Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj neplovne črne skrinjice???

zakaj neplovne črne skrinjice???

Berem da bo težko najti črno skrinjico izginulega letala, ker je globina morja do 6 km, pa še skalnato je spodaj…. Pa kako hudiča pri tako dovršeni tehnologiji ne naredijo plovnih skrinjic????? Pa saj večina latal večji del let aleti čez oceane, morja….

???????????????????????

Dobra ideja!!
Čudno da se je še niso spomnili.

ker ni letalo plovno?

SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI! __________________________________________________ Vsako pomlad posadi rože! RAZGLEDNICE UTRDBE NA SLOVENSKEM
nova
Uredništvo priporoča

Baje sploh še niso najdl razbitin letala, torej sploh še ne vejo kam je strmoglavilo letalo. Kar mi je čudno, saj letalo je tako veliko, da kje bi pa že se videlo, ne vem no…

Kar se tiče črne skrinjice, verjetno bi to že naredili, če bi le lahko, tko da očitno ni tako enostavno.
Pomojem nikoli ne bomo vedeli kaj se je zgodilo s tem letalom.Ni šans da najdejo to skrinjico v morju, pomojem ni variante.

ker je težko najti material, ki bi bil neprebojen oz. odporen na močne udarce in hkrati dovolj lahek, da bi omogočal plovnost…

in tudi če bi lahko naredili takšno skrinjico, bi jo v večini primerov že samo ogrodje letala potunkalo na dno oceana…

JOj a veste da sem pa jaz mislila da je plovna…. ??!!

Ne vem zakaj je ne bi nasli, saj se 30 dni po nesreci oddaja signal. Razen, ce je globje od 6 km, potem pravijo, da se ga ne zazna,

Pomoje je pa odvisno od vzroka nesreče ali jo bodo našli ali ne. Če bo njim “ustrezalo”, da jo najdejo jo bodo, drugače pa ne. Oni po moje že vedo, kaj se je zgodilo, mi najbrž pa ne bomo nikoli.

ja, spet globalna zarota

:))))))))))

SLIKE JE DOVOLJENO SAMO HVALITI! __________________________________________________ Vsako pomlad posadi rože! RAZGLEDNICE UTRDBE NA SLOVENSKEM

zakaj raje ne dajo noter malega radijskega oddajnika, da bi oddajal signal?

Skrinjica je plovna in oddaja signal kot je meni znano. Ampak tudi če je plovna se lahko kam “zaglavi” a ne? Kaj je pa s signalom pa ne vem…

A ti to resno? Titanik je bil strašansko velik, pa so ga iskali kar nekaj desetletij. Kr neki, no…

HAHAHAHAHAHA!:)))))))))))))))))

Kristus, no, a se ti zezaš ali kaj?? Veš kako velik je Atlantik? Letalo je not v njemu kot zrnco prosa v polni kadi vode. S tem da je oceansko dno razgibano, polno gorskih verig ipd.

joj, dejte no:)))))

Nisi edina, tudi jaz :). Pri tej stopnji tehnološkega razvoja bi res pričakovala, da je plovna in da oddaja močan signal. Pa sredi oceana še nekako razumem, ampak kot berem, jo vedno iščejo kar dolgo.

New Report

Close