Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ne znam se zrihtat

ne znam se zrihtat

Torej, leta 40-, shujšala iz 89 na 70, garderoba je šla komplet na rdeč križ. Zdaj sem praktično samo v trenirkah. grem v nabavo komplet nove garderobe in tu je problem. Do zdaj je bil moj stil črno, ohlapno, brezrokavniki, skratka en dolgčas. Torej brez stila. Sem pa v letih, ko se mi zdi, da človek pa en stil res mora imet, ne morem se oblačit kot moja 16 letna hči, kot moja 60 letna mama pa tudi ne. Privoščila bi si barve, pa semi ne sana katere mi sploh pašejo. A je katera že uporabila kako stilsko svetovanje ? kake izkušnje ?

Sama še nisem probala ampak zelo hvalijo stilistko Tanjo v Nami. Pokličeš, poveš kaj bi rada, kakšno konfekcijo nosiš, ona pa ti izbere kose, ki bi prišli v poštev. Potem v posebni garderobi probaš, kombiniraš in uskljajuješ z njeno pomočjo.

kontakt: 051 22 99 55 ali pa pošljite elektronsko pošto na naslov [email protected]

Jaz vem, da si bom privoščila nekaj takega, ko pridem na staro težo po porodu.

jodl jodl di, hvala za info.

Obstaja kaj takšnega? No, če katera ve.
Tudi jaz imam probleme s tem, kaj in kako kombinirati, kaj je primerno za mojo postavo, itd.
Imam sicer polne omare oblačil, ki pa jih (oz. sem jih) kupila v čistem navalu evforije!

Stilsko svetovanje imajo tudi v emporiumu. pokličeš poveš kok imaš številko, kaj približno bi rada, pol pa oni to pripravijo, ko prideš probavaš al grejo pa še kaj iskat..men se zdi super

lp

Jaz sem bila pa ful zadovoljna z Bredo Tesner iz podjetja CMB.

Kaj pa kje v Mb-u?

New Report

Close