMS ali na Mis Hawai tropic,grem kar med vedeževalce. hahahaha, pa to ni res.

Joj kako bedno, bolje da te MMS kar ukinejo.

Glavna nagrada je slika in vikend paket za dva, članov v bendu pa 6? Ful amatersko …..pa eno morje nagrad, da izgleda kot na kaki vaški veselici.

Popolnoma se strinjam z napisanim od “Poden”.

Namesto da bi se kaj naučili od Stojana Auerja, so šli 100 korakov nazaj… Pod Auerjevim okriljem je bilo res užitek gledat, vsaj meni…

New Report

Close