Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek napihnjenost trebuha

napihnjenost trebuha

Sem povprašala Tanč za tole težavo, ki je bila včeraj na tem forumu in je bila tako prijazna in odgovorila.

http://med.over.net/forum5/read.php?46,5527037

Tako fine dame, lepo bomo pline spuščale in bomo imele lep trebušček:))))
Malo za šalo malo za res.

Hvala Tanč!

Jaz pa vseeno upam, da bodo moje kolegice ta nasvet upoštevale samo na stranišču…

Hahahahaha, potemtakem Tanč veliko prdi, bi rekla:)))

lej,kot sem že tam pisala,nimam problema s hrano,prebavo in tudi ne s plini,ko je treba ga spustim-seveda ne v veliki gužvi-na splošno s plini nimam problema-pa vseeno napihnjenost.
sem velik ljubitelj vsega sadja,tudi zelenjavo rada jem-a naj se vsemu odpovem-zaradi tega trebuha?


Verjeto tudi, tako kot vsi drugi ljudje.
Čeprav obrazložitev ponavadi ne pomeni vedno le osebnih izkušenj. Za obrazložiti meningitis tudi ni potrebno, da ga zdravnik preboli, ne?


Verjeto tudi, tako kot vsi drugi ljudje.
Čeprav obrazložitev ponavadi ne pomeni vedno le osebnih izkušenj. Za obrazložiti meningitis tudi ni potrebno, da ga zdravnik preboli, ne?[/quote]

Madonca, no, hec je bil. Si ena tistih, ki imajo dohtarje za nedotakljive????

Nikakor, se mi pa ne zdi primeren komentar.

Japajade. Če Tanč ne bi bla dohtarca, bi se ti nasmehnila in se niti ne zmenila za post. Eh………..

Seveda, jasno. Komentar je took duhovit. Za kogarkoli.

OK, ni duhovit. Sprejmem kritiko. Ampak, kritike ne bi bilo, če ne bi bla dohtarca vpletena. Kajne?

napihnjenost je lahko posledica zakisanega organizma. Jaz sem imela trebuh, kot da sem 9 mesecev noseča. Celo bolel me je. Po bioresonanci tega ni več. Če in ko se boš lotila, malo poglej reference biresonančnih terapevtov, ker nekateri samo računajo in jim je bolj malo mar za rezultat. Jaz sem bila z to terpaijo zelo zadovoljna, oba terapevta sta bila super in res sta se trudila za rezultat in ne za denar.

Lp

New Report

Close