Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Michael Jackson je umrl.

Michael Jackson je umrl.

http://www.tmz.com/

Noro, saj kar ne morem verjet.

Nataša Purkat, moderatorka foruma Al' prav se piše Lektor'ca | www.lektorica.si | [email protected] Prosim, uporabljajte iskalnik!

ja,res je

http://www.zurnal.org/michael-jackson-infarkt/magazin/vip/117788

leto 2009 je vsaj zame eno izme dnajbolj tragičnih,pa je šele polovica leta mimo
umrla je tudi Farrah Fawcett

ne morem verjet…p ni umru no…

nova
Uredništvo priporoča

Kaj ne moreš verjeti ? Tako kot vsakdo drug, lahko tudi velike zvezde umrejo zaradi odpovedi srca.

duddud si bedna do kraja!

Pa ravno včeraj sem ga gledala tukaj : http://www.youtube.com/watch?v=ne7fPpxAnuM kako mlad je še bil. Naj počiva v miru.

Ja, naj počiva v miru…

http://www.youtube.com/watch?v=10T9iIhPPU0

Šok. Naj počiva v miru.

Oboževala sem ga …

Baje tudi Oprah umira oz. naj bi umrla v roku treh let.

Ja, Michael je umrl. Pa Farrah Fawcett tudi.

vsaj matrat sta se nehala.

Da bi bilo leto tragično, ker je umrl M.Jackson???

Dajte no malo razmišljat, prosim.
Tragedija bi bila, če bi se kaj takega pripetilo vam ali vašim bližnjim!

M.Jackson je bil svoje čase (pred desetletji) resnično izjemen glasbenik, ki se mu je po prvih solo uspehih (fantastična Billy Jean in Thriller) utrgalo do te mere, da je kot osamljen in bolan (fizično in psiično) wannabesomeoneelse prezapufan živel v neki wannabefairytale-u.

Leto 2009 je zame precej normalno (uspešno) leto – še naprej.

res je. Še dolgo je zdržal njegov organizem glede na to kako ga je desetletja dolgo mučil z operacijami, da bi iz črnca postal belec.

favcet je druga zgodba, med ostalim tudi lepa ljubezenska zgodba z ryanon. sožalje zanjo

Za pedofilom žalujete? Svašta.

Si bedasta.Kje piše da je tragično zaradi njega???
Joj kakšne blondinke so tuklaj

primitivizem do konca!!

Če omenjaš smrti dveh zvezdnikov in hkrati zapišeš, da je leto vsaj zate eno izmed najbolj tragičnih, si človek težko predstavlja, da je tako (tragično) recimo zato, ker si si zlomila noht na desnem mezincu.

Res sem blont, ampak natur, ti se pa – kot kaže – na blont barvaš.

Še o pedofiliji – to, da je plačeval otrokom, da so spali z njim v isti postelji, ni nekaj, čemur bi ploskali, ne?

jaz sem včeraj zvečer gledala po cnn, kjer je bil v živo prenos – ena kamera pred njegovim domom, ena pred bolnico, in polno v živo javljanj, tako da sem vedla, da je resno, danes zjutraj pa berem to …

sožalje vsem zanj in za farah … ne glede na to, kdo sta bila, je smrt za svojce boleča. jaz sem imela karte za koncert, ko je bil v slo in je odpadel, tako da mi ga žal ni uspeo videti. sicer pa kruto, ampak se strinjam z enim predhodnikom, ki je omenil, da je glede na vse operacije še dolgo zdržal, pa nočem bit nesramna. VSAKA splošna anesezija ti pusti posledice, on pa jih je imel toliko, da po mojem še sam ni več štel, pa ves ta drhal okoli pedofilije in to, itak pusti posledice na živcih in ga je pač izdalo srce. žal.

se je vsaj nehal matrat

navsezadnje je trpel celo življenje

SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI! __________________________________________________ Vsako pomlad posadi rože! RAZGLEDNICE UTRDBE NA SLOVENSKEM

primitivizem do konca!![/quote]

Očitno imaš ti za slavne drugačna merila. To je šele primitivno!

primitivizem do konca!![/quote]

Očitno imaš ti za slavne drugačna merila. To je šele primitivno![/quote]

sploh ne…..je pa povsem neprimerna tvoja pripomba,ker nobeden ni napisal,da žaluje!
in imajo za genija…

A res? Verjetno si bila ena izmed tistih otrok, da veš to iz prve roke.

Nikoli ni bil spoznan za krivega, ampak je tako fino pljuvati po mrtvih, aneda? Sram naj te bo.

A res? Verjetno si bila ena izmed tistih otrok, da veš to iz prve roke.

Nikoli ni bil spoznan za krivega, ampak je tako fino pljuvati po mrtvih, aneda? Sram naj te bo.[/quote]

Drži, ni bil spoznan za krivega, ker se je odločil za izvensodno poravnavo in staršem teh otrok (morda iz čiste dobrote in s čisto vestjo) nakazal precejšnje zneske (čisto mogoče tudi kot plačilo za molk?)

Bil je glasbeni genij, zadnja leta pa le še propadla karikatura samega sebe.

Zaradi tega mene res ni sram.

Michael gre ob bok Elvisu Presleyu in Marilyn Monroe. Legende živijo večno.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Meni se je zmeraj zdel zelo tragičen lik. Popolnoma zavoženo otroštvo, nasilen oče (če ne še kaj drugega), preforsiranje, prezgodnja slava … Izjemen glasbenik, ampak psiha na psu.

Jaz sem vedela, da vseh tistih koncertov ne bo – in to sem tudi napisala na MON-u. za takšno turnejo moraš biti v vrhunski telesni in psihično formi, ne pa senca od človeka. In tisti, ki so te koncerte organizirali, so to sigurno vedeli, ampak izkoristili človeka do konca.

New Report

Close