Najdi forum

Poletne romance…

Ker prihaja poletje in s tem tut poletne ljubezni, romance…me zanima kaj vi mislte o tem? A se vam je to že kdaj zgodil? Kaj je bilo po poletju…je bilo še kej stikov al je blo potem konec in so ostal sam spomini… Se vam romance zdijo uredu, al ste bolj za poletne avanture???

Ni ga lepšega, od poletne romance. Vsako poletje na morju sem jo doživela in moram reči, da je to res nekaj najboljšega. Ponavadi se ne obdrži, še posebej, če je tip iz druge države. Mogoče sva si napisala še kakšno pismo ali dva potem pa sva počasi že pozabila eden na drugega.

Ohhhh!

nova
Uredništvo priporoča

Jaz pa poletno romanco kar s svojo punco ustvarjam. 🙂 Za hec se pretvarjava, da se še ne poznava in se dava dol “na prvem zmenku”, potem pa se full smejiva. Full zabavno in lepo.

Še predno pa sem imel punco, sem si želel kake avanture, ampak je nikol ni bilo. Takrat sem bil malce slabe volje, ampak sem kmalu pozabil. 🙂

Jann

jst nebi bil za take scene ker se prehitr navezem pa se lubosumn sm 500%

hihi :))

tko je… pr men se je clo obnesl… ne sicer v ljubezenksm smislu… ampak sva pa res dobra frenda… pa sva vsak iz svojega konca slovenije (ampka nasa drzava ni velika!)

Men poletne romance čist suxxx! To je za tiste, ki niso sposobni sicer dobit tipa/punce, pa to pol počnejo na morju s kakšnimi grdimi Švedinjami/Švedi, pol se pa še pol leta hvalijo na ta račun, naslednje pol leta pa spet čakajo, da bojo seksal! Čist mim!

Oh, še danes (pa po letih ne sodim ravno med mlade) se kar raznežim, ko se spomnim poletnih romanc. Na vse imam lepe spomine, ker so izzvenele pravočasno, ko je bilo konec morja oziroma potovanja in se niso nadaljevale v rutino. Izkoristi mladost, užij čim več lepih trenutkov, a ohrani trezno glavo.

a probava Blondy?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close