Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

samska pri 30ih

Default avatar

žalostna30

Čez 3 dni praznujem 30. rojstni dan in sem zelo žalostna. Pri taki starosti pa še vedno samska. Saj zadeva ne bi bila tako huda, če ne bi bila jaz samska že od nekdaj. Pri svoji starosti še nisem imela fanta. Prav grozno se počutim. Želim si potovati z ljubljeno osebo, prosti čas preživljati z nekom, ki ga ljubim. Prazniki so sploh mora, ko nimaš nikogar. Vsi moji kolegi so v parih. Nekako ne sodim več v njihovo družbo. Raje se družijo pari med sabo.
Najbolj sovražim slišat, prebrat kaj v stilu: saj bo prišel, saj si še mlada, ne išči, ko ne iščeš pride, saj je še čas, uživaj samskost… ne to je bedno poslušat. Enostavno je delit take nasvete, če si v vezi ali pa jo enostavno najdeš. Pri 30ih pač ni normalno, da še nisi bil v vezi.
Sploh ne vem, ampak očitno je nekaj hudo narobe z mano, da nikogar ne privlačim. Pa ne znam ugotoviti kaj. Tudi takih oboževalcev nimam, ki bi jih jaz zavračala. Se pravi, da ni problem v moji izbirčnosti. Očitno je problem v videzu. To sem ugotovila z iskanjem po portalih za samske, ko pošljem sliko, se ne odzivajo več. V živo tudi nisem preveč zgovorna in ne privlačim ljudi.
Default avatar

moski111

Pomiri se to ni nobena velika starost. Predvsem se ne obremenjuj. Ce se nisi nic nasla to samo pomeni da v tvoji okolici ni nobenega pravega. Sicer pa se lahko ze jutri vse spremeni. POJDI NA POT. Mogoce je ravno to priloznost da se tvoje zivljenje za vedno spremeni.
Default avatar

žalostna30

moski111, ravno to si napisal, kar ne maram :) To ves čas poslušam, berem. Samo z neobremenjevanjem s samskostjo tudi nisem nikamor prišla.
Default avatar

moski111

Najslabse kar lahko naredis je da spustis kriterij. Bolje je biti sam kot z nekom ki te le izkorisca in ima samo za sex. Ja tesko je cakati, biti sam in osamljen in tesko je poslusati bolj ali pametne nasvete, ko si pa zelis da bi se ti vse zgodilo v trenutku, no na silo se ne da doseci nic. Sicer pa je tu junij, mesec novih priloznosti.
Default avatar

žalostna30

S tem se strinjam, da bolj samska kot v slabi vezi. Ampak samskost mi že nekaj let močno preseda. Pravzaprav ne poznam nikogar, ki bi bil mojih let in še ne bil nikoli imel partnerja. Saj sem kot nuna. Ja, junij, potem bo julij, avgust pa leto 2010 pa bom še vedno na istem. Samska. Saj v bistvu sploh ni več samskih moških mojih let. Vsi, ki so kolikor toliko ok se večinoma oddani. Mogoče se najde kakšen ločenec, ki je spet samski. Ampak bolj malo.
Default avatar

--Spider--

Ah, ne sekiraj se.

Precej ljudi je samskih pri 30. Marsikatera ženska je pri 30 že pošteno prejahana, ima za sabo 8 tipov, cleo več. Ti si sigurno boljša od vseh teh.

Bo že prišel pravi.
Default avatar

moski111

Tisti ki so OK?
Default avatar

poročena4leta

Praviš da nisi zgovorna in da ne privlačiš ljudi - kaj če bi poizkusila s "stilsko preobrazbo"? Privošči si novo frizuro, novo barvo las, kakšen nov kos oblačila - da se boš sama dobro počutila, zapeljivo... To potem opazijo tudi drugi, boš bolj samozavestna.

zgovornost: tudi jaz nisem "gofla", in mi je moj rekel, da mu je to pri meni ful všeč, da ne mara tistih babnic ki kar čvekajo in čvekajo.. Tako da.
Default avatar

stilkska

Ta ideja s stilsko preobrazbo je dobra.

Neverjetno je, kaj naredi ena lepa barva za lase, pa malo maskare, pa pudra. Pa kakšne lepe cunje.

Če imaš kakšno kilo preveč, potem imaš ooogromno časa, da si izklešeš postavo.

Kajti prvi vtis je res pomemben. In čeprav vsi govorijo, da je pomembna notranjost, vsi najprej opazimo zunanjost.
Default avatar

žalostna30

Spider, mislim, da bi bila veliko raje tista, ki bi imela že 8tipov za sabo kot pa nobenga. Le kdo si želi nune?
Hja, tole z zunanjosto bo problem. Sem sicer suha (pa spet ne prekla), žal pa ne maram make-upa. Ne maram dolgih nohtov in ne maram maskar, ličil, šmink. Želim si moškega, ki so mu všeč naravne ženske brez ličil.
Default avatar

žalostna30

Ja, pa z ličenje sem že probala in se počutila kot tujka. Neudobno. Da ne govorimo o petkah. Grozno. V taki opravi jaz nisem jaz, amapk se počutim kot kaka lutka. Tako, da takrat sigurno nič prijetnega ne izžarevam.
Default avatar

poročena4leta

Zakaj ne maraš make-upa-a? Si ze poizkusila? Te moti na koži?
Kajti tudi z ličili imaš lahko naraven videz in ne načičkan!! Poizkusi! Pa obleke, ki poudarijo postavo... itd. Vse se da. (Če pač nisi zadovoljna s svojim videzom.)

P.S: Marsikdo bi raje "nuno" kot "prejahano". Res!
Default avatar

žalostna30

saj sem napisala, da sem že probala makeup

No, jaz bi vseeno raje izbrala 30letnika, ki bi imel že 8 punc pred mano kot pa 30-letnika devičnika. Pri tem zadnjem bi takoj posumila, da je nekaj narobe z njim.
Default avatar

--Spider--

Ojoj, ne morem verjeti, da tako razmišljaš.

V bistvu pljuvaš v lastno skledo, saj s takim razmišljanjem daješ legitimnost tistim, ki se ti izogibajo, ker še nisi imela nikogar.
Default avatar

zakaj ne?

žalostna30 je napisal/a:
Saj ni treba, da zgledaš poceni. In tudi ni treba, da imaš visoke pete. DOlgi nohti pa itak niso moderni.

Lahko se naravno naličiš in zgledaš lepo naravna. Kupiš si kakšna oblačila, ki poudarijo tvoje vitko telo in pobarvaj se na blond. Pri vsem tem ne boš nič trpela. Veš, barva ne boli.

Jasno pa je, da če si neurejena (temu praviš naravna) ne boš privlačna za drugi spol. SPloh ne za takega, ki bi bil tebi všeč.

In z deviškostjo ni nič narobe. Pravi moški bi to zeeeeeelo cenil.
Default avatar

moski111

Spider ima prav. S tvojega odgovora bi sklepal da menis da je s teboj kaj narobe? Neumnost! Odrivas tiste ki so ti PODOBNI. Makeup? Bz, ce nisi taksen clovek. Je pa tukaj se nekaj. Ti ponujas sebe, osebnost, po drugi strani pa ISCES in pricakujes zunanjost. Kdo je OK, ne mores ugotoviti na osnovi videza. To bi vsaj ti morala vedeti. POJDI NA POT. Na internetu ne mores najti partnerja. Vsaj ne taksnega kot si ti zelis...
Default avatar

_._

Jaz sem tudi 30 pa nikoli nisem uporabljala make-upa, rada sem naravna, rada si večkrat na dan obraz osvežim z vodo, rada se pomancam po očeh, brez da bom po tem razpackana.. Make-upa ne maram. In brez njega žarim.
Pa, da ne bo pomote, sem poskusila, žal tudi moram (saj se profesionalno ukvarjam z "odrom"), nisem alergična ali kaj podobnega.
Ampak se počutim tako ne-jaz, če imam karkoli na obrazu.

Moj nasvet- ne trudi se s tem, a vseeno biti brez make-upa ne pomeni biti ne-urejen, to pa se ne strinjam. Prej bi rekla, da je veliko več tistih, ki so neurejene Z make-upom.

Lepo bodite!
Default avatar

žalostna30

Spider, ozri se okrog, koliko 30letnikov je še nedolžnih? Roko na srce, da izredno izredno malo. In upravičeno rečem, da smo taki malce čudni.
Zakaj ne, po tej logiki ste moški neurejeni, ker se ne ličite? Zame neurejenost ne pomeni, da ženska ni naličena, ampak, da ni umita, da ima ponošene oblačila, da ni so oprana, da ne pazi na higieno.
Moski111, jaz ne iščem videza, videz poudarjajo drugi, ki pišejo, da mora biti ženska naličena, drugače ni urejena. Seveda mislim, da je z mano narobe, če sem stara 30 pa me nihče ne mara. Če bi imela oboževalce, ki mi ne bi bili všeč, bi bilo drugače. Tako pa upravičeno domnevam, da je v meni problem. No, enega smo odkrili. Moški želite naličene ženske in pobarvane lase. Verjetno pa to ni edini moj problem, ker poznam tudi ženske, ki se ne ličijo pa dobijo partnerje.
Default avatar

žalostna30

_._ , končno ena, ki razume, da vsem pač makeup ne diši.
Default avatar

moski111

Pozabi ze na sminko. Vse nas zanima kdo se skriva za lepo fasado. In to je bistveno. Super lepota z vsemi atributi ne pomaga prav nic, ce je to prazna ali plehka oseba. Ti imas dvoja merila. Ena do drugih in ena zase. Vidis to je napaka. Delujes tako kot da moski sploh ne vidimo drugega kot nalicene barbike.