Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za mame najstnikov … prvi seks II

Za mame najstnikov … prvi seks II

Haha, kako vse po vrsti v spodnji temi mislite, da vam bodo najstniki vse povedali, kdaj so ali bodo začeli s seksom.
svojim
Tu pa napišite, kako je blo s tem včasih, ali ste staršem povedali, kdaj ste prvič seksali oziroma, ali ste jih vprašali za dovoljenje?

Ita, da ja. Izgubila nedolžnost pri 15, doma so me imeli za nedolžno najbrž do 25, ko sem pripeljala prvega fanta domov.

:)))))))Mami drugosolca-odlicen odgovor.

Moja bo imela govorno vajo 3 minute, morda še s kakšnim dopolnilom. hahahaha

ne najdem je:-S kje je ta tema?

spodaj

jovanka, daj me v rit brcni:-D a na tej strani je ta tema?:-D sem kokoš, slepa:-D

Čorova si.

hvala

Madona, a tud heca ne razumeš. Počasi, počasi, dol, temo po temo, bo uspelo, boš videla. A je v redu zdaj.

temo po temo sem jih pogledala že 2x. a je pod drugim naslovom? ker sem isti naslov dala tudi v iskalnik, pa ga ni našlo.


Naslov teme je,ko jebe vuk magarca.

Pod temo: dejmo navijat za Polono Hercog .No, zdej pa valjda bo.

tudi slepa kura zrno najde:-D

hahaha, sam da ti je uspelo.

kolk ste pa zasvinjale temo :))))

Jaz sem 1. s fantom s katerim sva bila skupaj 7 mesecev (nato sva ostala skupaj še skoraj 2 leti) pri 17,5 letih. Bila sva sama doma pri meni, mami pa sem, ko je prišla domov napisala pismo. Mi je bilo nerodno o tem govorit in sem ji raje napisala. Smo imeli pa vedno odkrit odnos, o spolnosti mi je vedno govorila kot o drugih stvareh, to ni bila tabu tema.

Ha, ha, veš da sem povedala, ja. Pa praznovali smo izgubo nedolžnosti (tko kot eni prvo menstruacijo):). Pa tudi meni moji hčeri nista povedali, niti nisem pričakovala, da mi bosta, pa če po pravici povem niti ne bi hotela vedet in si zadeve predstavljat. Poznam pa res eno mamo, ki o svoji hčeri vse zelo natančno ve, pa o njenih prijateljicah tudi, pa seveda vemo vse do potankosti tudi skoraj vsi v službi.

Itak da nisem:-)

Jasno da nisem.
Takrat in zdaj se mi je to zdel eden od mejnikov k odraslosti, ki se ga prav zato opravi brez soglasja in blagoslova staršev.

Mislim, da starši morajo razložiti otrokom vse, kar se tiše spolnosti, zaščite in spolnih bolezni. Lastnih izkušenj pa definitivno ne. Prav tako tudi otroci nimajo česa govoriti staršem o lastnih izkušnjah.

Jaz sem izgubila nedolžnost pri 15, pa nisem nikomur povedala. Le zakaj bi? Prav tako moja starša mi nista razlagala, kako onadva seksata. Hvala bogu!

New Report

Close