Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost ZANIMIVO VPRAŠANJE ZA ŽENSKE

ZANIMIVO VPRAŠANJE ZA ŽENSKE

Tole pa je parodija na ZANIMIVO ANKETO ZA ŽENSKE.

In sicer samo eno vprašanje!

Srečate moškega, ki vam je zelo všeč. In ko navežeta stike, začneta skupaj zahajati ven. Moškega vse bolj spoznavate in ugotovite, da ima prijeten značaj, je dober po srcu, prijeten za pogovarjati, skratka pomislite, da bi bil primeren partner za poroko. In slej ko prej pride med vama tudi do intimnega odnosa. In ko vidite moškega nagega, opazite, da ima zelo majčken penis. Ko mu otrdi, ni večji od 10 cm. In ko začneta seksati, mu pride po 30-tih sekundah. Pa si mislite, bo pa drugič trajalo dlje. Ampak po nekaj mesecih spoznate, da mu vedno takoj pride.In sedaj vprašanje: Ali bi se vam ta moški še vedno zdel idealen za poroko? LP John

Samo misliti si, da bo drugič trajalo dlje, še zdaleč ni dovolj. Očitno se partnerka dotičnega moškega ni dovolj potrudila, da bi skupaj raziskala vzroke prehitrega konca ampak je samo čakala, da bo boljše. Koliko pa traja predigra? Koliko pa je star ta moški in koliko partnerka ? Vse to faktorji, ki zelo vplivajo na prehiter izliv.

LP ,Kaja

daj no johnny raje sam priznaj da imas 10cm v hlacah ne pa da pa pises take neumnosti! pa tudi tale tvoja tema ni parodija ampak cisto zaj.bavanje v glavo zensk. je obenem tudi zelo ponizujoce za zenske ker si jim dodelil neko vlogo kot da jim je dober seks najvec v zivljenju in brez kot takega niti ne morejo imeti druzin oziroma normalnega zivljenja. pa tudi mislim da so se punce na teh forumih ze izjasnile kaksna stalisca in mnenja imajo glede velikosti moskega spolnega organa. in to veckrat!
ampak vse to kaze da si ocitno prav TI zakompleksan z velikostjo svojega spolnega organa ker drugace ne bi vedno znova pisal o tem, spraseval, provociral in ponizeval zensk.
odrasti ze.
bye

nova
Uredništvo priporoča

Oprosti pepe,ampak mislim, da ne veš, za kaj gre. Naj ti razložim. Jaz dobro vem, kakšna stališča imajo ženske na tem foromu glede velikosti. Pa tudi nikoli nisem in ne bom poniževal in žalil žensk. In moje vprašanje ni ponižujoče, ampak mogoče bolj provokativno. Začelo se je s tisto anketo in kot sem že tam povedal, bi bilo mogoče prav, da bi na njo odgovorili vsi in bi tako vsak, ki se obremenjuje, da ima velikega samo 15 cm, videl je v povprečnem rangu. Jaz se s svojo velikostjo ne obremenjujem, mnogi mladeniči, ki začenjajo svoje spolno življenje pa se. Lepo se imej. LP John

Še nikoli nisem šla z metrom v posteljo, se pravi ne vem koliko centimetrov je imel ta ali oni. Eni so pač manjši, drugi so večji, z vsakim ti je lepo, če do njega nekaj čutiš.
Res je, da je izliv po 30 sekundah za ženske malo prehiter, ampak to je res odvisno od tako mnogih faktorjev, da je težko govoriti na splošno. Mislim, da se to dogaja kvečjemu kakšnim prav mladim fantičkom, ki imajo malo izkušenj.

Sicer pa je to vprašanje res provokacija in sem se odločila odgovoriti ravno zato, ker vidim, da druge ženske štrajkajo. Saj v bistvu imajo prav. In, pepe, definitivno prav imaš!

Seks v neki zvezi prav gotovo ne pomeni vsega, čeprav je seveda pomemben del našega življenja. Moški očitno še vedno ne dojemate, da ženske seks sprejememo drugače kot vi. Da nam je bolj od dolžine in debeline vašega organa pomembno tisto kar čutimo do vas. Mislim, če berem take stvari se čudim, da smo tako glupe, da vas sploh maramo. No, pa saj se obrača na bolje, vedno več je takih, ki jim je zadeva vsaj približno jasna, tudi na tem forumu se najde dosti takih moških.

Grow up! Smo vendar v tretjem tisočletju, dajte že dojet!

mislim da te cisto dobro razumem John da se sedaj poskusas izvleci iz te situacije ki si jo sam skuhal. to je vse kar te imam jaz za razumeti.
no recimo da ti verjamem zakaj si zacel to temo.
glavno vprasanje pa je potemtakem: ZAKAJ NEKDO OD TISTIH FANTOV NI SAM ZACEL TE TEME AMPAK SI JO TI???!!!
sledijo pa jasno se ostala:
ZAKAJ POGREVAS ISTO ZADEVO CE JE ANKETA NA TO ISTO TEMO ZE BILA NAREJENA???!!!
in ne pisi traparij kot so nekdo mora ipd.
in John tudi provokacije so lahko ponizevalne ce se ne ves. mogoce se ti se sam tega ne zavedas ampak dejansko so taksne in podobne “provokacije” zelo ponizevalne ali pa vsaj grde ce ze nic drugega do zensk.
pogrevati eno zadevo vedno znova ko je zenskam na tem forumu tega ze ocitno vec kot dovolj je preprosto neumno in grdo!
rad pa bi cestital mojci za njen odgovor in rekel vsem puncam tukaj da nekateri moski na tem forumu nismo taksni kot je John.
upam, da se bo to spremenilo in da nas bo se vec ki na seks oziroma ljubezen ne gledamo samo s “spodnjim prijateljem”.
ta tema in podobne teme res ze presedajo. tudi meni kaj sele zenskam!
zenske uprite se!
🙂

Kaj ima veze starost partnerke, če njemu prehitr pride 🙂

ej stari, piše ti anketarka, a misliš, da je vse v seksu ali kaj? A misliš, da se vse ženske na tem svetu poročijo samo zato, ker tipom ne pride hiter? Poroka pa seks st dva čisto ločena pojma.

Se vidi, da si eden izmed tistih, ki se bodo poročili z eno grdobo, neumno….važno da dober seksa..Smiliš se mi! Jaz sem že poročena

Upam, da se mi ne bo treba več poročati, ker sem že srečno poročen in tudi vem, da seks ni edino za zakon. Ampak za dobro zvezo je potrebno več faktorjev, med katerimi je tudi seks. Drugače ne bi bilo toliko skokov čez plot. Pa ne vem kaj ste tako navalili, nobena pa ni odgovorila na vprašanje. Zato ne, ker če bi bile iskrene, bi vse po vrsti napisale, da se ne bi poročile s tipom, ki sem ga opisal. In lepo prosim ne mi s takimi, da razmišljam samo s spodnjo glavo. Tudi nikoli nisem in ne bom rekel, da je ženska spolni objekt. In če je kdo prebiral tudi kakšne starejše teme, bo gotovo opazil, da sem že večkrat omenil, da seks ni samo not in ven. Pa še to. Žena je pred mano imela tipa z 22cm, potem pa sem prišel jaz s svojimi 15 cm, pa me to ni nič skrbelo. LP John

Pepe ne vem katero temo sem jaz začel. Preberi si malo stare teme in boš mogoče opazil, da sem tudi jaz med temi moškimi, ki na srečo niso takšni. LP John

hehe punce tale tip pa res ne odneha! najprej pise vse te stvar, provocira itd. potem se pa dela neumnega, ces jaz tega nisem nikoli napisal in tega sploh nisem mislil tako ipd. mozno da nas ima vse za neumne ali pa trpi za vecosebnostnim sindromom.
da so zenske tukaj neiskrene? hm, jaz tega obcutka nisem nikjer od njih dobil, ker so povsod vedno odgovarjale iskreno in poskusale pomagati. jasno pa je da vsakemu cloveku enkrat prekipi ce ga nekdo nenehno provocira.
ampak najbrz ce John ne bi sam napisal da je ta tema res njegova provokacija bi
se to zanikal.
si ne bi ti nasel kaksen drug hobi kot provokacije?
sprasujem se kaksna mora biti tvoja zena da vse to trpi.

Pepe, predam se. Jaz sem bad boy, ti pa si good boy. Se globoko opravičujem, da sem prizadel tvoja čustva. LP John

res neverjeten tip. pa nisi mojih custev prizadel. mislim pa da tudi tiste ki bi jih s svojim pisanjem lahko prizadel jih nisi ker so ze dovolj zreli in odrasli da jih ne prizadene vsak bebec (s tem jasno ne mislim da si ti bebec).
samo moske nas v slabo luc meces to je vse! in ce ze to delas potem bodi vsaj toliko moski in stoj za tem kar delas oziroma pises ne pa da se izgovarjas.
pa ni se treba meni opraviciti (ceprav vem da je to bilo misljeno v cinicnem smislu), opravici se zenskam tukaj!
to je vse!

meni se pa smilis ti ” anketarka”……sex in zakon da nimata nic skupaj…..od kod si se pa ti vzela……..in ce si porocena…se mi smili se tvoj moz…pa lep pozdrav

Kje ste pa pozabili ljubezen?

ko smo že pri tem: za zakon ni pomemebne samo seks. so še druge stvari bl pomrmbne od seksa.

Pepe, prosim, da me citiraš, s čim sem prizadel ženske. In če sem jih, se jim iskreno opravičujem(pa ne cinično). LP John

celotna tvoja tema je ena zalitev in provociranje (tudi sam si to priznal). ne vem zakaj se je potem toliko deklet oglasilo da je to res kar pisem in si ti edini?!
ponavad se ne spuscam na tako nizek nivo in tudi ne lovim drugih za tisto kar so napisali kot sem opazil da prav ti rad delas v drugih temah. ampak v redu naj ti bo:
“Zato ne, ker če bi bile iskrene, bi vse po vrsti napisale, da se ne bi poročile s tipom, ki sem ga opisal.”
ta stavek je bil namenjen puncam tukaj in sem ze napisal da ti niso odgovorile prav zaradi tistega kar sem zgoraj napisal-ker je cela tvoja tema ze eno nenehno drkanje v glavo! pa tudi napisati da so zaradi tega neiskrene je stavek ki govori dovolj sam zase kaksen clovek si. ne bom vec odpisal ker sem tudi videl da te kar nekaj ljudi tukaj ignorira. in zdaj razumem tudi zakaj.

Potem pa naj vsaj ena odgovori, da bi se poročila z opisanim tipom. In če bi se katera poročila z opisanim tipom, pomeni da je verjetno frigidna. Ker poleg ljubezni, razumevanja, skupne vzgoje otrok, medsebojnega spoštovanja, je za uspešen zakon pomemben tudi seks. In prav nobena spolno aktivna ženska, pa če si to prizna ali ne, ni zadovoljna če ima tip vedno mehkega. In spoštovani pepe, če ti to ni jasno, ti jaz ne morem pomagati. O tem kakšen človek sem jaz, pa ti ne moreš soditi, saj veš, da čevlje sodi naj kopitar. In tale forum je namenjen za izmenjavo mnenj in nasvetov ter debat, ne pa, da, če nekdo poda svoje mnenje, pride neki pepe in ga totalno popljuva. In spoštovani pepe, ti kar veselo pasi mulo in me ignoriraj, jez se ne bom sekiral. Sem pa vedno pripravljen diskutirati in izmenjati mnenja. Jaz se nikoli ne kujam in nikogar ne obsojam, če misli drugače kot jaz. LP John

Pa naj jest prva direktno odgovorim na vprašanje, če si nobena druga ne upa. Imam 35 let in se prvič oglašam, čeprav sem do sedaj redno prebirala tale forum. In naj vam povem, da se jest nikoli ne bi poročila z takšnim tipom. Kaj mi pomaga ljubeč mož, če me ne more zadovoljiti. Ko se raspalim, hočem tudi trdega klinca, da me pošteno obdela. Na srečo ima moj možek vedno trdedega in pripravljenega za akcijo. Ženske priznajte da z mehkim niste zadovoljne, saj so to dejstva. Pa veliko užitkov vam želi Barbara!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close