Forum.Over.Net

Ženski in Moški čvek

kokain

Default avatar

zmedena19

Ali kdo izmed vas konzumira kokain? Sama sem ga do zdaj že kakšnih 8x. Drugače pa niti nimam občutka koliko je stvar v resnici nevarna. Imam kar nekaj kolegov in kolegic, ki ga dokaj redno (tedensko) konzumirajo in vsi so dobri študentje. Skrbi me, da bi mi to prišlo v navado in da potem ne bi mogla več brez. Pač meni se je včasih zdel kokain in vse te kemične droge velik bavbav, ampak zdaj ko vidim, da to jemljejo tudi ljudje, ki imajo vse "pošlihtano" v glavi in to po nekaj črtic na noč, ne vem kaj naj si mislim. Na nek način se mi že zdi, da sem zasvojena, saj se mi ga večkrat zalušta in potem komaj čakam, da bo spet vikend, da bom spet zadeta. Ampak to je bilo recimo isto pri travi včasih, vendar sem to že nekaj časa nazaj pustila za sabo in danes ne čutim nobene potrebe po njej.

Hvala za odgovore
Default avatar

Zajcekd

Ti se kar prepričuje da ni nič narobe če ga snifaš, ampak ni tako.
Pojdi malo v kakšno drogeraško komuno in jih vpraši kako so začeli in boš videla d podobno kot ti.
Default avatar

cutty

Kako prosim pošlihtano po glavi? Kokain ravno tako zasvoji, pa čeprav te prepričujejo, da se ga ne moreš navaditi......od kje pa vam toliko denarja, tudi ta droga te pahne v dno, tudi pri kokainu imaš tresavico zgledaš pa k smrt v gatah, če ne bi v živo tega videla ne bi trdila.....ti pa si že odvisna od njega, če komaj čakaš na vikend, da se ga zadaneš jao kam gre ta svet?? Grozljivo.......
Default avatar

veverrca

Živjo. Po moji logiki jaz dajem kokain v pod isto vrsto kot heroin. Tako, da to ni neka blaga droga. Čeprav se ti zdi, da to ni tak bav bav. Bi ti mogel bit. Poznam eno k jemlje to že 10 let. Stavki nerazumljivi, nepovezani, zgubila službo ker je par stvari ful zafrknla. V glavnem iz pametne punce je prišla do budale. Nehaj, dokler je še čas in pusti ti tisto tvojo klapo, ker če bi ti bili prijatelji bi te povlekli ven iz tega. Od kje pa ti dobivaš sploh denar, ker to ni ravno poceni droga?? Če ti jo drugi dajejo vrjemi, da bodo to enkrat terjal od tebe. Tako kot tej prijateljici kot sem omenila. Vsi so ji dajal za tiste lajne potem je pa bila kar od enkrat dolžna 200.000 tolarjev. Ne it v to res. Čeprou se ti zdi, da te hočem sam prestrašt, sam poznam dost folka k se ubada s tem in če si trezen šele vidiš kakšni so v resnici.

lp, vevi
Default avatar

Rok-1

Normalno da je biti malo na kokainu?

V kakšni bolj special družbi že mogoče - vendar veš kje se bo večina sodelujočih znašla v par letih?

Pa še nekaj, ko ravno govoriš o črticah... si kdaj videla kako z notranje strani izgleda normalen nos in nos kokainskega sniferja?
Če nisi - in če ne misliš nehat - raje niti ne poskusi najt tega, ker te lahko od groze kap sune. In zadeva se nikdar več ne popravi...
Default avatar

kokain

zmedena19 je napisal/a:
Kdor jemlje mamila sigurno nima vse "pošlihtano" v glavi, verjemi mi!
Default avatar

Jovanka Broz

če bi imeli pošlihtano v glavi nebi vlekli črtic. Preveč časa imate .... to bi vas zaposlila,da ne bi imeli časa it na wc.
Default avatar

ccccccccc

Predvsem preveč denarja imajo. Če bi imeli komaj za kruh, jim kokain že ne bi hodil po glavi.
Default avatar

zdenkko

jaz sem občasni "uporabnik" kokaina (recimo enkrat na mesec al pa še to ne) in mislim da s tem ni nič narobe, v kolikor ni preposgosto in predvsem v preveliki količini. isto kot alkohol. pa ne prosim metat heroina in kokaina v isti koš. kokain je isto kot ekstazi. lahko ga jemlješ občasno po več let recimo na partyjih in ko boš dal to obdobje čez, ne bo kakšnih posledic. pri heroinu pa ni tako in tega se ne moreš kar tako rešit, ko bi hotu
Default avatar

mamilo

zdenkko je napisal/a:
Mamilo je mamilo, pa obračaj to kakor hočeš. Življenje je tvoje in lahko si ga uničiš, nimaš pa nobene pravice drugih vleči v ta drek! Revež ubogi!
Default avatar

avokado1

Danes ne čutiš več potrebe po travi,..
Ko se boš pa naveličala kokaina, se ti bo pa zaluštal heroin.
Default avatar

Paco Moralles

Ti kar snifaj, ni nevarno!
Pa če se s pištolo v glavo ustreliš tudi ni nevarno! Niti navaditi se ne moreš!!
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
Default avatar

bedastoče

avokado1 je napisal/a:
Joj kake oslarije mečete ven, pa preveč ameriških filmov gledate......
Default avatar

bad girl

Pozdravljena!

Malo me skrbi zate, zato ti bom to napisala...

Sama imam 26 let, partner 32.
Nimam nobenih odvisnosti, ne kadim, napijem se mogoce 1x na leto, alkohol konzumiram mogoce pol kozarca pri kaksni dobri vecerji 2x na mesec. Zdaj, ko imam otroka, pa se to ne, niti teh stvari ne pogresam. V studentskih letih sva s partnerjem sprobala vse, vendar v mejah normale. Pac enkrat to prerases. Danes sva zdrava sportnika, uspesna v sluzbah, ziviva v tujini, kjer sva si oba zelela. Imava prekrasnega sina, skupaj smo tako srecni, da se te srece vcasih kar prestrasim.
Kokain konzumirava parkrat na leto, za bozic, veliko noc, kaksen vecji dogodek,ko se spet najdemo s prijatelji...Mogoce 5x na leto vsega skupaj.
Niti temu ne dajem nobene teze, niti ne morem reci, da komaj cakam, pac ena sprostitev izmed mnogih...
Sicer odkar imam sina, ne verjamem, da bom se kdaj "rekreativna potrosnica kokainna", ampak isto lahko recem za alkohol...Pac hocem biti cisto pri sebi in trezna vsako minuto svojega zivljenja, saj sem zdaj odgovorna tudi za drugo, meni najdrazje, bitje.

Kar hocem reci je, da droga kot je kokain,ki ne povzroca fizicne odvisnosti, vseeno ni tako nevarna, ce imas seveda v glavi vse na svojem mestu. To se pravi, da je ne rabis, da ne mislis nanjo, da ti v bistvu ne pomeni nic.
Ti tega zase ne mores trditi, ocitno koki nisi kos, postajas odvisna od nje, kakrsnakoli odvisnost pa je vstopnica za peklensko zivljenje, zato ti polagam na srce, da raje nehaj, ker nisi dovolj mocna. Cisto vse, kar si dosegla,bo slo v nic. Ko bos pa ven iz tega, bos pa ugotovila, da si zaradi brezvezne koke, izgubila en velik del sebe. In verjemi, da se zivi le enkrat, niti en dan ti ne bo podarjen od nikogar. Samo eno priloznost imas.
Poleg tega pa...i've been there, i've done that...kaj zaboga vam je vsec pri tej koki tako zelo? Mislim, kot da je res ta filing tako oh in sploh.
Saj je fajn, ne recem...
Ampak se ne da primerjati s filingom, ko dobis v roke diplomo, ko si s prvo zasluzeno placo placas dopust, ko gledas svojega moskega, kako se igra z vajinim otrokom...se najmanj pa, ko dobis v roke svojega otroka...vsak dan, ko ga gledas,kako se uci in raste...ni za primerjati z nekimi sinteticnimi obcutki.
pazi, da ne izgubis priloznosti, da dozivis vse to.
cause its a thin line you're walkin, baby!
Default avatar

bad girl

Pa se nekaj bi dodala...to, kar snifate studentje za male pare, je dalec od koke. Se marsikaj drugega je primesano zraven, grozna nesnaga, grozno nevarna.
Tako da res pazi in razmisli.

Je pa vsakodnevna raba koke res blazno razsirjena, sploh si ne predstavljamo. Ampak ce ves, kaksni so simptomi in se vsedes v stari ljubljani v en kafic in opazujes...ogromno ljudi.
Nekoc sem se pogovarjala z enim glavnih takrat mariboskih dilerjev kokaina, ki mi je povedal, da so najboljsi klienti kirurgi, nekateri sploh ne morejo operirati brez, da so nakokirani.
Default avatar

jman

bad girl je napisal/a:
Hja, kako pa veš, da snifajo za male pare? Jaz sem pri mojih eksurzijah na vsemogoče prireditve in lokale (ne samo pri nas) opazil, da se z rekreativnim uživanjem koke uglavnem ukvarja druščina, ki imajo dosti denarja (vkl. otroci bogatih staršev) ali saj hočejo dajati vtis, da ga imajo. Govorim za sceno na raznih partijih, ki je priznam dostikrat itak eno samo poziranje in je potem logično, da to spada zraven.

Drugače pa... ja, kokain sicer nima močnega učinka fizične odvisnosti (mimogrede, zmagovalec v tej kategoriji od bolj znanih je dobri stari nikotin) - samo je pa na žalost to precej nevarna droga: zelo močen psihološki učinek (beri: cesta ni tvoj prijatelj), ZLAHKA se jo predozira, dilerji z lahkoto mešajo zraven razne svinarije, obstaja en kup stranskih učinkov v zvezi z zdravili, nevarnost kardio zapletov (lahko sploh ne veš, da imaš te težave)

PREDVSEM PA.... JEBENA KOKA TOTALNO UNIČUJE VEČ DRŽAV V JUŽNI AMERIKI.

Vsi, uporabniki: zdajle , ja zdajle se nekdo v kolumbiji vleče, ustreljen v trebuh po prahu - verjemite.. grda smrt, ravno tako je grdo rezanje delov telesa in vsemogoče maltretiranje v Mehiki.

Ta trgovina je prinesla toliko zla v nekatere države, da si sploh ne predstavljate - in do zadnjega centa je financirano s strani uporabnikov.

Prosim vas, premislite!!!!
Default avatar

Tudi jaz sem slišala

bad girl je napisal/a:

To sem tudi jaz slišala, namreč, da so med večjimi porabniki kokaina študentje medicine (zaradi obsežnega študijskega gradiva, ki ga nezadeti sploh ne bi mogli predelati, ker bi jim zmanjkalo energije) in zdravniki, sploh tisti na urgencah, pa kirurgi. Če je res, je to grozljivo.
Default avatar

zmedena19

Pišem avtorica teme in se vam zahvaljujem za odgovore. Najprej bi odgovorila vsem tistim, ki pravite da tisti, ki jemljejo kokain nimajo vsega pošlihtanega v glavi. S tem se sploh ne strinjam. Vsi moji prijatelji, ki ga jemljejo, so pridni študentje v višjih letnikih in tudi nasploh imajo zelo urejeno življenje. Niso to neki luftarji, ki jim je vseeno za vse, kot je to naprimer veliko hašišarjev. Tudi sama lahko rečem, da sem zelo dobro začela s študijem. In ravno zaradi tega, ker vidim kakšne vrste ljudje ga jemljejo (naj omenim, da sta dva tudi študenta farmacije), nimam nekega občutka, da bi kokain lahko bil nevaren. Kar pa se tiče denarja, pa kot sem že povedala, ne konzumiram tega vsak dan, tako da ne pride tako drago. Do zdaj sem ga kupila samo enkrat za 40 evrov in ga imam že skoraj dva meseca. In zaradi tega, ker ga bo zdaj zmanjkalo sem odprla to temo, da vidim kako drugi gledate na to in če bi sploh še enkrat kupila.
Default avatar

Jovanka Broz

tako se vesela za tvoje prijatelje,ki jemljejo droge. Tudi zate sem vesela, da si začela- kar kupi jo,da ti ne zmanjka. Srečno
Default avatar

§§§§

bedastoče je napisal/a:
TOLE JE PA SIGURNO IZJAVA ZADROGIRANCA!!!!