Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Evropa je slovenska in Slovenija je evropska

Evropa je slovenska in Slovenija je evropska

http://www.finance.si/247738/Golobi{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}E8_Evropa_je_slovenska_in_Slovenija_evropska

Predsednik Zares meni, da tistemu, ki mu je v resnici do demokracije, ne more biti vseeno za napovedano nizko volilno udeležbo.

Se pridružujem G. Golobiču. Zato grem na volitve!

Meni je to, kar je rekel, totalno bedna floskula.

no, enkrat se pa končno strinjam s tabo:)))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.


Zakaj? Bi imela drugačno mnenje, če bi to rekel nekdo drug, npr. Z. Janković, B. Pahor.

Glej, jaz resnično gledam na to tako, da je potrebno iti na volitve (tudi meni G.G ni simpatičen). V vsakem primeru, ker če nas bodo zastopali takšni kot je ta, mislim, da je L. Novak, ali kako že, iz Nsi, potem se nam res slabo piše.


Zakaj? Bi imela drugačno mnenje, če bi to rekel nekdo drug, npr. Z. Janković, B. Pahor.

Glej, jaz resnično gledam na to tako, da je potrebno iti na volitve (tudi meni G.G ni simpatičen). V vsakem primeru, ker če nas bodo zastopali takšni kot je ta, mislim, da je L. Novak, ali kako že, iz Nsi, potem se nam res slabo piše.[/quote]

Je čisto vseeno, kdo je to rekel, to je zame benda floskula. Mi si sicer nekaj domišljamo, da smo evropski (pa saj zdaj si vsi, glej Evroviziji), Evropa pa ni in nikoli ne bo slovenska.

Ampak kljub temu. Jaz osebno raje vidim, da nas (me) zastopa nek “normalen”, razgledan človek. Ne prenesem ljudi, ki delijo na vaše in naše, ki ti kratijo osnovne človekove pravice, ki si drznejo ljudi deliti na takšne in drugačne, in … kar je še najhujše, postavljati neke okvire. To je normalno in to ni.

Ja, mogoče je res floskula, kar je rekel G. Golobič. Ampak jaz sem prepričana, da je vredno iti na volitve. Da se ne bom sramovala tistih, ki me bodo zastopali.

no, enkrat se pa končno strinjam s tabo:)))))[/quote]

ma hudiča kako se lahko tokrat strinjaš z njo, v eni drugi temi pa jo sprašuješ, zakaj ne gre na volitve, kaj zdej, a se strinjaš z Golobičem, ki poziva na volitve, al z nekomunistko, da so volitve brezveze, hmmm!!!!

hehehe, če druzga ne, prov vsakem ne privoščim plače evropskega poslanca!!!

no, enkrat se pa končno strinjam s tabo:)))))[/quote]

ma hudiča kako se lahko tokrat strinjaš z njo, v eni drugi temi pa jo sprašuješ, zakaj ne gre na volitve, kaj zdej, a se strinjaš z Golobičem, ki poziva na volitve, al z nekomunistko, da so volitve brezveze, hmmm!!!!

hehehe, če druzga ne, prov vsakem ne privoščim plače evropskega poslanca!!![/quote]

Ker se pač v tej njeni izjavi z njo strinjam…….

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

New Report

Close