Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

konec filma izgubljena v letalu

Default avatar

ena5

Včeraj na pop-u, sem zaspala. Kdo ve, ali so našli deklico in kje?
Default avatar

Barca

Mama jo je našla na letalu, letalski šerif je bil kriv in umre, ko mama sproži eksploziv na letalu, sozarotnico stevardeso aretirajo.
Tudi mož ni umrl po nesreči, so ga ubili, ker so rabili krsto.
Default avatar

nadine

deklica je bila uspavana v tistem prostoru za elektroniko, ki ga je šla pogledat stevardesa, ki je sodelovala s šerifom. Tam je bila tudi bomba.
Default avatar

totalen flop...

Obupen scenarij, povsem implausible plot, igralci so se obojemu oddolžili z neobičajno bednim igranjem, kot da se že vnaprej zavedajo, kakšen crappity movie bo nastal.
Default avatar

juhuy

totalen flop... je napisal/a:
Obupen scenarij, povsem implausible plot, igralci so se obojemu oddolžili z neobičajno bednim igranjem, kot da se že vnaprej zavedajo, kakšen crappity movie bo nastal.
Eden očitno mora zdaj biti ful pameten:) Ne vem, zakaj je tako implausible - tebi se očitno ni še kaj dosti zgodilo v življenju, da misliš, da so ene zadeve nemogoče. Še kaj hujšega je možno, brez skrbi:)

Meni je film ful všeč, Jodie je pa tako ena mojih najljubših igralk.
Default avatar

totalen flop...

Se mi dogaja več, kot si lahko predstavljaš, vsekakor dovolj, da mi ni treba orgazmirat na tako trhle hollywoodske instant župce. Jodie Foster kot igralka si tega filma ne more šteti v svetlo plat svoje filmografije, ne glede na to, kako je razturala v Accused ali v SOTL.
Default avatar

I like to movie it

Se mi dogaja več, kot si lahko predstavljaš, vsekakor dovolj, da mi ni treba orgazmirat na tako trhle hollywoodske instant župce. Jodie Foster kot igralka si tega filma ne more šteti v svetlo plat svoje filmografije, ne glede na to, kako je razturala v Accused ali v SOTL.
Še ena, ki je je všeč Jodie Foster in ki ji je bil film - kljub neznosnemu kljuvanju: "ma kako je možno, da male ni nihče videl??" - prav tako všeč (brez onaniranja).

Okusi so različni in prav je tako, ne?
Default avatar

res kar ena

Meni je pa fosterjeva full dober odigrala svojo vlogo. ONA je tista, ki je iz tega filma naredila vsaj malo zanimiv film.
Tiste pa, ki ste presrane, pa sploh ne vem, zakaj ste gledale ta film? Saj imate na TV več kot pa samo en program, mar ne?
Default avatar

Leclerc

Pa fino, ko si med filmom lahko videl 24 ur hehe....
Default avatar

film???

Kateri filmi pa so potem tebi všeč?
Default avatar

yo yo yo

Yo, smartass, why bother to look at something so terribly crappy?
Default avatar

juhuy

Sorči, kaj dosti se ti pač ne dogaja, če imaš problem z enim holivudskim filmom in se rabiš tu zdaj ven metat, da kako pa ne padaš na to in kako je to zate vse "pretrhlo", oh oh oh:))

Sami ego tripi, ki jih rabijo ljudje brez life-a in brez vsebine:)
Default avatar

totalen flop...

Malo iz firbca, kako se bo scenarist izvlekel iz globokega brezna (še zmeraj ostane twist tipa Šesti čut, čeprav je dobro deloval samo prvič). Najbrž tudi iz podobnega mazohizma, ki te sili, da praskaš po nezaceljeni krasti ali požreš celo vrečko čipsa, čeprav veš, da ti bo potem slabo.
Default avatar

juhuy

Malo iz firbca, kako se bo scenarist izvlekel iz globokega brezna (še zmeraj ostane twist tipa Šesti čut, čeprav je dobro deloval samo prvič). Najbrž tudi iz podobnega mazohizma, ki te sili, da praskaš po nezaceljeni krasti ali požreš celo vrečko čipsa, čeprav veš, da ti bo potem slabo.
o bog, tipičen bolan, vase zaverovan primerek, z ogromnim egom, ki je tako pomilovanja vreden, da se mora tu ven metat s tako brezvezno zadevo, kot je en holivudski film.

patetično:))
Default avatar

nadine

Za lase potegnjen, ali ne, meni je bil zanimiv z vidika, kako bi se počutila, če bi bili ljudje prepričani, da imam halucinacije, sploh glede nečesa tako dramatičnega, kot je obstoj tvojega lastnega otroka.
Default avatar

totalen flop...

A sem vam mar stopila na žulj? A bi nehale s užaljeno paranojo in amatersko psihoanalizo iz dejstva, da sem na glas povedala, da se mi je zdel nek film strašansko beden še za hollywoodske kategorije? Če sem grešila proti kakemu pravilu politične korektnosti, se poščijem na to. Film zato ne bo nič boljši, amen.
Default avatar

totalen flop...

(sem prezgodaj stisnila send)
Ampak ker ste nekatere očitno tolpa črednih kokoši, do nebes užaljenih, če si kdo drzne izraziti mnenje, drugačno od vašega, pa kar kokodakajte naprej v zborčku, naj vam vsaj to polepša dan.
Default avatar

I can't stop the feeling

A sem vam mar stopila na žulj? A bi nehale s užaljeno paranojo in amatersko psihoanalizo iz dejstva, da sem na glas povedala, da se mi je zdel nek film strašansko beden še za hollywoodske kategorije? Če sem grešila proti kakemu pravilu politične korektnosti, se poščijem na to. Film zato ne bo nič boljši, amen.
Hvala za tole, lepo se zabavam :).

Amaterska psihoanaliza?

Torej, dejstvo je, da si toliko filmski kritik, kot sem jaz psihoanalitik.
Got it?
Amaterka ;)

Jasno, da lahko poveš, da je bil ZATE film zanič, ampak to še ne pomeni, da so vsi, ki jim je bil všeč, do konca butnjeni.
Default avatar

juhuy

(sem prezgodaj stisnila send)
Ampak ker ste nekatere očitno tolpa črednih kokoši, do nebes užaljenih, če si kdo drzne izraziti mnenje, drugačno od vašega, pa kar kokodakajte naprej v zborčku, naj vam vsaj to polepša dan.
hehe, nekdo je tukaj predvsem užaljen, ker je hotel špilati glavnega petelinčka pa mu ni uspelo:)))

a dej no, a res misliš, da fasciniraš z eno tako brezvezno temo, kot je mnenje o enem brezvezem filmu al kaj?:))

skratka, folk brez life-a:) namreč, ostalim se sploh vredno ne zdi kao nekih "poglobljenih" komentarjev dajat za tako brezvezne zadeve.

tu pa en misli, da je kao ful "globok" in "pronicljiv", ker je "izviren" ob komentiranju enega popcorn filma:)

joj, prejoj, česa vsega eni ne potrebujete za filanje ega in se delate, da ste nekaj "nad" pri takooo nepomembnih rečeh:)

temu se smejemo, ne temu, da imaš drugačno mnenje. samo itak ne razumeš:)
Default avatar

totalen flop...

I can't stop the feeling je napisal/a:

Hvala za tole, lepo se zabavam :).

Amaterska psihoanaliza?

Torej, dejstvo je, da si toliko filmski kritik, kot sem jaz psihoanalitik.
Got it?
Amaterka ;)

Jasno, da lahko poveš, da je bil ZATE film zanič, ampak to še ne pomeni, da so vsi, ki jim je bil všeč, do konca butnjeni.
Sister, can you read? Kje sem kaj napisala o butnjenosti tistih, ki jim je bil film všeč? Kje sem napisala, da sem filmski kritik? Vse to je figment of your rich imagination :-)