Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek rojstnodnevna torta… lj kje

rojstnodnevna torta… lj kje

Dobro torto… Najprej smo mislili Zvezda… pa se je mala spomnila, da bi imela torto v obliki srčka… Jutri pokličem v zvezdo, če majo to…

Če ne pa ne vem,kje bi to dobili… pa da bi bila torta še dobra….

Predlog?

Ja, men so tudi v Zvezdi najboljše. Po mojem ti bojo naredili srček. Sicer pa probaj Domača peka Tabor. So tudi dobre.

Mi smo jo naročili v slaščičarni Galerija Grad v Rožni dolini, sicer je bila okrogla, je pa imela gor poslikavo Nodija, vsi so se strinjali, da je torta (mi smo imeli čokoladno). Vprašaj mogoče delajo tudi srčke.
Lp,Nuin

nova
Uredništvo priporoča

Ups, torej vsi so se strinjali, da je torta fantastična:-)))
LP,Nuin

Ja, sej res, Galerija Grad… Ok, vprašam Zvezdo, pol pa Galerijo… Hvala.
Pekarna Tabor pa ne poznam…. ne vem če bi tvegala. Saj lahko da so dobre torte…

Ula, Črnuče. Mi smo bili zelo zadovoljni.

Meni so na Taboru mnogo boljše kot v Galeriji Grad. Ampak Zvezdine pa so še boljše … domača pa še najboljša – ampak samo zato, ker je domača:)

Si se potem sicer popravila, a mene si vseeno nasmejala :))

Hvala 🙂

Najboljše torte (vsaj našim otrokom) so definitivno v Domači peki na Taboru. Imeli smo tudi Zvezdine in iz Galerije Grad, a Peka vedno zmaga.

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

sladki kot – iste torte kot v zvezdi – in vse mogoče oblike, lp

Ula ima čudne cene tort po naročilu. Čisto navadna čokoladna torta (brez poslikave ali kaj podobnega), samo oblita s čokolado in malo okrašena, je prišla dražje, kot če bi kupili isto torto po kosih. 1 kos torte po naročilu je bil 4€, kar se meni osebno zdi malo veliko. In skoraj se mi zdi, da če kupiš torto velikosti 16 kosov, da bo cena take torte kaj manj (ali pa vsaj enako!) kot pa 16 x 1 kos.

Kako lahko nekdo zagoni celo do 100 EUR za torto, ko iste torte, brez nekih kerefekastih pack na njej stanejo v leclercu največ 20 EUR?

Meni so leclercove zelo dobre, te iz raznih “finih” slaščičarn, so pa popolnoma primerljive tem “industrijskim”

jaz pa ne zastopim, kako si lahko kljudje kupujejo avtomobile pri Lexusu za 50.000 €, če je pa tisti od renaulta za 8.000 € meni glih tako dober!

al pa da grejo kupovat cunje za otroka pri chiccotu, kjer so hlače 50€, če pa lahko meni glih tako lepe in dobre hlače dobiš v Kiku za 4€?

al pa da na tržnici kupujejo motovilec po 4€/četrt kile, če je pa meni v leclercu glih tako dober za 1€/pol kile?

al pa da kupujejo prenosnik od Maca za 2.000€, če pa v Šparu dobiš meni glih tako dobrega in lepega za 300€?

… ma pač zato, ker smo si različni in imamo tudi različne okuse in prihodke, a ne? In kar je tebi dobro, lepo, sprejemljivo, ni nujno, da je vsem tako, a ne? in kar je nekomu drago, se mogoče njegovemu sosedu sploh ne pozna v denarnici? In ker imamo različne prioritete in na podlagi tega odločamo tudi o tem, koliko denarja smo pripravljeni dati za določeno stvar, ki jo kupujemo.

A ni to vsakemu normalnemu s kančkom inteligence jasno?

Pač nimaš okusa. Niso vsi za vse:)))

Mi v Zvezdi.

New Report

Close