Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Popravilo zob na Hrvaškem

Popravilo zob na Hrvaškem

Ali katera hodi k zobozdravniku na Hrvaškem po preobleke, plombe, mostičke, zdravljenje. Če, potem prosim za nasvet kam, kaj so vam delali, koliko je stalo in kako ste zadovoljne? Lepo prosimmmmm

malo spodaj je tema o zobozdravnikih in moj komentar

http://med.over.net/forum5/read.php?151,5501369

lep dan

Moja familija je leta hodila h Galekoviču v Vinico. Tudi jaz. Bilo je poceni, hitro na vrsti. No, lani pa sem se odločila, da si izberem stalnega zobarja v SLO. Na prvem pregledu mi je naredila komplet slikanje situacije. In kaj je odkrila? Da so mi pri hrvaškem zobarju zlomili del enega od orodij, košček pozabili not in lepo zalili z zalivko. Da ne omenjam stalnih težav z zobnim kamnom po brušenju površja zoba, ki mi ga morajo zato zdaj odstranjeti na dva meseca.

Spet se mi je potrdil stari rek, da je v resnici drago, kar je poceni.

Moj sosed je hodil k nekemu zobozdravniku v mislim da Opatiji. Mu je naredil 4 porcelanaste zobe, vendar je na 100 km videti, da niso pravi, saj je barvo zob totalno zgrešil.

tudi jaz vem o kom govoriš in tudi jaz sem bila tam pred leti z negativno izkušnjo, zdaj pa vem o kom govorim , da je dober ….

pa ne želim delati reklame , saj vsak naredi kot želi

meni osebno , kar mi je ta zobozdravnik popravil , drži kot prvi dan

ali pri nas nimate slabih izkušenj?

mostiček, ki mi ga je naredila moja zobozdravnica,mi je počil po dveh letih ,

moj tast , ki je dobil novo protezo pa je bil tak kot hrček, zobje so bili noro veliki in nenormalno beli, zato se je odločil, da gre z mano in je več kot zadovoljen

torej tudi pri nas nimaš garancije, da ti bodo naredili vredu , pa saj vsi vemo kaj se dogaja

če bi se zdaj pojavilo vprašanje za mnenje o katerem koli zdravniku , bi jih bilo pol negativnih , pol pa pozitivnih, ker pač smo ljudje različni

tako pa je tudi prav

Meni pa ravno obratno, dolga leta zaupal svoji zobarki v slo, a slabe prwevleke, zadah, potemneli.. Odkar sem bil v Vnici si dal napravit nove prevleke cisto drugac in boljse

Naj kdo prosim napiše konkretna imena in priimke, pa kaken kontakt od teh zobozdravnikov na Hrvaškem, s katerimi ste bil iresnično zadovoljni. Prosim, nujno bi porebovala nasvet komu naj grem na Hrvaško. Predračun, ki sem ga dobila tu v Sloveniji je že na čez mejo sprejemljivega.

Hvala!

@urška84 .. mi lahko prosim posreduješ kakšne naslove ali imena hrvaških zobozdravnikov, če si jih dobila..?
na mejl prosim [email protected]

hvala lepa in lep pozdrav

Nekolio kilometara od prelaza Zavrč (u blizinio poznate Vinice)nalazi se ambulanta u čiji je vlasnik doktor nježne ruke, strpljiv i pedantan, Neki od dugogodišnjih pacijenata su profesori iz Maribora i Klagenfurta. Cijene su povoljne, a mogućnost izbora materijala i tehnika velika. Doktor surađuje s dva kvalitetna laboratorija, Ako ste zainteresirani, javite se na navedenu meil-adresu.

tudi jaz sem bila v Vinici (Galekovič) in sem zelo nezadovoljna. Naredili so mi 2 mostička…eden mi štrli od dlesni, da mi vsa hrana ostaja noter, drugi me je bolel in so mi omrtvili živec, pa sem morala še enkrat vse plačat. Pa nobenega računa, nobene garancije mi niso dali. Dokler kasirajo je vredu, ko pa imaš kakšno rekamacijo si pa še samo smet za njih. Toliko o HR zobozdravnikih.
DALEČ VSTRAN OD NIH

Na pamet mi ne bi prišlo, da bi se vozila po zdravstvene storitve v Vinico, če…ne bi imela tako sabe izkušnje s svojim zobozdravnikom v Sloveniji. Veliko sem plačala, po nekaj letih kar precejšnje rekonstrukcije, bo najbrž potrebno vse zamenjati. V Zdravstvenem domu sem zobozdravniku plačala na roke, brez računa, brez garancije, vesela sem bila, da me je sploh vzel. Ja, ne bi bila rada škrbasta, denarja za kakšnega dobrega zobozdravnika v Sloveniji pa nimam . Torej, kaj mi preostane…

New Report

Close