Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

trenutek resnice - kje najdejo ta vprašanja

Default avatar

ne vem no

ne vem no. malo sem razmišljala, ni mi jasno, kako oni izberejo vprašanja. kaj, a majo kakega vohuna/detektiva, da malo izvoha podrobnosti bolj ali manj umazane ali kako? npr tatu na intimnem mestu, zadnič sex z možem za denar...verjetno tega gostje ne povedo sami, saj v tem primeru vprašanja nebi imela smisla...

ne vem...kje najdejo oni res te dirty secrets?
Default avatar

*anitka*

Potem glej enkrat trenutek resnice na Tv pink, tam so še hujša vprašanja....
Default avatar

ne vem no

saj men ne gre za to, da so vprašanja ne vem kako ne za javnost itd. gre za to, da mi ni jasno kje oni izvohajo osebna vprašanja. majo detektiva?
Default avatar

kimzi

kdaj je na pinku, če lahko vprašam? sem nekje ujela na uho, da je tam štala
Default avatar

x-5

Na Pinku je ob sredah ob 21h. Tam je pa res štala. Drugače pa te stvari ljudje sami povedo o sebi, TV ne rabi imeti detektivov. Saj vidite, kakšen folk se prijavlja - dno od dna, torej takim ni nerodno vsega o sebi povedati, še fino se jim zdi.
Default avatar

katero vprašanje

Pri katerem vprašanju se je zataknilo tisti ta prvi. Ravno takrat so bile reklame in sem prepozno prešaltala nazaj.
Default avatar

oh ja

Pa dejte, ženske, a vam še zmeraj ni jasno, da je vse zrežirano.
Default avatar

sonček32

Sem ravno zadnje vprašanje včeraj zamudila. Kaj so vprašali Marinko iz Maribora, da je izpadla?
Default avatar

pujsa pepa

enkrat sem ujela oddajo, ko je bila tista babica iz primorske. sem gledala par minut, ker me je zanimalo, kakšen šov je to. BREZVEZE! pa kdo zdrži ob tem eno uro???
Default avatar

Marko

oh ja je napisal/a:
Vse zgodbice, ki jih pripovedujejo zraven, pa se morajo pred oddajo na pamet naučit. Dobri so, hujš ko poklicni igralci.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

takole

sonček32 je napisal/a:
Sem ravno zadnje vprašanje včeraj zamudila. Kaj so vprašali Marinko iz Maribora, da je izpadla?
Vprašali so jo, če misli, da je mama kriva za razapad njenega zakona. Njen odgovor je bil "ne", detektor pa je trdil "da".
Default avatar

mum

Marko je napisal/a:
oh ja je napisal/a:
Vse zgodbice, ki jih pripovedujejo zraven, pa se morajo pred oddajo na pamet naučit. Dobri so, hujš ko poklicni igralci.
Drage MON-ovke in -ci, med občinstvom sem bila 11 oddaj in vem, da NI zrežirano! Velikokrat je treba med samo oddajo rezati in ponavljati tako pri tekmovalcih kot pri Jonasu! Ker se zapletejo, izgubijo nit, pa recimo na rdeči gumb pritisnejo, ne da bi jih kamera snemala, v režiji se zapletejo z vprašanji, tehnika odpove. Če mislite, da govorijo na pamet, si poglejte naslednjo oddajo. Na stolu bo tako zoprna baba, da celo Jonas ni mogel iz nje izvleči niti A! Vsem nam je šla na živce. Ne glejte. Nujno pa si poglejte pa si zadnjo tekmovalko.

Lep pozdrav.
Default avatar

Marko

Hah, zdaj bodo pa ravno vsi gledali. Dobra reklamo si naredila.
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

mum

Marko, a zdaj pa nisi več pameten?
Default avatar

oh ja

mum je napisal/a:
Marko je napisal/a:
oh ja je napisal/a:
Drage MON-ovke in -ci, med občinstvom sem bila 11 oddaj in vem, da NI zrežirano! Velikokrat je treba med samo oddajo rezati in ponavljati tako pri tekmovalcih kot pri Jonasu! Ker se zapletejo, izgubijo nit, pa recimo na rdeči gumb pritisnejo, ne da bi jih kamera snemala, v režiji se zapletejo z vprašanji, tehnika odpove. Če mislite, da govorijo na pamet, si poglejte naslednjo oddajo. Na stolu bo tako zoprna baba, da celo Jonas ni mogel iz nje izvleči niti A! Vsem nam je šla na živce. Ne glejte. Nujno pa si poglejte pa si zadnjo tekmovalko.

Lep pozdrav.
Če bi oddaja tekla v živo, bi bilo to, da ni zrežirana, še verjetno. Tako pa me ne moreš prepričati, da izid oddaje ni vnaprej dogovorjen. Vsake toliko komu dajo nekaj denarja, da zgleda oddaja bolj verodostojna, da bi koga spustili do glavnega dobitka, pa je že predrago :) Rezultate poligrafa pa je mogoče razlagati tako ali drugače oziroma kakor ustreza ustvarjalcem oddaje, to ni neko trdno merilo, ali kdo govori resnico.
Default avatar

štajerc

mum je napisal/a:
Marko je napisal/a:
oh ja je napisal/a:
Če si bila gledalka v studiu,me zanima,kakšna je bila reakcija Laure,ko je izgovorila laž v zakulisju?Poznam jo še kar dobro in vem,da ima zelo strupen in zeeeelo lažljiv jezik.
Default avatar

štajerc

štajerc je napisal/a:
mum je napisal/a:
Marko je napisal/a:

Če si bila gledalka v studiu,me zanima,kakšna je bila reakcija Laure,ko je izgovorila laž v zakulisju?Poznam jo še kar dobro in vem,da ima zelo strupen in zeeeelo lažljiv jezik.
Če si bila gledalka v studiu,me zanima,kakšna je bila reakcija Laure v zakulisju,ko je poligraf izrekel laž?Poznam jo kar dobro in vem,da ima zelo strupen in lažljiv jezik.
Pa saj ste tudi sami opazili,kakšen je njen bonton,poden od podna.
Default avatar

Marko

mum je napisal/a:
Marko, a zdaj pa nisi več pameten?
Se mi zdi, da me nisi najbolj razumel(a). Zakaj ne bi bil več pameten, od kod ti to?
Default avatar

Marko

oh ja je napisal/a:
Če bi oddaja tekla v živo, bi bilo to, da ni zrežirana, še verjetno. Tako pa me ne moreš prepričati, da izid oddaje ni vnaprej dogovorjen. Vsake toliko komu dajo nekaj denarja, da zgleda oddaja bolj verodostojna, da bi koga spustili do glavnega dobitka, pa je že predrago :) Rezultate poligrafa pa je mogoče razlagati tako ali drugače oziroma kakor ustreza ustvarjalcem oddaje, to ni neko trdno merilo, ali kdo govori resnico.
No, s tem se pa strinjam, da je zrežirano. Ampak to ne spremeni kaj dosti zabavnosti oddaje, kogar pač zabava.