Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj – katerega dne – zahvala vzgojiteljicam v vrtcu?

Kdaj – katerega dne – zahvala vzgojiteljicam v vrtcu?

V šoli je jasno – zadnji dan šole. Kaj pa v vrtcu? Se zahvalimo jutri, morda en dan pred rezervacijami ali je prav vseeno kateri dan, samo da je enkrat v tem obdobju? Skupinsko se je predstavnica skupine zahvalila že na zaključnem srečanju in podarila šopek, posamezno takrat ni noben starš/otrok pristopil k njima. Kdaj to storite vi?

Zdaj se pa že resno sprašujem…ste bebave ali nas zajebavate?

se strinjam,kot teme o saški in arii.groza.

Bebave, definitivno.

Hvala za vaše cenjene odgovore in da ste si vzele čas. Res ste prijazne.

Bebava mami.

Jaz se bom jutri, ker se potem selijo v drugo enoto vrtca.

Pametna odločitev.

Pametna odločitev.[/quote]

Pa težka tudi. So bile dileme hude?

zakaj si užaljena.pač nam gre na živce,ker se tukaj sprašuje eno ta isto: spomladi so na tapeti maškare,pa valentinovo,pa materinski dan,kaj boste kupili v šolah,pa dohodnina.potem so teme o morju,regresu,dopustu,pa kaj boste kupili v šoli za konec in da ne pozabim za koliko denarja.pa jeseni o šolskih knjigah,o dopustu-spet,pa krompirjevih počitnicah,zakaj na tem božjem svetu se tako imenujejo.pa zima-iščejo mame ure in ure kontaktne osebe za smučarski tečaj namesto,da bi na google kaj same odtipkale.

pa stalne teme žaljenje učiteljic,vzgojiteljic,med.sestr,…

da o menjavi perila sploh ne začnem ali o pranju brisač.tako,da mal uporabi brskalnik,ker že cel mes govorimo o tem in smo že rahlo pred živčnim.a zdej razumeš??????????????

Pa saj to vendar je STARŠEVSKI FORUM.
Če ti gredo te teme na živce, pojdi drugam ali pa ne teži.

Pametna odločitev.[/quote]

Pa težka tudi. So bile dileme hude?[/quote] problem je ob kateri uri.ker nekateri bodo jutri odšli prej domov.uuuuuuuuuuuuuuuu

Pa težka tudi. So bile dileme hude?[/quote] problem je ob kateri uri.ker nekateri bodo jutri odšli prej domov.uuuuuuuuuuuuuuuu[/quote] pozabila je vprašati,če je 8 eur preveč,hahaha.

Pa saj to vendar je STARŠEVSKI FORUM.
Če ti gredo te teme na živce, pojdi drugam ali pa ne teži.[/quote] mladamamica,ne menjaj nickov.

ne vem kaj se tolko razburjate. načeloma lahk usak upraša kar mu pade na pamet. tema ima svoj naslov, če vas ne zanima ali veste da vam bo dvignila tlak…gladko preskočte, pa je. vsega pa tut ni glih treba prebrat, je tko:-D

Pa saj to vendar je STARŠEVSKI FORUM.
Če ti gredo te teme na živce, pojdi drugam ali pa ne teži.[/quote] mladamamica,ne menjaj nickov.[/quote]
ap tudi če se, pa kaj. kar je napisano je čist res. to je forum…brez omejitve dovoljenih tem. zaenkrat.

Pa saj to vendar je STARŠEVSKI FORUM.
Če ti gredo te teme na živce, pojdi drugam ali pa ne teži.[/quote] mladamamica,ne menjaj nickov.[/quote]

Jaz nicka nisem zamenjala in ne ščitim sebe – ne vem, pred kom naj bi se ščitila z drugim nickom. Sicer pa se ne mislim zagovarjati, jaz sama pri sebi že vem, kaj sem napisala in to je zame edino pomembno.

Res je ta tema bila v zadnjem času pogosta, vendar kolikor sem jaz sledila, je bilo vedno debata le o tem, kaj podariti in za kakšno vrednost.

Dala sem zelo jasen naslov teme, nikogar nisem zavedla, da bi po nepotrebnem kliknil, ampak očitno ste nekatere tukaj tudi tako bebave, da se morate vtikat v stvari, ki vas sploh ne zanimajo. Oziroma ste bebave na kvadrat, ker se vam da ukvarjat z bebavimi ljudmi kot sem to jaz.

Bom poskusila sestavit še kakašen bebav post, da se boste lahko zopet sprostile in napolnile z energijo. Pa lep pozdrav!

Ja, ene so res prenapete in hudo rabijo dopust…

Ja, mladamami ni menjala nicka. Še ena taka je na tem svetu. ;-)))

điz, pa ti si redno tuki gor??? zdej se moram mal vprašat, kdo je bebav. a tista, ki to sprašuje al ti. ker vse tolk veš, kaj se menijo. OŠ je končana?

o tin groza grozna.

Jaz sem včeraj zadnji dan bila v službi v vrtcu, in nisem dobila niti “hvala” ne od staršev, ne od sodelavcev, pa so vsi vedeli, da je moj zadnji dan! Toliko o tem “zahvaljevanju” …
Aja, mogoče pa “zahvale” gredo samo vzgojiteljicam?

Jaz bom dala tudi pomočnicama. Ker pri nas ju zjutraj prevzame pomočnica iz drugega oddelka in ker sta med letom menjala oddelek (sta šla od pleničarjev k nepleničarjem), dobijo vse štiri. pri nas v vrtcu je vse skupaj zelo domače in mi je logično, da dam vsem.

Ma dej nehi v rit lezt vzgojiteljicam.

Jaz bom jutri nesla vzgojiteljici in pomočnici- lončnici. Se res trudita celo leto in jima želim s tem izraziti hvaležnost.

New Report

Close