Ženski in Moški čvek

Kopalke :)))))

Default avatar
Pozdravljene,

ker se bliža poletje se mi je zdelo primerno da odprem to temo o kopalkah. Sama opažam, da so vsako leto bolj čudne kopalke v modi :)) letos nasploh se mi zdi da imajo po trgovinah večinoma enodelne. Zanima me v katerih trgovinah jih kopujete? Rada bi si namreč kupla normalne dvodelne bikini kopalke živih barv (rumene, roza ali pa tašne da imajo vozrec črno-beli zebra varianta :) ). Sama sem bila že v enih 4 trgovinah in v nobeni nisem zasledila res lepih kopalk ki bi mi padle v oči. Vem da kakšni 2 leti oz 3 lete nazaj je bilo po trgovinah toliko lepih kopalk, da se je človek težko odločil katere bo kupil.

Lep pozdrav vsem
Default avatar
Hej,

Tudi meni se zdijo smešne te letošnje kopalke ... enodelnih niti slučajno ne bi nosila
Jaz sem letos že kupila ene kopalke in sicer v Hervisu (20 eur), so pa črno-bele bikinke. Imajo pa še več všečnih modelov (bikinke, različne barve, vzorci, večinoma zelo normalne).
Default avatar
Ma saj ne rabiš kopalk! Kdo pa to še kupuje? FKK plaža in je vse rešeno. Za pot do plaže in nazaj pa že najdeš kakšne primerne kopalke.
Default avatar
Ma saj ne rabiš kopalk! Kdo pa to še kupuje? FKK plaža in je vse rešeno. Za pot do plaže in nazaj pa že najdeš kakšne primerne kopalke.
Default avatar
Nismo vsi za FKK, sploh pa če gre več ljudi se je treba večini prilagodit...in enim paše tak drugim drugače, meni FKK sploh ni všeč in mam rajši grde kopalke pa sem na normalni plaži :))))))
Default avatar
Vse žive barve od vzorcev v trgovini CALZEDONIA
Default avatar
Zelo všečne ženske kopalke iz najnovejše kolekcije FOX Swimm 2010, lahko najdete in tudi naročite v spletni trgovini: www.foxracing.si .. (uradni zastopnik FOX-a v Sloveniji)

Na voljo so v vseh možnih velikostih: M, S in XS, L ... Izbira je res pestra...
Default avatar
Ja, Calzedonia, to bi bila dežela zame. :)
Default avatar
Caldedonia je precej draga. Poskusi v New Yorkerju. Tam imajo dosti trikotnih bikinijev, kombiniraš lahko zgornji in spodnji del in vsak del stane samo 10 €. Jaz si letos sploh nisem nameravala kupit kopalk, a te so me naravnost vabile, da jih kupim :-D
Default avatar
flashgordon je napisal/a:
vse so super za videt, različne postave pa seveda terjajo različne modele kopalk :) zato je treba probat.

jaz sem kupila samo ene :)

ne nisem model. imajo verjetno dosti boljših .... ali pa tudi slabših :)))
Default avatar
Ja Bibita in ostale kaj pa slikce? Moški smo pač plehki vizualni tipi. Kar pogumno.
Default avatar
tja je napisal/a:
tja, ti pa slabo bereš oz. gledaš :)

saj ti je flasch slikice nalepil, pa še nekaj posebnega so:)

smešno, da imaš sam sebe za plehkega :) to je pa res neke vrste pogum :)
Default avatar
Obračaš kot ti paše. TVOJE Slikce.
Default avatar
ženske niso nič posebnega. osebno meni niso všeč.

moške so pa tako cartig :))
Default avatar
tja je napisal/a:
priporočam, da greš na kakšen bazen in se boš nagledal v živo :)