Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sladoled podrl guinnessov rekord :)

Sladoled podrl guinnessov rekord :)

S tamalim sva se danes posladkala pred Namo, sladoled je bil res ogromen!! Tule so slike in posnetek, če vas zanima, ostalo ga pa ni več nič! 😉 Sladoled rekorder

Sam da je ogrooooooooooomen, pa da je zastonj…navali narod..

Za kozlat!

A si zmeri sitna, al samo danes?

A si zmeri sitna, al samo danes?[/quote]

Pišuka, da me dons neki daje, no…Sam tud takrat, ko sem hepi, mi gre tole stanje v vrsti, pa magari 3 ure, na jetra, res no.

Na tržnico prideš kupovat, pol pa tam režejo na enmu štantu salamo, pa se folk tok grebe, da ne morš verjet. Isto je v Šparih itd.., lohk talajo eno bedarijo na kruh namazano, pa kr stojijo in stojijo in stojijo…
Zadnjič so v Mercatorju rezal ene pekli ene hrenovke, folk v vrsti, jest mim…una pa men pod nos na nožu tisto nagravžno hrenovko…

Fuj, no.

ne rečem, da je pri digustacijah vedenje z obeh stvari vedno okusno. a to je šlo za podiranje rekorda in obletnico…meni je to razlika no.

Itak, da je razlika.

Pa še v nečem je OGROOOOOOOOOMNA RAZLIKA (to je to kar me ubija):

Sladoled je bil zastonj, ostalo ga ni nič.

Sladoled proti plačilu – kupilo bi ga 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ostalo bi se stopilo in bi vrgli proč.

Jaz pa včasih pri degustacijah razmišljam, če v vrsti za košček salame ne stojijo taki, ki si mogoče salame sicer ne morejo privoščiti. Ne vsi, to sigurno ne, kakšen pa je gotovo tudi tak. Zato ljudi v vrstah pri degustacijah ne obsojam.

Planica je zakon, moj najljubši sladoled!:)

New Report

Close