Forum.Over.Net

Starševski čvek

Prodam avto Citroen Xantia

Default avatar

Rožica5

Pozdravljeni,

prodam avto Citroen Xantia 1.8 16V, l.1997, reg. do aprila 2010, prevoženih 187.000,00 km, srebrna, notranjost črna alcantara, el. pomik prednjih in zadnjih stekel, el. nastavljiva zunanja ogledala, avtomatska klimatska naprava, kodno varovan vžig motorja, 2 x Airbag, nastavljiv volan po višini, deljiva zadnja klop 1/3 - 2/3, avtoradio / CD, avto je garažiran, popolnoma nove gume.

Cena: 1.550,00 €

Za vse ostale inf. e-mail: [email protected]
Default avatar

xantia

da ti ne bo žal... :)) mi smo prodali xantio marca in mi je tako žal za njo, da mi gre kar na jok, ko vidim kakšno a cesti... :(
Default avatar

DRRR

Jaz sem bil pa srečen da sem se jo znebil...prav tako Laguno...sem preklel francoska jajca do konca in nazaj...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

xantia

drrrr, ti že ves čas nekaj pljuvaš po marsičem, tako da ne vem, koliko si verodostojen za karkoli... najbrž se voziš s trdimi Nemci... to so šele jajca za na odpad!

Francoski avti so višek udobja in mehkobe, mi smo vedno imeli citroene in jih ne morem prehvalit!!! Xantia je pa čista poezija, tako žalujem za njo... (in nam v par letih ni naredila nobenega problema, čeprav smo že kupili 7 let staro...)
Default avatar

Rožica5

Xantio imam 8 let, nikoli nobenih problemov. Sploh za daljše relacije je Xantia zakon,
lp.
Default avatar

xantia

Rožica5 je napisal/a:
ja, pa pozimi, ko drugi avti zaribajo v globokem snegu, se xantica lepo dvigne s hidravliko in ajmo! :)))

meni definitivno najboljši avto, kar sem ga kdarkoli vozila, res pa je, da mi je za po mestu bil malce prevelik, čeprav, tisti, ki imajo radi večje avte, je pa res zaaaakoooon!!!

pa je ta tvoja čisto izpravna ali potrebuje kake reparacije? (no, povej pač, če hočeš :)) ker mi smo jo prodali za kar precej dražje, je pa res bila tri leta novejša... me kar malo mika... :)))
Default avatar

bivšifeferon

Sem pisala na mejl
"I dont care about money, but they are good for my nerves" -Ingmar Bergman
Default avatar

DRRR

Se mi je kar zdelo da ne more bit avto izpraven..pa še stara oblika...
Sigurno bo treba tud krogle nafilat, zato se pa prodaja...
Še nisem slišal za Xantio s katero ne bi bilo problemov s hidravliko.
Zato je pa vredna tolk kokr je...pa celo 5(pet) komadov iz tega letnika...fuuul izbire...
Default avatar

Rožica5

Krogle so bile pred kratkim nafilane, hidravlika je odlična, nikoli nobenih problemov,
lp.
Default avatar

DRRR

Bla bla ti komu drugemu...

Pa tud če so ble..če je sistem zjeban, se ti bunke spraznijo v parih mesecih ker lahko pušča hidravlična tekočina...v glavnem s temi hidravličarji je imelo probleme 95 % lastnikov...

Mehkoba pa vsakemu počasi dopizdi ker se res voziš ko po jajcih...

Nemci so že od nekdaj trdi ja..pa ne zastonj...v 20 let starem nemcu se še vedno lepo pelje, 20 let stari francozi so pa razštelani do amena ali jih pa sploh nikjer več ni ker zgnijejo...

Vse to je moje mnenje, zato ne pizdite..
Default avatar

Rožica5

Mož ima nemca višjega cenovnega razreda, toda na vsako daljšO relacijo se peljemo s Xantio, pravo udobje. Očitno pa imam srečo, ker sem med tistimi 5% lastnikov, ki nima problemov s hidravliko,
lp.
Default avatar

xantia

haha, rožica, sva že dve, tudi mi nismo imeli nobenih problemov s hidravliko, nikoli, ne le pri xantii, ampak smo imeli vse življneje citroene, in hidravl. vedno delovala brezhibno!

Trenutno pa poznam še tri ljudi, ki imajo ali so imeli xantie, in ravno tako nobenih problemov s hidravliko, tako da tale drrr ima zgleda malo probleme s sabo... :))) vedno nekaj pametnjači pri avtih, čeprav več kot očitno nima pojma...