Starševski čvek

Za mame najstnikov ... prvi seks II

Default avatar

megaboy

Haha, kako vse po vrsti v spodnji temi mislite, da vam bodo najstniki vse povedali, kdaj so ali bodo začeli s seksom.
svojim
Tu pa napišite, kako je blo s tem včasih, ali ste staršem povedali, kdaj ste prvič seksali oziroma, ali ste jih vprašali za dovoljenje?
Default avatar

Mami drugošolca

Ita, da ja. Izgubila nedolžnost pri 15, doma so me imeli za nedolžno najbrž do 25, ko sem pripeljala prvega fanta domov.
Default avatar

mojnikec

:)))))))Mami drugosolca-odlicen odgovor.
Default avatar

moja bo

Moja bo imela govorno vajo 3 minute, morda še s kakšnim dopolnilom. hahahaha
Default avatar

kje pa je ta tema?

ne najdem je:-S kje je ta tema?
Default avatar

kje pa je ta tema?

jovanka, daj me v rit brcni:-D a na tej strani je ta tema?:-D sem kokoš, slepa:-D
Default avatar

da draga

Čorova si.
Default avatar

kje pa je ta tema?

hvala
Default avatar

da draga

Madona, a tud heca ne razumeš. Počasi, počasi, dol, temo po temo, bo uspelo, boš videla. A je v redu zdaj.
Default avatar

kje je ta tema?

temo po temo sem jih pogledala že 2x. a je pod drugim naslovom? ker sem isti naslov dala tudi v iskalnik, pa ga ni našlo.
Default avatar

magare

kje je ta tema? je napisal/a:

Naslov teme je,ko jebe vuk magarca.
Default avatar

da draga

Pod temo: dejmo navijat za Polono Hercog .No, zdej pa valjda bo.
Default avatar

kje je ta tema?

tudi slepa kura zrno najde:-D
Default avatar

da draga

hahaha, sam da ti je uspelo.
Default avatar

quattro

kolk ste pa zasvinjale temo :))))
Default avatar

mya77

Jaz sem 1. s fantom s katerim sva bila skupaj 7 mesecev (nato sva ostala skupaj še skoraj 2 leti) pri 17,5 letih. Bila sva sama doma pri meni, mami pa sem, ko je prišla domov napisala pismo. Mi je bilo nerodno o tem govorit in sem ji raje napisala. Smo imeli pa vedno odkrit odnos, o spolnosti mi je vedno govorila kot o drugih stvareh, to ni bila tabu tema.
Default avatar

jazpapraznovala

Ha, ha, veš da sem povedala, ja. Pa praznovali smo izgubo nedolžnosti (tko kot eni prvo menstruacijo):). Pa tudi meni moji hčeri nista povedali, niti nisem pričakovala, da mi bosta, pa če po pravici povem niti ne bi hotela vedet in si zadeve predstavljat. Poznam pa res eno mamo, ki o svoji hčeri vse zelo natančno ve, pa o njenih prijateljicah tudi, pa seveda vemo vse do potankosti tudi skoraj vsi v službi.
Default avatar

*katka*

Itak da nisem:-)
Default avatar

venera v krznu

Jasno da nisem.
Takrat in zdaj se mi je to zdel eden od mejnikov k odraslosti, ki se ga prav zato opravi brez soglasja in blagoslova staršev.