Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek 10 km – koliko časa rabite

10 km – koliko časa rabite

Šla bi na tek za ženske, ampak do zdaj nisem nikoli tekla več kot 6km in še to precej počasi, v cca 40 minutah. Koliko časa rabite tekačice za 10km? Zanima me ne glede na to a ste začetnice ali že veteranke 🙂 Tko mal za filing.

jaz tečem že peto leto, ampak hitrosti nikakor ne pridobim…zato je moj čas na 10 km 70 minut…

**************************************** (__/) (='.'=) (")_(")

Lani v radencih 1ura 17 minut. pa nisem bila zadnja 😉

Moj najboljši čas na 10 km je 56 minut. Ampak ponavadi tečem med 60 in 70 minutami.

ca.45 minut. Tečem redno eno leto.
Saj nima veze v kakšnem času boš preletela 10 km, če prideš skozi cilj si zmagovalka.

Običajno 60 min.

Malo pod eno uro. Ampak jih je veliko, ki tečejo 70 minut ali več. Ti boš glede na tempo na 6 km potrebovala manj kot 70 minut. Kar sploh ni počasi. Kar pogumno. 🙂

Jaz porabim 1h 8′ do 1h 10 ‘.
Na DM sem ponavadi hitrejša kot doma, čredni nagon pač, sem pa šla do sedaj na 5km.
Svetujem ti, da si greš pogledat progo, v prvi polovici tečeš v hrib in tam se “s pametjo” da prišparat malo moči, v drugi polovci, ko je navzdol, pa lahko spustiš zavore in gre samo od sebe.

tečem redno dve leti in za 10 k porabim cca 54-55 min. kar ok za babnco mojih let :-))))))))))). predvsem pa ok za babnco, ki prej vse življenje ni obula športnih copat :-))))))))

Kmalu bo eno leto kar redno tečem, a glede na to, da prej nism nič migala, so rezultati še vedno bolj bogi.

Včeraj sem tekla recimo cca 7 km, v 45 minutah, kar glede na to kaj pišete očitno ni toooooooook slabo, stara sem 44, težka 10kg preveč.

Kok ste pa ve stare? jaz imam občutek da me sama mladina prehiteva, ker ko tečem videvam samo mladino, in vsi me s tako lahkoto prehitijo, da me včasih ma, da neham, čist res, ma razumeš, odvihrajo mim, k bi stala na mestu!

Lani na Ljubljanskem maratonu 10,5 km v 68 min. Amak zdaj sem v malo slabši formi :(((

V najboljših časih (7 let in dva otročka nazaj) 40 min in nekaj. Danes 50 min (5min/km). Važno je pa, da nekaj narediš zase in se ne primerjaš preveč z drugimi. Skratka po svojih najboljših močeh.

New Report

Close